Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
P.S. MYLIU TAVE (2007) 126 min.
P.S. I Love You
Komedija / drama T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 02 01
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Sudėtingi ir rimti vaidmenys dvejose sunkiose dramose garantavo jai du "Oskarus", tad Hilary Swank ("Vaikinai neverkia", "Mergina verta milijono") nusprendė atsipalaiduoti ir prajuokinti žiūrovus. Filmo siužetas yra susijęs su mirtimi, bet liūdnas akimirkas kompensuoja linksmomis ir romantiškomis situacijomis. Kai garsioji aktorė filmavosi įkvepiančioje dramoje "Rašytojai už laisvę", ją instruktavęs režisierius Richardas LaGravenesse prasitarė apie kitą savo projektą ir iš karto pasiūlė pratęsti bendradarbiavimą. Hilary Swank niekuomet negalvojo, kad galėtų vaidinti romantinėje komedijoje ir atskleisti moteriškumo paslaptis, bet nusprendė priimti karjeros iššūkį. Jos herojė netenka mylimo vyro, bet gauna nerealią galimybę išdžiovinti ašaras, padainuoti karaoke, iškrėsti keletą šunybių, patekti į juokingas situacijas ir užmegzti meilės romanus ... net su trejais vyrukais.

Airijos ministro pirmininko Bertie Ahern dukters rašytojos Cecelios Ahern pirmosios novelės įvykiai vystosi jos gimtojoje šalyje, bet literatūrinį kūrinį adaptavęs Richardas LaGravenesse ("Arklių užkalbėtojas", "Medisono grafystės tiltai", "Karalius žvejys") nusprendė beveik visą veiksmą perkelti į Niujorką. Hilary Swank įkūnyja 30-metę merginą, gedinčią dėl sunkios ligos mirusio sutuoktinio, kuris dar spėjo paruošti netikėtą ir malonią staigmeną. Prieš iškeliaudamas Anapilin jis parašė mylimajai net 10 laiškų su specialiomis instrukcijomis, kuriuos ji turėtų gauti kiekvieno mėnesio pradžioje, būtinai įvykdyti nurodytą planą ir iš naujo atrasti save.

Tai nuoširdus ir šiltas filmas apie didelę meilę, nenuspėjamus gyvenimo netikėtumus ir pačius tikriausius draugus. Niekuomet komedijos žanre savęs nebandžiusi Hilary Swank susidūrė su labai sudėtinga užduotimi, nes jai reikėjo atrodyti linksmai ir gražiai, o kartu vaidinti netekties skausmą. Surasti teisingą kelią ir sukontroliuoti emocijas aktorei padėjo profesionalios partnerės Kathy Bates, Lisa Kudrow, Gina Gershon ir romantiškųjų vyrukų trio - Harry Connickas jaunesnysis, Jeffrey Deanas ir Gerardas Butleris. Būtent jam teko suvaidinti tą nelaimėlį vyrą, kuris neišsemiamu išradingumu pratęsė tragiškais akcentais nusidažiusį romantiškos meilės nuotykį.

Filmavimo darbai Niujorke aktorei priminė paauglystę, kai kelias savaites su mama ji praleido ... automobilyje, kol susirado kuklų butą. Šiame mieste Hilary Swank gyveno su savo buvusiu vyru Chadu Lowe'u, bet po skyrybų išsikraustė į Los Andželą.

7 giminingiausi filmai: "Mano gyvenimas be manęs", "Sugrįžimas", "Mano gyvenimo žuvis", "Kur nuneša sapnai", "Vaiduoklis", "Angelų miestas", "Velnias dėvi Prada".

MONI  2008-03-02 13:03:04 

Pirmas filmas per kuri tiek verkiau..vertas demesio...ir is visu matytu dramu manau sita pati geriausia :) bet filmas manau daugiau merginom o ne vaikinam :) tai viskas ko reik merginoms :D~


VIOLETA  2008-02-29 01:19:05 

Nerealiai geras filmas,vertas demesio...Po tokio filmo supranti,kas yra kas ir,kad reikia branginti,tai kas yra salia dabar,nes nezinai kas gali buti rytoj,...Tikiuosi,kad sis filmas dar visa kovo men. repertuare egzistuos ir i ji galesiu nueit dar karteli su brangiu zmoguciu..


AUŠRĖ  2008-02-28 18:37:11 

Tai, nuostabus filmas apie tikra ir nesibaigiancia meile, apie nauja saves atradima ir gziaugsmo bei skausmo asaras. Man labai patiko. Eisiu dar karta ziureti :)


BIGLIUKE  2008-02-26 19:50:46 

Nuostabus filmas,prasmingas, visiskai neholivudinis.Tikrai parodo zmonems, kad reikia vertinti tai ka turi dabar ir dziaugtis gyvenimu.


ERNESTA  2008-02-26 16:23:10 

Niu man sitas filmas labai labai labai patiko,tikriausiai ir tikejausi kazko panasaus,tik nemaniau kad taip jautriai ten i viska reguosiu praverkiau turbut puse filmo,buvau su draugu,taigi ziurint filma kaip kuriose situacijose izvelgiau musu santykius...tikrai labai priverte susimastyti,ir apskritai po to filmo neatsigavau dar ilga laika vis galvojau ir galvojau apie ji...sakiau neteisybe,bet juk toks gyvenimas is tiesu...nu tikrai vertas demesio filmas...


ANGELA  2008-02-26 08:37:56 

nieko ypatingo... iš 10 balų vertinčiau tik 5 . Yra žymiai daugiau filmų, kurie verti pamatymo..


SONYA  2008-02-24 15:10:21 

Filmas geras, pamatyti verta. Nehollywood'iškas. Bet man jį buvo sunku žiūrėti, nesažininga taip. Galvojau 2 valandas stebėiu meilės istoriją, o gavosi vien skausmas. Nepajutau aš to palengvinimo, apie kurį autorius norėjo pasakyti.


RASELE  2008-02-24 13:35:48 

Puikus filmas verčiantis susimąstyti koks gyvenimas trumpas ir gražus. Tikrai verta nueiti jis palieka labai gilų įspūdį.


MIEGAS  2008-02-22 19:41:21 

Nezinau, na amerikoniskas filmas, na mergaitiskas labai, labai saldziai viskas nezinau manau tai tokia pasakaite tinkama mergaitems ir prijauciantiems. Jei nemegstat skystu saldziu melodramu tai galit filma paziureti per dvd arba galit nusivesti kokia jautria mergaite ka ji labai isijaustu. Manu stipriai pervertintas filmas nes i toki filma su tokiu pavadinimu tokie zmones ir eina.


NARE  2008-02-22 13:26:17 

man patiko, kokius 2m filme nebuvau, dabar vel noriu eit ir pamatyt kazka panasausFilmo aprašymas aplankytas kartų: 43007
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt