Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MIRTIES ĮRODYMAS (2007) 191 min.
Grindhouse I - Death Proof
Veiksmo / siaubo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 07 06

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Dviejų dalių – „Teroro planeta“ ir „Mirties įrodymas“ - juosta, pastatyta pačiomis geriausiomis Kventino Tarantino ir Roberto Rodrigeso filmų tradicijomis ir pagardinta keliais siurprizais.

- Kuo tu vardu mažuli?
- Kaskadininkas Maikas!
- Ar gi toks tavo tikrasis vardas?
- Gali paklausti bet ko ir jie tau patvirtins.
- Ei, Vorenai, kas toks šis keistuolis?
- Kaskadininkas Maikas!
- Kas po velnių yra tas Kaskadininkas Maikas?
- Jis yra kaskadininkas.

Quentino Tarantino kraupiajame skerdynių filme bus be gailesčio žudomos gražios merginos. Bet ne peiliais, kirviais ar pjūklais, o nesudaužomu ir tiuninguotu lenktyniniu automobiliu, kurį puošia balta kaukolė. Už vairo sėdi gerokai kuoktelėjęs psichopatas kaskadininkas Maikas. Per savo ilgą karjerą šis vyrukas patyrė pernelyg daug smūgių į galvą ir pradėjo matyti pasaulį visiškai kitokiu kampu. Įdomus vaidmuo iš pradžių buvo siūlomas Mickey Rourke'ui ir Sylvesteriui Stallone, tačiau dėl laiko stokos jie atsisakė ir užleido vakancinę vietą kiek primirštam veteranui Kurtui Russellui. Jam į kompaniją režisierius pakvietė būrį savų merginų - populiarumo nestokojančias profesionales Rosario Dawson ir Rose McGowan (ji taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį Roberto Rodriguezo filme), seksuales naujokes Sydney Tamiia Poitier, Mary Elizabeth Winstead, Jordan Ladd ir patyrusią kaskadininkę iš Naujosios Zelandijos Zoe Bell, kuri trilerio "Nužudyti Bilą" sudėtingiausiose scenose dubliavo Umą Thurman.

Kadaise Maikas sugebėdavo atlikti sudėtingiausius triukus bet kokiam filmui, o dabar organizuoja nemokamus atrakcionus baruose sutiktoms merginoms. Jis geranoriškai pasiūlo pavežėti stilingu mėlynos spalvos automobiliu ir surengia tokią kelionę, kokios tiesiog neįmanoma pamiršti ir prisiminti. Komandiravęs į Anapilį vieną auką kaskadininkas pradeda vilioti į mirties mašiną sekančią pakeleivę, kol pagaliau įkala pernelyg solidžią alkoholio porciją ir rimtai užsirauna. Maikas savanoriškai įsivelia į lenktynes su keturiomis merginomis ir maniakiškai persekioti galingąjį "Dodge Challenger". Tai buvo didžiausia ir lemtingiausia jo klaida, nes vairuotoja Zoe taip pat yra patyrusi kaskadininkė ir nesiruošia lengvai pasitraukti nuo kelio.

Quentinas Tarantino užtikrina, kad filmo žiūrovai pamatys efektingiausią ir didingiausią automobilių persekiojimo lenktynių epizodą. "Esu įsitikinęs, kad užimsiu garbingą vietą visų laikų Top-3", - intriguoja "Įsiutę šunys", "Bulvarinis skaitalas", "Džekė Braun" ir "Nužudyti Bilą" autorius. Kaip jau tapo įprasta, jo kūrinys bus kupinas įsimintinų dialogų apie seksą, narkotikus, popkultūrą ir gyvenimo realybę, šmaikščių juokelių, spalvingų personažų, senųjų filmų meistriškų parodijų, efektingų kaskadinių scenų ir preciziškai parinktos muzikos. Vaizdajuosčių nuomos punkte išsilavinimą įgijęs kultinis režisierius jau paruošė specialią ir 25 minutėmis prailgintą filmo versiją, kurios pasaulinė premjera įvyko 60-ojo Kanų festivalio konkursinėje programoje. "Parašiau nuostabų scenarijų, kuriuo neapsakomai didžiuojuosi. Kai reikėjo viską brutualiai sutrumpinti ir nupjauti skaniausią mėsą nuo kaulo, tai išgyvenau depresiją. Todėl dabar negaliu atsidžiaugti, kad pasaulis pamatys neiškarpytą, neišfiltruotą ir dar žiauresnę filmo versiją, į kurią sudėjau absoliučiai viską, ką buvau nufilmavęs", - džiūgauja Quentinas Tarantino, kurį visi drauguja vadina vaikštančia kino enciklopedija.

TAUSAU  2007-10-29 12:28:52 

Po velnių tai yra vienas iš geriausių Q filmų, bet koks lopas darė vertimą pavadinimui. Šis filmas verčiasi " Atsparus mirčiai" o ne mirties įrodymas (kas realiai būtų "Proof of the death") Diletantų diletantai.


AUSRA  2007-10-10 21:14:05 

man siaip sis filmas tikrai patiko, galvojau bus nuobodu, bet tikrai visai nieko :)P


GABRILEA...:>  2007-10-10 20:43:06 

As nebuvus filme bet lb noriu suzinot nuo kiek metu ileidzia?


YAMUNA  2007-08-14 12:13:42 

NEZINAU TAI PATS GERIAUSIAS MANO MATYTAS FILMAS! (na dar nebuvau rodriguezo terror planet) ce skaiciau atsiliepimuose kad buvo tokiu kur vidury filmo isejo nes miego uzsimane, na ir tuo paciu zinoma apsikvailine neteko pacio gardziausio galo. Pykti ant tu istestu kalbu, kurios akivaizdziai tycia ir buvo tokios kad suteiktu filmui toki specifini "tarantiniska" ironiska saldziai aitru prieskoni, tuo paciu sustiprinant filmo pabaigos ispudzio galinguma. O to nesuprasti gali tik alla "stilingu" ir "stereotipiniu holivudiniu" filmu gerbejai, na bet visokiu reik.. sededama salej as net neturejau kur detis nuo to koks tobulas scenarijus, piktybiskai juokiaus is to kokia gyvenimo tiesa ten, po kulminacinio galo dar negalejau iseit is sales, nes sedejau issiziojus, su kazkokiu jausmu analogisku meilei ir suvokdama, jog gyventi kartais yra tiesiog KRUTA. galiu pasakyti AAAAAAAAAAAAA


MILDA  2007-08-08 15:21:11 

Oooooo, keista skaityti tokius atsiliepimus... Sitie du filmai yra vieni geriausiu mano matytu filmu pastaruoju metu. Ir siulau nebuti tiek isitempus del siuzeto, ar "trukstamo siaubo". Per abu siuos filmus tiesiog privalu atsipalaiduoti ir megautis detalemis, o ne narplioti siuzeto vingrybes. Labai geras filmas, jau seniai tokio linksmo nemaciau :)


SIGA  2007-07-31 14:17:46 

Geras filmas ir nieko nepridursi :) kam nepatiko tas turbut mazhai ka nusimano apie filmo kurejo stiliu. Siulyciau pasidometi, pasiskaitineti ir apskritai apsisviesti pries pasirenkant ka ziureti :)


V  2007-07-28 20:10:12 

Pusė žmonių išėjo iš salės... O dar svarbiausia parašyta - siaubo trileris.... Kadangi to ir tikėjausi, tai labai nuvylė.. Ištęstas filmas iki negalėjimo. Nu blemba, sėdi kelios mergos ir kalba, kalba, kalba... Taip ir žinojau, kad nesveikas Tarantino:D Na, jaučiasi tas jo stiliukas, nespalvoti intarpai ir t.t. Bet dieve mano, kaip nuobodu buvo! Pabaiga moterims turėtų patikti, bet iki jos buvo galima žymiai greičiau prieiti išmetus pusę blevyzgojimų...


BLOGIS  2007-07-28 15:55:35 

toki slamsta nepamenu kada paskutini karta maciau... :|


MINDAUGAS  2007-07-27 07:58:25 

vien del lapdance verta nueiti:)


KVENTINAS  2007-07-24 08:45:27 

Super filmas. Tarantino išlaiko savo stilių, nors filmo pradžioje galvojau, kad šįkart teks nusivilti:) pasirodo labai klydau. Patiks tiems, kam patiko Kill Bill, 4 kambariai, Bulvarinis skaitalas ir pan. Pavadinimas išverstas visiškai neteisingai, ir tai yra labiau juodoji veiksmo komedija, negu siaubo trileris, kaip jau kažkas minėjo. Tie, kas nori pigaus Holivudinio šlamšto-nešvaistykit pinigų, eikit geriau į Spidermana:)123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 25327
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt