Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PINIGAI ARBA GYVYBĖ (2007) 0 min.
Trick'r Treat
Siaubo trileris
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Pinigai arba gyvybė“  - originalus kino projektas, susidedantis iš atskirų epizodų, nufilmuotų kultinio filmo „Bulvarinis skaitalas“ stiliumi. Šis siaubo filmas -  tai viena su kita nesusijusios keturios skirtingos istorijos, kuriose filmo herojai nusižengia įprastoms Helovyno taisyklėms ir taip patenka į šiurpą keliančius įvykius ir išgyvena klaikius košmarus. Filmo veiksmas vykta atokiame miestelyje Helovyno naktį.

Juostoje  susipažinsime su mokyklos direktoriumi, kuris per Helovyno naktį tampa serijiniu žudiku; su studente, kuri su drąsuoliais draugais sumano pasilinksminimą naktį miške; su sutuoktiniais, kur žmona tiesiog nekenčia Helovyno nakties,  o jos vyras tiesiog dievina Visų Šventųjų Dieną; ir, galiausiai,  su grupele jaunuolių, sumaniusių žiaurią pramogą ir taip neišvengusią susitikimo su mirusiųjų dvasiomis.

Siaubo filmų gerbėjai, žiūrėdami šį kūrinį, patirs didžiulį malonumą. Filmo pabaiga netikėta ir efektinga, priverčianti žiūrovus krūpčioti iš siaubo, jaudulio ir nuostabos. „Pinigai arba gyvybė“ - tai toks filmas, kuris įtraukia žiūrovus nuo pat pirmos filmo sekundės ir  priverčia užmiršti viską aplinkui. Filmas jau vadinamas antruoju “Monstrų namu”.

Juostą  režisavo Michaelis Dougherty, kuris kurė scenarijų tokiems filmams kaip “Supermenas: sugrįžimas”

Kostiumai ir žvakės, vaiduokliai ir dvasios, monstrai ir sumaištis – kam pavyks išgyventi  baisiausią metų naktį!


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4290
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt