Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
P.S. MYLIU TAVE (2007) 126 min.
P.S. I Love You
Komedija / drama T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 02 01
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Sudėtingi ir rimti vaidmenys dvejose sunkiose dramose garantavo jai du "Oskarus", tad Hilary Swank ("Vaikinai neverkia", "Mergina verta milijono") nusprendė atsipalaiduoti ir prajuokinti žiūrovus. Filmo siužetas yra susijęs su mirtimi, bet liūdnas akimirkas kompensuoja linksmomis ir romantiškomis situacijomis. Kai garsioji aktorė filmavosi įkvepiančioje dramoje "Rašytojai už laisvę", ją instruktavęs režisierius Richardas LaGravenesse prasitarė apie kitą savo projektą ir iš karto pasiūlė pratęsti bendradarbiavimą. Hilary Swank niekuomet negalvojo, kad galėtų vaidinti romantinėje komedijoje ir atskleisti moteriškumo paslaptis, bet nusprendė priimti karjeros iššūkį. Jos herojė netenka mylimo vyro, bet gauna nerealią galimybę išdžiovinti ašaras, padainuoti karaoke, iškrėsti keletą šunybių, patekti į juokingas situacijas ir užmegzti meilės romanus ... net su trejais vyrukais.

Airijos ministro pirmininko Bertie Ahern dukters rašytojos Cecelios Ahern pirmosios novelės įvykiai vystosi jos gimtojoje šalyje, bet literatūrinį kūrinį adaptavęs Richardas LaGravenesse ("Arklių užkalbėtojas", "Medisono grafystės tiltai", "Karalius žvejys") nusprendė beveik visą veiksmą perkelti į Niujorką. Hilary Swank įkūnyja 30-metę merginą, gedinčią dėl sunkios ligos mirusio sutuoktinio, kuris dar spėjo paruošti netikėtą ir malonią staigmeną. Prieš iškeliaudamas Anapilin jis parašė mylimajai net 10 laiškų su specialiomis instrukcijomis, kuriuos ji turėtų gauti kiekvieno mėnesio pradžioje, būtinai įvykdyti nurodytą planą ir iš naujo atrasti save.

Tai nuoširdus ir šiltas filmas apie didelę meilę, nenuspėjamus gyvenimo netikėtumus ir pačius tikriausius draugus. Niekuomet komedijos žanre savęs nebandžiusi Hilary Swank susidūrė su labai sudėtinga užduotimi, nes jai reikėjo atrodyti linksmai ir gražiai, o kartu vaidinti netekties skausmą. Surasti teisingą kelią ir sukontroliuoti emocijas aktorei padėjo profesionalios partnerės Kathy Bates, Lisa Kudrow, Gina Gershon ir romantiškųjų vyrukų trio - Harry Connickas jaunesnysis, Jeffrey Deanas ir Gerardas Butleris. Būtent jam teko suvaidinti tą nelaimėlį vyrą, kuris neišsemiamu išradingumu pratęsė tragiškais akcentais nusidažiusį romantiškos meilės nuotykį.

Filmavimo darbai Niujorke aktorei priminė paauglystę, kai kelias savaites su mama ji praleido ... automobilyje, kol susirado kuklų butą. Šiame mieste Hilary Swank gyveno su savo buvusiu vyru Chadu Lowe'u, bet po skyrybų išsikraustė į Los Andželą.

7 giminingiausi filmai: "Mano gyvenimas be manęs", "Sugrįžimas", "Mano gyvenimo žuvis", "Kur nuneša sapnai", "Vaiduoklis", "Angelų miestas", "Velnias dėvi Prada".

P.S.  2008-02-05 20:52:27 

Filmo ideja idomi. Tik gal truputi per daug saldus...ypac per pirmasias 15 filmo minuciu :)


EGIS  2008-02-05 19:35:09 

turbut pats geriausias filmas apie meile..tikrai verta pasiziureti..


ANDRIUS  2008-02-05 11:45:39 

filmas nerealus.Seniai nemaciau tokio gero. Visikai nebanalus, nenuvalkiotas,grazus.Tai nera vien tik komedija.Pamastymas apie gyvenima,koks jis kartais buna ziaurus ir vis delto nuostabus.Apie zmones, kokie jie nepaprasti


DALIA  2008-02-05 00:43:33 

totalus shlamshtas!!! holivudishka maniera: bandoma kazkas didingo isgaut,o iseina tik pirst.


TOMAS  2008-02-02 22:36:01 

nueikite i filma. nepasigailesite jeigu megstate dramas. ypac jeigu esate isimylejas tai tikrai verta nusivesti mylimaji i filma. labai labai grazus.liudnas vietas keicia linksmos. Tikrai, nuosirdziai sakau, vertas demesio


MI  2008-02-02 17:34:53 

Filmas tikrai geras.. Tik komedija jį sunkiai pavadinčiau.. Jokingų vietų buvo, bet vistiek tai tikrai ne komedija.. Mintis labai graži, galima pasimokyti.


AS  2008-02-02 17:04:06 

visa filma juokemes ir verkem,ir tikrai nosiniu gamintojai pasipelnytu nes eidami i si filma viena pakeli tikrai turekite jo tikrai prireiks:)


MARTA  2008-02-01 22:03:27 

Visu pirma, kad ir kiek man patiktu Gerard Butler ir kiek tikejausi is sio filmo, siek tiek nusivliau. Visu pirma filmo trukme. Jei jis butu sutrumpintas iki siam zanrui iprasto 1.5 valandos ilgio, jis gal butu visai neblogas, taciau ziurint ji, jis be proto issitese...


LAURA  2008-01-30 12:29:34 

tikrai puikus filmas, patariu paziureti kas megsta lengva romantika. Super !!!! retai buna tokiu lengvu nelekstu romantisku filmu.


GEDAS  2008-01-27 12:59:49 

puikus filmas..patarciau paziureti..visiems meiles paliestiems..:)..jis tik susitprins jausmus:)..sekmes..Filmo aprašymas aplankytas kartų: 43006
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt