Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LA TROŠKINYS (DUBLIUOTAS LIETUVIŠKAI) (2007) 70 min.
Ratatouille
Animacinė nuotykių komedija A
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 08 17
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Paryžius – visų kulinarų ir gurmanų svajonė. Žiurkių kulinarų – taip pat

Po to, kai animacijos studijos „Pixar“ kūrėjai atvėrė žiūrovams nuostabius mašinėlių, superherojų, žuvų ir žaislų pasaulius, dabar jie nusitaikė į… kanalizaciją. Tačiau ne bet kokią, o visų pasaulio kulinarų ir gurmanų sostinės Paryžiaus kanalizaciją! Kurioje, pasirodo, taip pat verda gyvenimas ir visiškai kitoks nei Paryžiaus gatvėse. Kas keisčiausia, svajonės ant žemės ir po ja gali skirtis labai labai nedaug.

Naujasis „Pixar“ išdaigininkų pasakojimo herojus – mielas žiurkių padermės atstovas, vardu Remis, kuris svajoja tapti žymiu kulinaru. Nepaisant savo šeimos pasipriešinimo ir akivaizdžios buvimo žiurke problemos, Remis atkakliai ieško galimybių patekti į Prancūzijos sostinės restoranus ir ten pademonstruoti savo neeilinį kulinarinį talentą.

Apsigyvenęs tiesiai po savo kulinarinio idealo Augusto Giusto restoranu, Remis atkakliai kartoja savo žygius į jo virtuvę ir bando pasauliui parodyti savo sugebėjimus. Nepaisant jo tykančių pavojų ir akivaizdaus fakto, kad žiurkės niekur nemėgstamos, o ypač prabangaus restorano virtuvėje, Remio atkaklumas apverčia aukštyn kojomis ne tik Augusto Giusto, bet ir visos Paryžiaus kulinarijos pasaulį!

ZIUROVAS  2007-08-17 02:39:11 

puikus animacinis filmas. "pixar" studija islaiko tas pacias geras tradicijas kaip ir ankstesniuose savo darbuose 'zuviukas nemo', 'masinos' ir kt. sis anim.filmas daugiau skirtas suaugusiuju auditorijai: cia rutuliojama/nagrinejama tikrai daug bendrazmogiskuju savybiu, jausmu. siame filme labai nedaug banalumo ir vidutiniskumo (kas apstu kiekviename JAV filme). cia stengiamasi ziureti i zmogaus jausmu, minciu esme, sprendziami tikros draugystes ir meiles rebusai. ir visa tai pagardinama tikrai puikiais pokstais ir linksmomis situacijomis. minusiuka deciau kaip visada ne itin geram kai kuriu personazu lietuviskam igarsinimui-balsu parinkimui; kartais nepalieka jausmas, kad lt.garso takelis butu uzdetas ant vaizdo virsaus; ir kartais ne visada "skanu" ispudi palikdavo itin realistiskai perteiktos ziurkes-kas nemegsta siu grauziku, kartais gali kilti gana nemaloniu asociaciju su tiKra realybe :-)


SUZAVETA  2007-08-16 16:09:56 

Filmas, kaip sauluteje prisirpusi saldziausia braskute, tiesiog pernoko visuus mano lukescius:) niam... manau geros nuotaikos desertas subtiliai pagardintas netiketais siuzeto vingiais patiks net ir gurmanams... Nepamenu, kada po filmo buciau palikusi kino sale tokia pakilia nuotaika... Neapsisprendziu ko labiau noriu ziurkes ar restorano...:)


BONJOUR  2007-08-15 12:41:49 

Filmui duočiau 10 balų. Kino teatrui gaila būtų ir vieno. Ačiū forum cinemas už tai, kai vietoj valandos trukmės filmuko kino salėje reikėjo sėdėti tris. Turint galvoje kad tai buvo naktis - nieko paguodžiančio. Be to kinas vėlavo apie 20 min, o nuo vidurio buvo galima mėgautis apverstu ir atbulyn rodomu filmu. Įdomu administracija grąžins pinigus?


SUDETINGA  2007-08-15 11:39:43 

Geras filmukas. issiskiriantis is kitu savo originalumu


GUEST  2007-08-15 02:04:16 

Premjera ryskiai nepavyko....tikekimes filma dar patysime


INDRULE  2007-08-10 16:06:16 

idomus, ne lekstas filmas, kuriam yra ir subtilaus humoro ir tiesiog lengvu juokeliu. puikus, prablaskantis filmukasFilmo aprašymas aplankytas kartų: 47487
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt