Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
UŽKIBO (2006) 129 min.
Knocked Up
Romantinė komedija
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 08 03
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Vienos nakties romanas ne visuomet baigiasi atėjus rytui

Iš pirmo žvilgsnio atrodė, kad tai yra paprasčiausias vienos nakties romanas, turėjęs baigtis kartu su saulės patekėjimu. Tačiau nekaltas paišdykavimas abiem jo dalyviams netikėtai pavirto į daug rimtesnes pasekmes turinčią istoriją.

24-erių pramogų žurnalistė Elison Skot (akt. Katherine Heigl) buvo pasiekusi tokį savo gyvenimo momentą, apie kurį sakoma „ant bangos“: augantis darbdavių įvertinimas, didėjantis pasisekimas tarp priešingos lyties atstovų, pažintys su įtakingais ir garsiais pramogų verslo atstovais... Tačiau visa tai pasikeitė vos po vienos nakties, kuomet Elison patikėjo neatsakingu ir nesusitupėjusiu donžuanu Benu Stounu (akt. Sethas Rogenas) ir suprato, kad ji... laukiasi.

Merginai tenka rinktis tarp pagreitį įgaunančios karjeros ir motinystės. Tuo tarpu niekaip nesuaugantis lemtingos nakties herojus su siaubu suvokia, kad jo laisvam gyvenimo būdui gresia nemaloni pabaiga ir tėvo atsakomybė. Abu turintys ką prarasti jaunuoliai nusprendžia kartu išgyventi lemtingąjį devynių mėnesių laikotarpį ir pabandyti surasti abiem priimtiniausią sprendimą.

Realybė dažnai būna žiauri. Pamažu pažindami vienas kitą, jaunuoliai suvokia, kad jie anaiptol nėra sielos bičiuliai kaip kad vylėsi. Dar daugiau – tarp jų praktiškai nėra nieko bendra. Elison ir Benas pamažu supranta, kad dviejų žmonių tarpusavio santykiai reikalauja didžiulių pastangų, pasiaukojimo ir… meilės.

ASH  2007-06-30 18:06:23 

zhiurejeu shi filma,prisipazhinsiu,del Paul Rudd :)istrigo shis aktorius man po Friends. Knocked up tarp gereusiu matytu filmu tikraj nevardincheu,ir antra karta nezhiurecheu..:)kazhko jame labaj truko,ir shejp neitikino kad karjeros lajpatjs lipanti toke protinga blondine isimyletu vajkina,kurio darbo ne tokiu nepavadinsi..:) zhiureti rekomenduocheu tik tuo atveju jej tikraj tikraj nieko daugeu neturi ka vejkt..:)i kina ejti tikraj neverta.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 23710
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt