Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GAISRINĖS ŠUO (2007) 111 min.
Firehouse Dog
Nuotykių komedija visai šeimai
JAV, Kanada

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Gyvenimas gali kąsti lyg blusa, net jei esi Holivudo žvaigždė, bet ypač – jei esi šuo

Vienas žymiausių Holivudo šunų, Reksas, žinomas ir vertinamas dėl savo išskirtinių fizinių ir protinių savybių. Kuomet reikia filmuoti reklamą su šunimi, pirmas pasirinkimas visuomet būna Reksas. Jo gyvenimas nuostabus kaip ir dera televizijos žvaigždei, o ir pats Reksas nujaučia, kad visi pasaulio šunys jam pavydi. Tačiau laimė vieną dieną sugriūva...

Eilinės reklamos filmavimo metu nepavyksta vienas triukas. Reksas skaudžiai susižeidžia ir praranda sąmonę. Blogiausia, jog neišmanėliai žmonės nusprendžia, kad jis negyvas! Atsipeikėjęs Reksas supranta, kad yra paliktas vienas nepažįstamame mieste, ir link jo jau tiesiasi kibus šungaudžių tinklas.

Šeinas Fahis (akt. J. Hutchersonas) yra labai gabus, tačiau dar labiau maištingas dvylikmetis berniukas, nuolat nesutariantis su savo tėvu ir skaudžiai išgyvenantis mylimo dėdės mirtį. Negana to, paauglys meta mokyklą ir... netikėtai susitinka su Reksu, kurį priglaudė vienos gaisrinės kolektyvas, jau pastebėjęs neeilinius šuns sugebėjimus. Abu tokie skirtingi, tačiau turintys ir panašių bruožų, berniukas ir šuo ima rūpintis vienas kitu ir pamažu supranta draugystės vertę bei kainą.


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 4540
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt