Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SĖKMĖS, ČAKAI! (2007) 96 min.
Good Luck Chuck
Romantinė komedija T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 10 12
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Čarlis Loganas stulbinamai įvaldė neeilinę profesiją. Jis yra serijinis donžuanas, kuris laksto iš vieno pasimatymo į kitą ir sugeba lengvai pakabinti bet kokią merginą. Tačiau dantistu dirbantis ir žavių klienčių burnas prižiūrintis vaikinas negali pasigirti didele laime, nes niekaip neranda tikrosios meilės. Jis tiesiog kankinasi dėl mistiško užkeikimo. Kai nesiseka, tai nesiseka pagal pilną programą.

Viskas prasidėjo dar ankstyvoje vaikystėje, kai Čarlis skaičiavo dešimtus gyvenimo metu. Tą kartą jis pramogavo su draugais ir dalyvavo tradiciniame žaidime - pasuk butelį ir pabučiuok draugą. Likimas iškrėtė pokštą ir nulėmė, kad teks susiglausti lūpomis su pačia negražiausia ir labiausiai išprotėjusia mergaite. Bet Čarlis nesiryžo to padaryti ir sulaužė fundamentalias taisykles, o įsižeidusi ir supykusi gotė užbūrė jį blogio aura.

Nuo lemtingojo įvykio nutekėjo 25 metai, bet užkeikimas vis dar neišgaravo. Čarlis su pavydu stebi geriausio draugo plastikos chirurgo Stu meilės nuotykius, todėl mėgina praktikuoti jo išbandytą formulę ir kviečia į pasimatymus visas iš eilės merginas. Jos maloniai sutinka praleisti vakarą ir patirti vienos nakties nuotykį, o ryte lyg tyčia pasako "viso gero". Mieste jau sklando gandai apie nerealią sėkmę skleidžiančio žaviojo dantisto reputaciją, todėl seksualios nepažįstamos ir net apkūnios sekretorės trokšta išbandyti jo teikiamas paslaugas. 

Bet vien tik tuščiu ir beprasmišku seksu be meilės užpildytas gyvenimas nekelia jokio džiaugsmo nelaimingajam Čarliui. Širdyje jis jaučiasi vienišas kaip staugiantis vilkas ir svajoja kuo greičiau sutikti tokią merginą, kad galėtų pagaliau nurimti ir pradėti pilnavertį šeimyninį gyvenimą. 

Vieną gražią dieną dalyvaudamas buvusios draugės vestuvėse Čarlis pagaliau išsiaiškina savo didžiąją paslaptį. Pasirodo, kad absoliučiai visos su juo permiegojusios merginos sėkmingai ištekėjo už sekančio sutikto vaikino. Būtent todėl dantistas be ypatingų pastangų mėgavosi neišpasakytu populiarumu, bet iki šiol neįtarė, kodėl vedybų užsimaniusios savanaudės merginos jį vis palikdavo ant ledo. 

Dabar Čarlis jau žino mistiškojo užkeikimo veikimo principą, todėl kiekvienoje įtartinoje situacijoje mėgina koreguoti negailestingas likimo išdaigas, kad pasipriešintų nuo vaikystės persekiojančiam užkeikimui. Vos po kelių susitikimų su pingvinų dresiruotoja Kam (akt. Jessica Alba) vaikinas įsitikina, kad ji yra ta ilgai ieškota svajonių mergina. Tobula gražuolė ne iš karto prisileidžia nepažįstamąjį ir nepuola į lovą po pirmojo pasimatymo. Čarlis jau pradeda svaičioti apie norą vieną rytą nubusti šalia Kam, o sulaukus senatvės kartu skaičiuoti žvirblius. 

Tačiau romantišką draugystę užmezgęs dantistas paniškai bijo mylėtis su naujaja mergina, kad po vienintelės nakties su juo Kam staiga neištekėtų už sekančio sutikto bičo. Čarlis delsia ir atideda jausmų fiestą lovoje, nors atsispirti pingvinų dresiruotojos nesibaigiančioms vilionėms būna vis sunkiau.

Seksualiausių ir gražiausių moterų dešimtukus puošianti aktorė Jessica Alba vaidina aštrioje romantinėje komedijoje apie karštligiškas tikrosios meilės paieškas, išradingus viliotinius ir aistringą seksą, kuris ne visuomet būna skanus kaip keksas.

ASH  2007-11-03 11:48:53 

nu jo,mazdaug paziurekit puse filmo,o po to eikit namo. sitas filmas tikrai nepretenduoja i joki Oskara ar panasiai,tai yra tiesiog penktadienine komedija ir nreikia jo per daug nuvertinti.tiems,kurie nori atsipalaiduoti vakare,tikrai rekomenduoju.visas filmas buvo juokingas,aisku humoras holivudiskas,bet geros energijos pasikrauti galima.ir pinigu tikraj negaila,kuriuos sumokejau uz bilieta:)na o ir aktorius visai nieko atrodo;D


EGLE  2007-10-23 00:09:54 

Na joa.. Tiksliai apibudinti si filma galima butu taip - kvaila holivudine komedija su griuvinejimais, susidurimais su stulpais. Lengvam paziurejimui ir pasijuokimui rekomenduociau pirmaja dali filmo. Na antroji puse, kaip jau minejo kazkas. Arba filmo kurejai visai nebesugalvojo, ka toliau rodyti, arba ryskiai smarkiai persistenge..=)


KRISTI  2007-10-21 16:43:28 

Pirma filmo pusė buvo įdomi, antrojoj matyti, kad scenaristas pavargo. Prasidėjo nemotyvuotas veikėjų elgesys, kitaip tariant, Čakas išprotėjo. O tos scenos, kur rodė bėgant baigiamiesiems titrams, iš viso sukėlė vėmulį - dulkinimasis su pingvinu tikrai prastas sumanymas. Išvada: filmas tikrai nevertas kinomanų dėmesio.


AS  2007-10-14 15:10:29 

man asmeniskai laaabai geras filmas- taip prisijuokiau- ispudingai! siulyciau paziureti :)


BIMBAM  2007-10-14 00:32:08 

grazus filmas :) iskart uzliejo silti jausmai ir gera nuotaika. Eikit ir paziurekit;P lengvas grazus filmas ir juokingas ganetinai;D


BRASKE  2007-10-04 21:25:47 

Tas Cakas tai tieiosg kaip as, na tip-top,. Kad sektusi buciau seima seniai sukures.


GABE  2007-10-03 12:30:11 

Tikra amerikoniska komedija....scenarijus banalus.Personazas kuri vaidina Alba,kvailas kaip...filme ji vis kazkur trankosi galva,pvz.eidama i stulpa.Nemiegstu amerikonisku komediju nes jos banalios ir kvailos.3 rasau del aktoriu,tikrai nieko vaidina.


JUFTAS  2007-09-26 15:50:37 

chia apie caka norisa? xDDDDFilmo aprašymas aplankytas kartų: 17721
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt