Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
VIS TIEK NEBŪSIU TAVO (2007) 97 min.
I Could Never Be Your Woman
Romantinė komedija T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2007 12 07
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierė: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Rouzė (akt. Michelle Pfeiffer) – išsiskyrusi motina. Jos su nevykėlis vyras (akt. Jon Lovitz) niekaip nenorėjo suaugti, tad dabar ji gyvena su dukterimi Ize (akt. Saoirse Ronan). O dukrelė, deja, auga per greitai...

Nelengvas vienišos motinos gyvenimas, o ypač tada, kai dukra sulaukia pirmosios paaugliškos meilės. Rouzė negali patikėti, jog mažoji Izė jau vaikšto į pasimatymus. Ji pirmą kartą pajunta, kaip tiksi jos laikrodis ir ima pastebėti raukšleles. Nors tai, atrodo jaudina tik ją – jos buvęs vyras visai nejaučia laiko tėkmės ir jam plikė ne brandaus amžiaus požymis, o keista liga, kai plaukai auga ne į išorę, o vidun. Ir dar jam atrodo, kad Rouzė nevaikšto į pasimatymus, nes niekaip negali pamiršti jo. Jis visai nemano, kad keturiasdešimt vienerių – oi, atleiskit – trisdešimt septynerių metų amžiaus moteriai sunku užmegzti romaną. 

Tačiau vieną gražią dieną įsikiša Motulė Gamta (akt. Tracey Ullman) ir Rouzė sutinka žavų jaunuolį – taip, taip, jaunuolį – Adamą. Jam trisdešimt keleri, bet jei ne spaudai, tai – dvidešimt devyneri. Rouzę tai išmuša iš vėžių – į sūnus jis jai, aišku, netinka, bet... į meilužius taip pat nelabai. Bet, atrodo, ir šį kartą dėl to jaudinasi tik Rouzė. Adamo tai nė kiek negąsdina, Izė mano, jog nesubrendę vyrai yra mamos skonio. Na, o buvęs Rouzės vyras džiaugiasi, kad ir jis turės apie ką pakalbėti su Adamu – jie abu tokie jauni.

Rouzei belieka sau prisipažinti, jog ji įsimylėjo, o visu kitu tegul pasirūpina Motulė Gamta. Tik Motulė Gamta - kaip daugelis paprastų mirtingųjų šiais neramiais laikais – švelniai tariant, truputį trenkta. Ir ji kišasi ne tik į Rouzės meilės reikalus. Motulė Gamta pagloboja ir Rouzės dukrą. Tik, kiek iš to naudos?..

Komedija „Vis tiek nebūsiu tavo“ – tai nuotaikingos devyniasdešimt septynios minutės komiškų situacijų, meilės kančių ir sąžinės priekaištų.

MILDA  2007-12-18 11:22:30 

nepakartojamai netikęs filmas: lėkštas, vaidyba prasta, emocijų dirbtinumas tiesiog šviečia...


PASAULIS_SPALVOTAI  2007-12-09 17:12:10 

Lengvas linksmas romantinis filmus, su tikrai juokingais juokeliais. nereikalaujantis daug mastymo ir atpalaiduojantis po sunkios dienos.


-V.  2007-12-01 04:04:41 

Filmas itraukiantis, nuotaikingas, lengvas ziureti. jame nereikia daug mastyt, viskas labai aisku. tiesiog romantiskas filmas geram penktadienio vakarui.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 15705
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt