Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LIKIMO IRONIJA, ARBA LAIMINGŲ NAUJŲ! (2007) 120 min.
Ирония судьбы. Продолжение  (Ironiya sudby. Prodolzhenie)
Komedija T
Rusija
Kalba:  rusų
Premjera Lietuvoje: 2007 12 21
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Pisiminkite situaciją. Gruodžio 31-osios vakarą namuose susirenka draugai. Laikrodis nenumaldomai pradeda skaičiuoti finalines senųjų metų valandas. Per nuolat įjungtą televizorių prasideda filmas. Jis jau matytas dešimtį, o gal šimtą kartų, bet vis tiek dauguma svečių negali atitraukti akių nuo ekrano. Visi atmintinai žino legendines situacijas, cituoja kultines frazes ir prisimena adresą - 3-oji Statybininkų gatvė, 25-asis namas, 12-asis butas. Tai koks tas pavadinimas? Nejaugi jau spėjote pamiršti rusų kino klasikos lobynams priklausančią romantinę komediją "Likimo ironija, arba po pirties"?

2007-ųjų pabaigoje senos tradicijos vėl atgims, iš mažo televizoriaus persikels į didelį kino ekraną ir pretenduos tapti lankomiausiu rusišku filmu Lietuvoje. Įtakingojo prodiuserio Konstantino Ernsto vadovaujama kompanija "Ostankino" yra atsakinga už pačius sėkmingiausius Rusolivudo komercinio kino kūrinius "Nakties sargyba" ir "Dienos sargyba", kurių režisierius Timurui Bekmambetovui buvo pasiūlyta vadovauti "Likimo ironijos" filmavimo darbams. 2005-siais startavęs kūrybinis procesas buvo kruopščiai užslaptintas, o visuomenei teko maitintis vien tik intriguojančiais gandais. Iš pradžių originalaus filmo legenda Jurijus Jakovlevas išdidžiai atsisakė vaidmens, nes buvo tvirtai įsitikinęs, kad prieš 30 metų jau pasakė viską, ką norėjo. Tačiau po to jis lyg ir pasirašė kontraktą epizodiniam pasirodymui kartu su lenkų kilmės partnere Barbara Brylska už pasakišką honorarą, kurio tiesiog negalėjo atsisakyti.

Kokia bus naujoji Ivano Vasiljevičiaus profesija kol kas galima tik spėlioti. Aišku tik tiek, kad daugiausiai laiko teks žiūrėti į naujosios kartos rusų kino žvaigždes - etatinį "sargybinį" Konstantiną Chabenskį, kriminalinio serialo "Brigada", televizijos filmų "Meistras ir Margarita" ir "Ana Karenina" veidą Sergejų Bezrukovą, o taip pat kultinio dainininko Michailo Bojarskio gražuolę dukterį Lizą Bojarskają. Panaši nežinomybė gaubiau ir moderniosios "Likimo ironijos" siužetą. Prodiuseris Konstantinas Ernstas ir scenaristas Andrejus Slapovskis nusprendė pritaikyti itin gudrią komercinę formulę. Jie sumanė sukurti loginį istorijos tęsinį, kad į kino teatrus sugrįžtų senoji žiūrovų gvardija, o kartu ir originalios komedijos šiuolaikinį perdirbinį, kad su klasikiniu visos tautos filmu susipažintų jo dar nemačiusi jaunoji karta.

Artėjant grandiozinei premjerai Naujųjų metų naktį, kai į Rusijos kino teatrus bus išvežiota net 1000 kopijų, lyrinės komedijos autoriai vis dėlto atskleidė vieną esminę paslaptį, kad "Likimo ironijos" herojams vis dėlto nebuvo lemta susituokti, kaip ir nujautė visažinis Ipolitas. Naujų likimo pokštų epicentre atsidurs jų vaikai - Ženios LukašinoIpolito ir sūnus bei Nadeždos duktė. Ženia jaunesnysis padaugins alkoholio per gydytojų konferenciją, sumaišys Maskvą su San-Peterburgu ir atsirakins seksualios gražuolės Nadios buto duris.

Belieka tik pasidžiaugti, kad platinimo kompanija "ACME filmai" sugebėjo įrodyti Rusolivudo atstovams, kad Lietuvoje tokio stiliaus filmus būtina leisti per šv. Kalėdas, todėl mes turėsime unikalią patirti visagalio likimo ironiją savaite anksčiau už Rusijos žiūrovus. Neblogai, ar ne?

AGNE  2008-02-18 12:06:58 

Labai geras filmas. Dar kata buvo irodytas, kad rusiskam jumorui niekas neprilygs. Be to ir aktoriai geri, i vaidyba gera.


MATĘS  2008-02-08 15:30:53 

Du kart į ta pačią upę neįbrisi. Reklaminis - komercinis filmukas


LINA  2008-01-28 08:37:58 

Jega! Labai linksmas filmas!


VIKTOR  2008-01-27 18:52:27 

Sudas


J  2008-01-19 22:47:51 

super:) smagus, relaksacinis, gera vaidyba ir geras rusiskas jumoras


TATKA  2008-01-18 21:47:39 

man filmas laaaabai patiko, labai linksmas,galima nuosirdziai pasijuokti, o kas nesupranta rusisko jumoro, tai nera ko eiti ir varyti ant gero filmo, ziurekit ameriketiska s.... ir dziaukites!:P


VAIDAS  2008-01-16 10:43:20 

is pradziu atrodo bus nuobodokas filmas bet veliau pamatai kad vertejo ateit, gana daug idomiu, linskmu situaciju, beje aktore grazi:) vertinu tarp 4 ir 5


SHARUNAS  2008-01-14 22:50:45 

Nezinau ko cia pakraupti. Filmas atitinka pirmtaka. Vaidyba gera, nauji efektai , filmavimo budas, zhaidimas su kamera, prideda dar daugiau pliusu :) Man tai labai patiko. Vienas ish tu filmu kuriuos bus galima ziureti n kartu :)


INGRIDA  2008-01-11 22:35:19 

Pažiūrėjusi filmą tiesiog pakraupau...Ir kodėl šitiek žmonių taip gerai jį įvertino?Visiškai nėra senųjų rusiškų filmų, ypač pirmosios dalies dvasios, subtilaus humoro, nuoširdžios vaidybos...Filmas pasirodė tuščias, tarytum pirmosios dalies nevykusi parodija...


BUGI  2008-01-09 02:00:08 

neziurejau net iki galo, toks vaikiskas kvailas filmas, ner ka lyginti su pirma dalimi, originalo kalba ziurejau, bet vistiek pieva:) siuzetas nuspejamas, geriau pirma dali dar karta paziurekit nei kad sitaFilmo aprašymas aplankytas kartų: 42693
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt