Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PARTNERIAI MIRTI (2007) 103 min.
War
Veiksmo trileris
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 09 07
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Transporteris prieš Bevardį!
Stiprusis britas Jasonas Stathamas meta iššūkį nenugalimajam Rytų kovos menų meistrui Jetui Li!
Kerštaujantis FTB agentas prieš atsiskyrėlį samdomą žudiką!

Popmuzikos klipų režisierius Phillipas Atwellas debiutuoja kine su nesustabdomu ir stilingu veiksmo trileriu, kuriame persipina įvairūs kautynių metodai ir stiliai.

Nežinomo samdomo žudiko iššauta kulkų serija pakerta FTB agentą Tomą Louną ir jo šeimą. Tragiškai žuvusio sąžiningo pareigūno partnerį Džeką Krofordą apsėda keršto demonas. Jis trokšta bet kokia kaina surasti šaltakraujiško sušaudymo vykdytoją ir užsakovus.

Džekas (akt. Jasonas Stathamas) ištyrinėja paliktus pėdsakus, surinka smulkiausius įkalčius ir išklauso naudingą liudininkų informaciją, todėl gan lengvai atsiduria liūdnai pagarsėjusio ir nepagaunamo žudiko pravarde Niekšas (akt. Jetas Li) kelyje. Jis ryžtasi aukoti savo gyvenimą, kad tik surastų dėl nežinomų priežasčių atsiskyrusį nuo visuomenės profesionalą, tačiau greitai pats įklimpsta į išdavysčių, melo ir kaltės pelkę.

Negailestingasis Niekšas puikiai suvokia, kad yra ieškomas, todėl nenori ilgai slėptis šešėlyje ir gyventi nuolatinėje baimėje. Jis drąsiai imasi atsakomųjų veiksmų ir išprovokuoja bekompromisinį karą tarp dviejų nuolat nesutariančių Azijos nusikaltėlių grupuočių. Triados mafijos bosas Čangas (akt. Terry Chenas) surenka savo aršiuosius ir automatais apsikarsčiusius smogikus, kurie stoja į nuožmią kovą su kardais ginkluotais Jakudzos profesionalais, kuriems vadovauja tatuiruotėmis išsimarginęs valdovas Širo (akt. Ryo Ishibashi).

Kruvinas, žiaurus ir nenuspėjamas mūšis prasideda. Kai jo sukūryje Džekas ir Niekšas pagaliau susitinka ir suremia kumščius, tai pradeda aiškėti kraupūs ir netikėti judviejų praeities faktai.

Tobulai sukaltas veiksmo trileris tikriems vyrams.

GABE  2007-10-03 12:27:47 

Man labai patinka Stahamas,taigi nusprendziau paziureti ir....patiko :)tik minusas...per daug siauraakiu,visi Japonai,kinai itp. pradejo maisytis.Po to jau nezinojau kas ka zudo.Bet filmas tikrai geras.Nesitikejau tokios pabaigos.


VARDAS  2007-10-02 20:57:13 

na toks vidutinis filmas. jei norit paziuret tikrai gera filma su jet li, tai ziurekit danny the dog. o su stathamu, tai aisq adrenalina arba koki snatch.


GIOVANNI  2007-09-17 17:14:04 

Pasakysiu taip: esu gan kritiskas ir isrankus zmogus. Nuejau i si kina, nezinodamas ko tiketis. Isejau galvodamas - geras filmas, labai isradingai sugalvotas scenarijus. niekada nesitikejau tokios siuzeto linijos,jau taip pribloske.patarciau nueiti tiems, kurie megsta gerus neromantiskus ir ne per daug saldzius filmus, o veiksmo tai cia belenkiek... ir efektais nesiskundziu.gal ima maisytis tu siauraakiu vardai ir klanai, bet pats scenarijus ir vaidyba verta 5 balu.


KOTRYNA  2007-09-09 14:49:46 

na kad eilini karta lietuvaiciai "padirbejo" su vertimais tas tiesa:) parasyta WAR,isversta lietuviskai kitaip o kai nuejai i filma parasyta treciaip:) tai nez kokiam filme buvau:)bet filmas is ties PUIKUS,savo aktoriais,siuzetu ir t t, senai jau truko GERO veiksmo filmo ir pagalvot verciantis, ir supinamos ivairios zmogiskosios vertybes...ir siaip garso takelis is ties geras, nu vnz eikit i kina ir ziurekit;)ir manyciau lauksim antros dalies:) nes filmas neuzbaigtas,arba paciam ziurovui reik pabaigt arba laukt tesinio:)tai tiek...PAZIUREKIT


JOYKILLER  2007-09-08 16:39:04 

Toks jausmas, tarsi filmo scenaristai patys ivare save i kampa link paskutines filmo dalies, nes mes viso filmo metu esame gundomi istorijos, kuri pasirodo yra neitiketina iki nepadorumo. Galiu pasakyt taip, iki paskutiniu 20 minuciu filmas ziurisi kaip neblogas, gal net geresnis uz vidutini, kovinis trileris, bet pasibaiges palieka nemalonu karteli :/


GULBINAS  2007-09-08 00:41:28 

Filmukas nepasimetusiems.Verkslentojai ir muilo operu megejai - neikit.Ir neskaitykit anonso!


GIEDRIUS  2007-09-06 22:52:01 

Neaiskus filmas, kadangi i kina einu tik del efektu, tai cia ju neperdaugiausiai: vos pora vietu. O pati pabaiga irgi kazkokia...laukite tesinio, debilizmas, prades kurt serijalus.


MOKYTOJAS  2007-08-26 13:46:49 

nu nesuprantu :D, parasyta angliskai WAR, reiskia Karas, o isversta partneris mirtiFilmo aprašymas aplankytas kartų: 16868
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt