Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
P.S. MYLIU TAVE (2007) 126 min.
P.S. I Love You
Komedija / drama T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 02 01
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Sudėtingi ir rimti vaidmenys dvejose sunkiose dramose garantavo jai du "Oskarus", tad Hilary Swank ("Vaikinai neverkia", "Mergina verta milijono") nusprendė atsipalaiduoti ir prajuokinti žiūrovus. Filmo siužetas yra susijęs su mirtimi, bet liūdnas akimirkas kompensuoja linksmomis ir romantiškomis situacijomis. Kai garsioji aktorė filmavosi įkvepiančioje dramoje "Rašytojai už laisvę", ją instruktavęs režisierius Richardas LaGravenesse prasitarė apie kitą savo projektą ir iš karto pasiūlė pratęsti bendradarbiavimą. Hilary Swank niekuomet negalvojo, kad galėtų vaidinti romantinėje komedijoje ir atskleisti moteriškumo paslaptis, bet nusprendė priimti karjeros iššūkį. Jos herojė netenka mylimo vyro, bet gauna nerealią galimybę išdžiovinti ašaras, padainuoti karaoke, iškrėsti keletą šunybių, patekti į juokingas situacijas ir užmegzti meilės romanus ... net su trejais vyrukais.

Airijos ministro pirmininko Bertie Ahern dukters rašytojos Cecelios Ahern pirmosios novelės įvykiai vystosi jos gimtojoje šalyje, bet literatūrinį kūrinį adaptavęs Richardas LaGravenesse ("Arklių užkalbėtojas", "Medisono grafystės tiltai", "Karalius žvejys") nusprendė beveik visą veiksmą perkelti į Niujorką. Hilary Swank įkūnyja 30-metę merginą, gedinčią dėl sunkios ligos mirusio sutuoktinio, kuris dar spėjo paruošti netikėtą ir malonią staigmeną. Prieš iškeliaudamas Anapilin jis parašė mylimajai net 10 laiškų su specialiomis instrukcijomis, kuriuos ji turėtų gauti kiekvieno mėnesio pradžioje, būtinai įvykdyti nurodytą planą ir iš naujo atrasti save.

Tai nuoširdus ir šiltas filmas apie didelę meilę, nenuspėjamus gyvenimo netikėtumus ir pačius tikriausius draugus. Niekuomet komedijos žanre savęs nebandžiusi Hilary Swank susidūrė su labai sudėtinga užduotimi, nes jai reikėjo atrodyti linksmai ir gražiai, o kartu vaidinti netekties skausmą. Surasti teisingą kelią ir sukontroliuoti emocijas aktorei padėjo profesionalios partnerės Kathy Bates, Lisa Kudrow, Gina Gershon ir romantiškųjų vyrukų trio - Harry Connickas jaunesnysis, Jeffrey Deanas ir Gerardas Butleris. Būtent jam teko suvaidinti tą nelaimėlį vyrą, kuris neišsemiamu išradingumu pratęsė tragiškais akcentais nusidažiusį romantiškos meilės nuotykį.

Filmavimo darbai Niujorke aktorei priminė paauglystę, kai kelias savaites su mama ji praleido ... automobilyje, kol susirado kuklų butą. Šiame mieste Hilary Swank gyveno su savo buvusiu vyru Chadu Lowe'u, bet po skyrybų išsikraustė į Los Andželą.

7 giminingiausi filmai: "Mano gyvenimas be manęs", "Sugrįžimas", "Mano gyvenimo žuvis", "Kur nuneša sapnai", "Vaiduoklis", "Angelų miestas", "Velnias dėvi Prada".

SHAITANAS  2008-02-19 22:10:18 

Tikrai stiprus, geras filmas apie meile. Paliko dideli ispudi.


TIKRAI  2008-02-16 01:03:07 

Jei abejojete meiles egzistavimu, ar tiesiog labai stipriai mylite, patarciau pasiziureti sy filma. Geriausiai ji ivertino nedrasus, bet visgi plojimai (ka zinant santuriuosius lietuvius yra net labai gerai :))filmo pabaigoje. Scenarijus - nenuvalkotas, realus, nenuspejamas... Slepiamas asaras saleje keisdavo nuosirdus juokas - o juk taip ir gyvename :) Aktoriu vaidyba puiki - patikejau ju istorija. Paliekant sale labiausiai dziugino dar tvirciau susikabinusios poros, meile tarsi sklande ore. p.s. tikrai verta paziureti :)


VMT  2008-02-15 09:27:10 

Likau suzaveta filmu, galvojau, kad bus eiline lengva romantine komedija, bet buvau maloniai nustebinta. Labai patiko tiek aktoriu vaidyba, tiek ir pati filmo i deja (ne visai "lucy story"). Rekomenduoju visiems paziureti. :)


RIMA  2008-02-11 15:55:29 

Saldus, bet mielas... Tikrai pabegsit nuo kasdienines rutinos... nusiteikite, kad bus saldu, o poto viskas savaime pakryps i kita puse...


NELLY  2008-02-11 09:35:44 

Nuostabus filmas.Patiko viskas, aktoriu vaidyba, istorija.Nepatyrusiems meiles eiti nerekomenduoju-nesupras:)


VILMUTE  2008-02-10 20:13:39 

Sitas filmas griebia uz sirdies.. Ir vistik suvoki, kad ir mirtis bejege pries meile.


ZAZA  2008-02-10 11:36:27 

visai geras :) aishku saldus kaip reta, bet jau senokai toky rode kino teatruose :D shiam filmui daugiau zawumo dave ne pati mintis o grazus aktoriai (Gerard Butler) ir gera Swank vaidyba :)


NESTEA  2008-02-08 22:47:07 

super filmas. vienas is geriausiu ir tikrai nemaniau, kad swank pavyks sitaip gerai atlikti role. tikrai suzavejo mane :)


SS  2008-02-08 18:11:03 

nuostabu. skaiciau knyga pagal kuria sis filmas padarytas. nenusivyliau. ir filmas ir knyga geri.


ZYGIS  2008-02-08 13:41:20 

patiko filmas :) vietomis asara norejosi isspaust :) fainas, gera ideja :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 43009
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt