Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
AUKSINIS KOMPASAS (2007) 116 min.
The Golden Compass
Fantastinis filmas visai šeimai A
Didžioji Britanija, JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2007 12 14
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Populiaraus rašytojo Philipo Pullmano pasaulinio bestsele­rio pirmos trilogijos dalies ekranizacija.

Filmas pasakoja apie dvylikametę mergaitę Lairą, vykstančią į neįprastą kelionę į Šiaurės Ašigalį, kur ji turi išgelbėti paslaptingos organizacijos, atliekančios eksperimentus su vaikais, pagrobtą draugą. Pakeliui Lairai lemta susikauti su klastingomis raganomis, piktais demonais, formą keičiančiais sutvėrimais ir kitokiais fantastiniais monstrais. Jai į pagalbą atskuba įvairių pasakų personažai: šiaurės raganos, milžiniški lokiai, gerosios fėjos. Kelionėje mergaitei atsiveria jos praeities paslaptys ir neįtikėtinas ryšys su paraleliniu pasauliu. Laira net neįtaria, jog jos laukiantys įvykiai pakeis net kelių pasaulių likimą...

Fantastiniame veiksmo filme visai šeimai vaidina Nicole Kidman ir naujasis agentas 007 Danielis Craigas. Pagrindinį mergaitės Lairos vaidmenį sukūrė Dakota Blue Richards.

Pranašaujama, kad naujoji trilogija "Auksinis kompasas“ niekuo nenusileis „Žiedų valdovui“.  Populiaraus rašytojo Philipo Pullmano trilogija dažnai yra lyginama su J.R.R. Tolkieno šedevru, o kritikai tarp jų deda lygybės ženklą.

Nuostabus, užburiantis filmas, kupinas magiškų nuotykių, pavojų, stebuklų ir kalbančių gyvūnų.
Šventinis, nuoširdus, pasakiškas ir labai gražus kino kūrinys.

PAUKSTIS  2009-02-04 04:01:57 

Labai prastas, nuobodus filmas. Negelbsti nei efektai nei garsus aktoriai. Dialogai pradinuko lygio, režisieriaus darbą vertinčiau “tept šlept ir baigta”. Kuo daugiau galvoju tuo mažesniu balu galiu vertint filmą.


DOVILIUX  2008-02-13 11:46:20 

Pullmanas pats prisipazino kazkokiam straipsny, kad jis ateistas ir sita trilogija yra TIKRAI ateistine propaganda, bet nemanau, kad tai turi reiksmes: knygos visai neblogos. Nebent jus giliai tikintys ir kratotes tokiu velnio ismoniu kaip Haris Poteris :)


KUKURUZE  2008-01-26 20:22:36 

labai labai ydomus uzburiantis.....labai tinkamas apibudinti sita filma zodis ..............


TOANTICOMPASS  2008-01-25 20:14:34 

jau kokia nesamone del tu eteistiniu minciu!!!!!!!!!! tai jei taip ziuretume i kiekwiena ar knyga tai kas antroj ateizma izwelgtume :)) Haris poteris ir susilauke dideles baznycios nemalones. ar tai irgi skatina ateizma?? o kokia fantazija idomu neskatina ateizmo. o Bee movie irgi kazkokia minti priesh diewa turi, ir waikam y pasamone yrashe kad DIEWO NERA. Neikit niekas i kina ::)


LN  2008-01-16 20:00:27 

geras filmas :) nesuprantu kas blogai jame. bus tesiniu, todel ir negalejo wiskas pasibaigti iki galo:) paliko intriga ir nora nueiti y kita daly:)patiko orginali mintis del tu demonu :) nju fantastinis filmas, tai ir nesitikekit dAug logikos :)) fantazija ;)


ANTICOMPASS  2008-01-16 18:15:32 

pullmanas yra totalus ateistas ir knygų trilogijos propaganda ateistinė akivaizdi, tai trilogija apie Dievo nužudymą, filmas reikalą nevykusiai sušvelnina ir kitose dalyse paaiškės ateistinė ideologija atsiskleis, plačiau http://www.bernardinai.lt/index.php?url=articles/72551


PRAMOGA  2008-01-14 00:27:36 

Visai nieko filmas. Žiedų valdove vos neužmigau, labai jau toli nešė tą žiedą.


BUGI  2008-01-09 02:06:55 

durna tu kad tokias knygas skaitai:D geriau laikrascius skaitytum:) o filmas tai ka zinau... nepyragai, pasaka tokia vaikiska, bet jei ner ka veikt, galima ir paziureti


DOVILIUX  2008-01-08 10:36:32 

Kadangi maciau ir filma, ir skaiciau knyga (originalo k.), noreciau siek tiek pakomentuoti ir atsakyti kai kuriems cia palikusiems nuomones ir akivaizdziai NESKAICIUSIEMS knygos. Sis filmas ir neturi buti isbaigtas, nes tai tik trilogijos pradzia. Isivaizduokit, kad filmo pabaigoje parasyta "Laukite tesinio", ir tada nekils jokiu klausimu. Antra, nelyginkit su "Ziedu valdovu", nes nei sios knygos, nei filmai visai nepanasus, labiau primena "Blogio imperija: Isrinktasis". Atsakymas Ziurovui: aisku, kad knygos neskaicius, personazu nepazinsi, tie kas skaite, iskart atpazista. O pusnuoges raganos, salcio nejaucia, taip kaip zmones, nes yra visai kitokios butybes, be to, joms patinka jausti veja (pasiskaityk knygoj). Mantui: reklamoj niekas nelygino sito filmo su "Ziedu valdovu", o tik kino kompanija bande tai pasireklamuot. Nors del ziurovu amziaus sutinku. APHEX: ten ne sunys, o tu kareiviu demonai, nemiegot salej reikejo :) Visiems, kas neskaite knygos: patariu perskaityti, paskutiniai skyriai, kurie tikriausiai bus 2 filme, labai netiketi ir idomus (pati knyga daug geriau isbaigta, nei filmas).


EMILIJA  2008-01-02 20:38:37 

idiotai jus, neskaicius knygos eiti neapsimoka. galas neuzbaigtas tik filme. trilogia yra nereali. <3123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 34379
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt