Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TRAUKINYS Į JUMĄ (2007) 117 min.
3:10 to Yuma
Vesternas T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 01 04
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Į Lietuvos komercinį repertuarą vesternai atjoja labai retai, todėl daugeliui šio žanro fanų tekdavo patenkinti smalsumą prisimenant kultinius Sergio Leone ir Clinto Eastwoodo šedevrus. 1957-ųjų vesternas "Traukinys į Jumą" su legendiniu Johnu Fordu nebuvo užsukęs net į tautinių televizijų ekranus, todėl amerikiečių režisieriaus Jamero Mangoldo ("Ties jausmų riba") modernųjį perdirbinį žiūrėsime kaip visiškai naują kūrinį. Jo scenarijus buvo perrašinėjamas 4-erius metus, kol Stuartui Beatte'ui ("Ties jausmų riba") pavyko sukurti du stiprius personažus, kurie susiremia moralinėje ir psichologinėje dvikovoje. Net pusvalandžiu ilgesnė naujoji filmo versija turės žymiai daugiau gaudynių, susišaudymų, sprogimų ir masinių grumtynių, kad galėtų sudominti veiksmo kino gerbėjus.

Jamesas Mangoldas jau seniai garsėja sugebėjimu kardinaliai pakeisti įžymiųjų aktorių susikurtą įvaizdį ir pasodinti juos ant kitokio balno. "Policininkų šalyje" solidžiu pasirodymu sužibėjo specialiai pastorėjęs Sylvesteris Stallone, fantastinėje komedijoje "Keitė ir Leopoldas" australas Hugh Jackmanas parodė savo romantiškąjį veidą, muzikinėje biodramoje "Ties jausmų riba" uždainuoti sugebėjo Joaquinas Phoenixas, o jo partnerė Reese Witherspoon iškovojo "Oskaro" premiją. Ekstremalių išbandymų sulaukė Russellas Crowe'as, kuris nuožmioje kovoje dėl šio intriguojančio vaidmens nurungė Tomą Cruise'ą ir įkūnyjo sadistiškai blogą kaubojų.

1800-ųjų Arizoną šiurpina garsusis įstatymų laužytojas Benas Veidas, kurio vadovaujama vagišių ir žudikų gauja grobia bankus ir perimą geležinkelio kontrolę. Kai nesugaunamasis nusikaltėlis patenka į klastingus spąstus, tai Pilietinio karo veteranas vienakojis Danas Evansas pasisiūlo jį nugabenti į traukinių stotį. Lygiai 3 val. 10 minučių numatytas specialus reisas, nugabensiantis negailestingąjį kaubojų į teismo posėdį. Kelionės metu du vyrai iš skirtingų pasaulių mėgina užsitarnauti vienas kito pagarbą, bet jų bendravimą apsunkina paskui jojanti Veido bičiulių gauja. Ją vedadantis žiaurusis Čarlis Princas nežada sustoti, kol neišlaisvins savojo vado nuo poilsio kalėjime ir garantuotos mirties bausmės.

Filmavimo darbai sekėsi ypač sunkiai ir jau pirmąją dieną prodiuseriams teko susidurti su didelėmis problemomis. Netikėtai pasibaidęs žirgas nereagavo į dresiruotojo komandas ir rėžėsi tiesiai į sumontuotą kamerą. Kartu jojęs kaskadininkas atsipirko tik keliais lūžiais ir greitai atsigavo, o stipriai sužeistą žirgą teko užmigdyti. Kai žinia apie atliktą eutanazijos procedūrą pateko į spaudą, tai gyvūnų teises ginantys aktyvistai išprovokavo skandalą, bet kruopštaus tyrimo rezultatai dar kartą įrodė, kad žirgas patyrė rimtas traumas dėl nelaimingo atsitikimo.

7 giminingiausi filmai: "Menantis pikta", "Vieną kartą laukiniuose Vakaruose", "Geras, blogas ir šlykštus", "Bekraštės prerijos", "Trys Melkijado Estrados laidotuvės", "Tombstounas", "Vajetas Erpas".

  2008-01-27 23:04:24 

filmas tikrai geras tik nesupratau kodel jis filmo gale isedo i ta traukini


LAIMIS  2008-01-17 15:19:32 

Esu mates milijonus filmu... nors vesternu nemegstu, bet si paziurejau, ir likau patenkintas puiki Russelo vaidyba, itemptas siuzetas, geras scenarijus , verta paziureti tikrai.


GAMBINO  2008-01-16 17:07:23 

Filmas buvo rodytas per Ostankina (1 kanalas), seniai jau DVD buvo gauti galima. Kazkokia sieniena per kinoteatrus suka. Siaip filmas geras, bet tikrai ne superinis vesternas. Mane uzknisa tie kino platintoju buki komentarai, rasykite visu komentuojanciu IP adresus!


INGRIDA  2008-01-13 19:23:39 

Vesternas, mano manymu, tikrai labai stiprus!5 balai uz vaidybą (R.Crow idealiai tinka vaidmeniui), veiksmą, mintį...Filmas vietomis ir pralinksmino, pabaiga sujaudino, įtaigu!


LINA  2008-01-10 16:34:25 

aukschiausias vesterno ivertinimas, puiki romantine drama+klasikiniai susishaudymai ,,,+dar crowe vyru vyras ech..... o mano draugas net apsizliumbe pabaigoj:]]]]patiko labai !5balai


BUGI  2008-01-09 01:52:41 

ka zinau, ziuret galima, bet nestebuklai tikrai, na, neuzmigau per filma, tai jau neblogai:)


GEDEON  2008-01-07 11:17:47 

Geras filmas. Seniai jau tokio vesterno nemaciau, nors jie man ir nalabai patinka. Taciau, kai vaidina megstamiausi mano aktoriai (Crowe ir Bale), tai filmas tampa visiskai idomus. Aisku, tai ne Gladiatorius ir ne Equilibriumas, bet siuzetas idomus ir patrauklus.


LAQNAS  2008-01-06 23:52:45 

Vaidyba nieko, vaizdai grazus, bet labai jau lekstoka ir banali pabaiga... Ziureti namie vakare su geru garsu ir dideliu ekranu.


SKY  2008-01-05 11:49:34 

Senai toki nuobodu filma esu maciusi, o gal ir nesu macius is vis... visa kompanija buvom nusivyle filmu :(


ANDZEJ  2008-01-03 15:28:47 

Rytoj 01.04 filma rodys 1 baltijos kanalas (ORT), tokiu nesamoniu kaip tu rasai tikrai neziuriu, kalbu apie filmuotus kine su nesamoningu vertimu, jei atsilieki, nereiskia, kad visi tokie12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14213
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt