Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
RAMŪS TARP VILKŲ (2007) 88 min.
Lions for Lambs
Drama T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 11 09
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Jei nekovosi už tai, kuo tiki, tuomet tikėsi bet kuo
(If you don‘t stand for something, you may fall for anything)

Nematomos likimo gijos, ant kurių laikosi pasaulis

Naujas „Oskaro“ laureato Roberto Redfordo režisuotas filmas prasideda, kai du jauni ir idealų kupini studentai Arianas (akt. Derekas Luke’as) ir Ernestas (akt. Michaelis Pena) palieka universitetą ir išeina į gyvenimą, siekdami pakeisti pasaulį ar bent jau savo pačių gyvenimus. Vaikinai apsisprendžia išvykti kovoti į Afganistaną. Mūšio lauke kovodami petys į petį, Arianas ir Ernestas tampa viena iš filmo gijų, jungiančių visiškai skirtingose Amerikos pusėse vykstančias istorijas.

Kalifornijoje šių dviejų vaikinų universiteto profesorius, daktaras Malėjus (akt. R. Redfordas), siekia prasibrauti iki jauno, tačiau labai nelaimingo studento, visiškos Ariano ir Ernesto priešingybės, sielos. Tuo tarpu Amerikos sostinėje Vašingtone jaunas ir ambicingas senatorius Džasperis Irvingas (akt. Tomas Cruise’as) patyrusiai televizijos žurnalistei (akt. Meryl Streep) duoda slaptos medžiagos paketą, kuris pakeis Ariano ir Ernesto likimus.

Istorijoms plėtojantis, jų gijos artėja viena prie kitos, vis dažniau persipina, kol galų gale paaiškėja, kaip dažnai neįtikėtinai skirtingi dalykai kartais turi milžinišką įtaką vienas kitam ir viso pasaulio istorijai.

ANDRIUS  2007-11-23 18:00:26 

Filmas labai nepaiko. Pirmiausia nera nei pradzios, nei pabaigos nei kiek rimtesnio veiksmo - filmas atrodo skirtas tam kad padetu amerikos jaunimui ir pan. susimastyti apie karo prasme...bet lietuviams ir ypac jeigu nori ateiti i kino teatra pamatyti daugiau negu nevkusios amerikos propogandos - tikrai neverta.


ANDRIUS  2007-11-22 20:55:12 

Filmas labai nepaiko. Pirmiausia nera nei pradzios, nei pabaigos nei kiek rimtesnio veiksmo - filmas atrodo skirtas tam kad padetu amerikos jaunimui ir pan. susimastyti apie karo prasme...bet lietuviams ir ypac jeigu nori ateiti i kino teatra pamatyti daugiau negu nevkusios amerikos propogandos - tikrai neverta.


LITTLEBIT  2007-11-12 13:25:20 

Filmas patiko. idomu tai, kad situacija pateikiama is keliu zmoniu poziciju. Nemanau, kad pabaigos nebuvo, (tik, kad ji buvo netiketa) bet manau sitam filmui tiko, nes priverte pazvelgti i nagrinejama problema ir susimastyti, o ne primete savo nuomone kaip reiketu elgtis


NUOMONE  2007-11-11 23:56:16 

Filmas apie nieka. Izangos nera, pabaigos irgi ne. Vien kazkoks padrikas destymas. Filmas visiskai neitraukia, taip ir lauki, kur cia viskas prasides, o tada ima ir baigiasi. Labai pavirsutiniskas, bando kapstyti gilias problemas, bet ten kur reitu braukti asara, kazkaip suima juokas. Zodziu, galima drasiai nepamatyti. vienintelis geras dalykas yra filmo pavadinimas. del to ir 2 balai.


AS  2007-11-11 20:51:36 

Labai patiko! Aktoriu vaidyba labai gera. Gera ir pagrindine ideja. Filmas rimtas, verciantis susimastyti.jei beveik 2 valandas galima klausyti praktiskai vien pokalbiu ir pabaigoje vis tiek atrdodo,kad filmas ka tik prasidejes,tai si ta pasako. man tikrai patiko.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 15362
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt