Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ANT BANGOS (2007) 85 min.
Surf's Up
Animacinė komedija visai šeimai A
JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2007 10 19
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisieriai: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Praėjusią žiemą talentingieji pingvinai šoko ir dainavo, o šį rudenį jau įsitaisys ant banglenčių ir skries per bangas. Ar gi Jūs dar nežinojote, kas yra banglenčių sporto pradininkais ir išradėjais?

17-metis pingvinas Kodis Maverikas pavargo dirbti šviežios žuvies pakuotoju, o dar labiau nuotaiką gadina nesibaigiantys vyresniojo brolio Gleno ir mamos Ednos priekaištai. Jis karštligiškai nori tapti profesionaliu banglentininku ir svajoja apie įspūdingą karjerą. Kodis dievina aukščiausias bangas nugalėjusį meistrą Dididįjį Z, bet paslapčia trokšta būti dar geresnis.

Geros naujienos į Šiverpūlo miestelį atskrieja kartu su banglenčių sporto skautu Maiku Abromovičiumi, kuris Antarktidoje ieško dar neatskleistų talentų. Tačiau desperatiški bandymai pademonstruoti savo tikruosius sugebėjimus Kodžiui baigiasi nesėkme ir jis linkęs dėl to apkaltinti jūrą, kurioje tik retais atvejais pasitaiko didesnių bangų.

Užsispyręs svajotojas nesiruošia taip lengvai pasiduoti ir ketina sudalyvauti kiekvienais metais organizuojamame turnyre neprilygstamojo čempiono Didžiojo Z prisiminimui. Pasitikėjimo savo kukliomis jėgomis nestokojantis Kodis iškeliauja į Pen Gu salą ir dar pasikviečia dokumentalistų grupelę, kad fiksuotų jo kiekvieną žingsnį kelyje į svarbiausią gyvenimo pergalę. Drąsuoliui tiesiog būtina nugalėti, kad įrodytų savo vertę ir užčiauptų pavydžiuosius giminaičius.

Kodžio nebaugina perspektyva bangų sukūryje susigrumti su stipriais konkurentais, tokiais kaip linksmai pasiutęs viščiukas Džo ir egoistiškai nusiteikęs karališkas pingvinas Tankas. Šis pasipūtėlis jau triumfavo prestižinėse varžybose 9 kartus iš eilės ir nespėja valyti dulkių nuo tviskančių trofėjų, bet ruošiasi pakelti pergalės šampano taurę jubiliejinį dešimtą kartą.

Tanko karjera prasidėjo nuo magiškai pagerinto rekordo, kai nukarūnuotasis legendinis čempionas Didysis Z panėrė po siaubingai masyvia banga ir daugiau niekuomet nepasirodė viešumoje. Dingusio be žinios profesionalo vadybininkas bebras Redžis Belafonte tik labai trumpai pergyveno dėl skaudžios netekties, kurią sėkmingai pavertė aukso kasykla. Dabar apsukrusis verslininkas kala krūvą šlamančių dolerių iš Tanko pergalių ir prisiminimo atributiką perkančių Didžiojo Z fanų, bet atkreipia dėmesį į solidų 17-mečio Kodžio potencialą.

Patyręs manipuliatorius naujausią atradimą tikisi taip pat paversti pinigais, todėl pradeda globoti perspektyvųjį pingviną. Bet šis jau pirmojoje dvikovoje su negailestinguoju Tanku šiek tiek pervertina savo jėgas. Gerai, kad
lemtingą akimirką reikiamoje vietoje atsiranda žavioji gelbėtoja Lani Aliikai, kuri nugabena rimtai susižeidusį Kodį į atsiskyrusio nuo visuomenės dėdės namus Havajų džiunglėse.

Sparčiai jėgas atgaunantis jaunasis pingvinas netrukus įsitikina, kad Profo pravarde prisistatantis senolis yra ne kas kitas, o jo kumyras Didysis Z. Tačiau buvęs rekordininkas ir gigantiškų bangų užkariautojas trokšta tik ramybės ir nenori turėti nieko bendro su pavojinguoju sportu. Bet Kodžio užsispyrimas ir aistra nenumaldomai sušildo legendinio čempiono širdį. Jis ryžtasi atskleisti visas banglenčių sporto paslaptis, paruošti stipriems psichologiniams išbandymams ir atkreipti dėmesį į svarbiausius dalykus gyvenime.

Sveiki atvykę į Pingvinų banglenčių sporto pasaulio čempionatą, kuris garsėja milžiniška konkurencija, nenuspėjama eiga, įtemptomis dvikovomis, neįtikėtinais dalyvių akrobatiniais piruetais ir pavojingomis grumtynėmis su bangomis.

Geriausių Lietuvos aktorių balsais šnekanti stilinga ir energinga animacinė komedija žvarbų lietuvišką rudenį sušildys skaisčia Havajų saule.

Gal kažkam reikia banglentės?

GABRE  2007-11-01 22:33:17 

oi koks fainas filmas. :-D labai patiko. geriausi tai mazieji pingviniukai ir gaidys kuris biski nesa i hipi


UTIUTIU  2007-10-31 22:46:03 

Beveik ką tik iš filmo. :) Visai patiko, labai įdomiai "sukarpytas" (mačiusieji, manau, supras apie ką aš). Kaip paprastas, linksmas animacinis filmukas, geras :))


GINTARE  2007-10-24 22:37:48 

man labai patiko,nes tai pirmas mano matytas animacinis filmas padarytas dokumentinio filmo principu, ideja liuks!


  2007-10-22 08:03:48 

sukks :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:($wazap????padarykit nnormalu filma su valanda seksa


  2007-10-18 20:32:31 

Įdomiai viskas vyksta, bet filmas kažkaip labai panašus pasirodė į "Linksmas pėdutes".


CRUGER  2007-10-06 00:19:15 

Labai feinas pilmas, mes su savo mazaja sesute kei ziujejom tai labai daug juokememes. visiemz siulau paziujeti ji, lapaj gejas pilmasFilmo aprašymas aplankytas kartų: 8418
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt