Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
P.S. MYLIU TAVE (2007) 126 min.
P.S. I Love You
Komedija / drama T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 02 01
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Sudėtingi ir rimti vaidmenys dvejose sunkiose dramose garantavo jai du "Oskarus", tad Hilary Swank ("Vaikinai neverkia", "Mergina verta milijono") nusprendė atsipalaiduoti ir prajuokinti žiūrovus. Filmo siužetas yra susijęs su mirtimi, bet liūdnas akimirkas kompensuoja linksmomis ir romantiškomis situacijomis. Kai garsioji aktorė filmavosi įkvepiančioje dramoje "Rašytojai už laisvę", ją instruktavęs režisierius Richardas LaGravenesse prasitarė apie kitą savo projektą ir iš karto pasiūlė pratęsti bendradarbiavimą. Hilary Swank niekuomet negalvojo, kad galėtų vaidinti romantinėje komedijoje ir atskleisti moteriškumo paslaptis, bet nusprendė priimti karjeros iššūkį. Jos herojė netenka mylimo vyro, bet gauna nerealią galimybę išdžiovinti ašaras, padainuoti karaoke, iškrėsti keletą šunybių, patekti į juokingas situacijas ir užmegzti meilės romanus ... net su trejais vyrukais.

Airijos ministro pirmininko Bertie Ahern dukters rašytojos Cecelios Ahern pirmosios novelės įvykiai vystosi jos gimtojoje šalyje, bet literatūrinį kūrinį adaptavęs Richardas LaGravenesse ("Arklių užkalbėtojas", "Medisono grafystės tiltai", "Karalius žvejys") nusprendė beveik visą veiksmą perkelti į Niujorką. Hilary Swank įkūnyja 30-metę merginą, gedinčią dėl sunkios ligos mirusio sutuoktinio, kuris dar spėjo paruošti netikėtą ir malonią staigmeną. Prieš iškeliaudamas Anapilin jis parašė mylimajai net 10 laiškų su specialiomis instrukcijomis, kuriuos ji turėtų gauti kiekvieno mėnesio pradžioje, būtinai įvykdyti nurodytą planą ir iš naujo atrasti save.

Tai nuoširdus ir šiltas filmas apie didelę meilę, nenuspėjamus gyvenimo netikėtumus ir pačius tikriausius draugus. Niekuomet komedijos žanre savęs nebandžiusi Hilary Swank susidūrė su labai sudėtinga užduotimi, nes jai reikėjo atrodyti linksmai ir gražiai, o kartu vaidinti netekties skausmą. Surasti teisingą kelią ir sukontroliuoti emocijas aktorei padėjo profesionalios partnerės Kathy Bates, Lisa Kudrow, Gina Gershon ir romantiškųjų vyrukų trio - Harry Connickas jaunesnysis, Jeffrey Deanas ir Gerardas Butleris. Būtent jam teko suvaidinti tą nelaimėlį vyrą, kuris neišsemiamu išradingumu pratęsė tragiškais akcentais nusidažiusį romantiškos meilės nuotykį.

Filmavimo darbai Niujorke aktorei priminė paauglystę, kai kelias savaites su mama ji praleido ... automobilyje, kol susirado kuklų butą. Šiame mieste Hilary Swank gyveno su savo buvusiu vyru Chadu Lowe'u, bet po skyrybų išsikraustė į Los Andželą.

7 giminingiausi filmai: "Mano gyvenimas be manęs", "Sugrįžimas", "Mano gyvenimo žuvis", "Kur nuneša sapnai", "Vaiduoklis", "Angelų miestas", "Velnias dėvi Prada".

as  2011-02-01 20:21:03 įvertino 

pats prasmingiausias filmas is visu, kuriuos teko matyt


SIMA  2008-11-10 11:33:15 

Na, visų pirma, jai ne 50, o 34 ir jokia J.Garner nebūtų jo geriau atlikusi, nes filmas taptų per saldus. Pats filmas labai romantiškas ir šiltas. Žiūrėjau jį ir mąsčiau, kokie mes šalti vienas kitam, kaip nemokame pasakyti ką jaučiame. Man labai patiko ši istorija.


VAIVA  2008-10-29 12:59:38 

Katik issinuomavau sita filma ir pamaniau kad neidomus bet ziuredama sita filma verkiau ne karta ypac tose vietose kai Holi Dzeri prisimena . Patarciau paziuret...


JORA  2008-04-23 16:06:10 

Filmas išties mielas. Visko jame pakanka, tik beveik kokia valandą sėdėjau ir mąsčiau, kad J.Garner pagrindinės herojės vaidmuo būtų tikęs daugiau geriau. Pasigedau jos blizgančių akių ir duobučių skruostuose H.Swank veido išraiškose... O apskritai, siūlau nueiti visiems, įdomu pamatyti G.Butler kitame amplua nei Operos fantomas ar 300 :)


ASTA  2008-03-30 10:04:50 

Labai geras filmas.Privercia susimastyti,kaip reikia vertinti zmones, kol jie salia,kaip reikia sakyti jiems, kad jie musm brangus ir reikalingi.Sis filmas labai gerai parodo zmoniu jausmus.Tik pabaiga galejo buti idomesne:)bet siaip labai patiko


D&D  2008-03-20 22:18:27 

Filmas visai nieko ,bet pagrindine aktore atrodo taip baisiai ji vaidina 30 mete nors istikruju jai jau 50 jos isvaizda man ir sugadino visa filma


MAJA  2008-03-14 14:14:43 

Teko, net pora asaru nubraukt. Tikrai vykusi drama.. Nelabai radau as ten komedijos. Bet filmukas man labai patiko. Geri, nuostabūs aktoriai, puiki scenografija ir visa kita. Patariu nueiti visiems. :)


AM  2008-03-11 13:32:56 

Retai kine su vaikinu žiūrime filmus apie meilę, tačiau šįkart nenusivylime. nesvarbu, kad banalokas, meilės istorija gerokai amerikietiška, bet laikas neprailgo ir filmo jaumai perteikti puikiai.


LINA  2008-03-06 15:45:28 

Daugiausia trys balai, nes filmas laabai istemtas ir gana banalokas...


NUOMONE  2008-03-03 09:22:03 

Labas geras filmas. Ir tikrai ne tik merginoms. Ejome kartu su vyru. Tai jam jis padare ispudi. Net kazkaip rupestingesnis tapo. Siaip labai geras filmas. Nueikit su mylimu zmogumi. Tikrai nepasigailesite.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 43004
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt