Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SVYNIS TODAS: DEMONIŠKAS FLYTO GATVĖS KIRPĖJAS (2007) 116 min.
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
Kriminalinis trileris N-16
Didžioji Britanija, JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2008 02 29
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ypatingas ir išskirtinis vieno iš išradingiausių šiuolaikinio kino režisieriaus Timo Burtono intriguojantis kriminalinis trileris - tai Stepheno Sondheimo miuziklo ekranizacija.

To paties pavadinimo Brodvėjaus miuziklas 1979 – aisiais tapo kultiniu ir buvo įvertintas net aštuoniomis „Tony“ premijomis. „Svynis Todas“ - jau šeštasis bendras dviejų Holivudo gigantų Timo Burtono ir Jonny Deppo projektas. Ši porelė nesustoja maloniai nustebinti. J. Deppo vaidyba kaip visada aukštumoje, o Svynio Todo vaidmuo šiame filme nepanašus nė į vieną anksčiau suvaidintą aktoriaus herojų. Jis ir Helena Bonham Cater be jokių dublerių sudainavo visas jiems parašytas partijas/arijas ir Venecijos festivalyje buvo puikiai įvertinti.

Bendžaminas Barkeris su miela žmona Liuse ir dukrele Joana gyvena ramų šeimyninį gyvenimą ir sėkmingai valdo kirpimo saloną Londone. Viskas būtų tiesiog idealu, jeigu ne vietos teisėjas Turbanas, kuris yra baisiai susidomėjęs Benjamino žmona. Pavydusis teisininkas pasistengia/pasirūpina, kas kirpėjas būtų neteisingai apkaltintas ir atlikti bausmę išsiųstas į Australiją. Po 15 metų tremties Bendžaminas gauna žinią apie žmonos mirtį. Jis nusprendžia grįžti į Londoną slapyvardžiu Svynis Todas ir vėl atidaryti kirpyklą. Bet jo tikslas mintys/tikslai labai niūrios: jis trokšta visų, kurie jį privertė gyvenime kentėti, keršto. Svynis meistriškai skuta barzdas džentelmenams, apie kuriuos po apsilankymo kirpykloje daugiau niekas negirdėjo. Draugiškoji panelė Lovett, čia pat įkūrusi kepyklėlę, padeda paslėpti Svynio Todo skerdynių pėdsakus, kepdama mėsos pyragaičius iš žmogienos ir parduodama kruvinus delikatesus nieko nenutuokiantiems miestiečiams.

Šioje beprotiškai keistoje ir isteriškai linksmoje istorijoje susilieja muzikinės baladės, klaidinanti mistinė atmosfera, kraują stingdantis siaubas ir tamsiausios žmogaus sielos paslaptys.

Režisierius Timas Burtonas stebina nerealia vaizduote ir siūlo žiūrovams siurrealios siaubo operos seansą su tokiomis žvaigždėmis, kaip Johnny DeppasHelena Bonham Carter, Alan Rickman ir Saša Baronas Cohenas. Skandalingajam "Boratui" patikėtas ekscentriško blogiuko Sinjoro Adolfo Pireli vaidmuo.

IRMA  2008-03-11 21:01:32 

Man apskritai patinka tokie netradiciniai filmai. tad ir sis idomus. o siaip tai del skonio nesigincijama


AGNE  2008-03-10 18:58:50 

Filmas man labai patiko, tikrai nenusivyliau, kas retai buna. p.s. noreciau pridurti, kad visi pasidometu garso takeliu, deppas tikrai ne visur dainuoja pats ir savaime suoprantama, kodel.


KRISTUTĖ  2008-03-10 01:21:05 

Duodu 5, nors buvo šiokių tokių minusiukų (kraujas liejasi laisvai, kai kur šlykštokai atrodo). Deppas kaip visada žavus, ir, pasirodo, dainuoja taip pat gražiai :). Filmo stilistika labai super. Gotiškame Londone - gotiška pagrindinių veikėjų porelė.Muzika išties gera, pradedi nejučia niūniuoti. Patarimas tiems, kurie eina į filmą: pasidomėkite, apie ką jis, nes kai tikitės „siaubiako“ ar trilerio, o gaunate miuziklą, keikiatės ir gerą filmą įvertinate neigiamai. O be reikalo - miuziklas kaip žanras yra gana populiarus ir įdomus. Taigi - skonio reikalas :)


ZIUROVE  2008-03-09 20:58:12 

tai tikrai ne trileris,o miuziklas. beveik visas filmo tekstas sudainuotas. bet kostiumai ir vaidyba-puikus! nesitikejau tokio J.Deppo balso! idomus filmas,bet 13lt visgi gaila.


SHYSHKA  2008-03-09 00:52:22 

NEVERTA GAISTI LAIKO. TIKRAS ATSTOJUS. MIUZIKLAS KAZKOKS,O NE TRILERIS. VIENU ZODZIU GAVNO


JI  2008-03-04 20:27:51 

Man labai patiko. O kraujas tai cia, mano manymu gana svarbus elementas. O del pacio siuzeto, tai nieko cia per daug keist nebuvo galima, nes filmas tai pastatytas pagal zinoma miuzikla, o nera naujas.


ANGELAS  2008-03-04 18:09:37 

Filma ziureti gali ne bet kas, jei ne del atvirai besiliejancio kraujo, tai vien del specifinio Timo Burtono stiliaus. Siaip Burtono ir Deppo duetas- mazdaug jau nusakoma, ko tiketis. Kam patiko Edvardas Zirkliarankis, patiks ir Svynis Todas. Maloniai nustebinta buvau Deppo dainavimo, ir siaip filmas ne tik kad nenuvyle, bet dabar gyvenu vieninteliu klausimu- kur gauti garso takeli?


MORGAN  2008-03-02 16:40:17 

objektyviai gali ivertinti, matyt, tik miuziklu gerbejai. man normalus miuziklai yra nebent mulen ruzas ir cikaga. kiti uzknisa, nes "ka matau, ka darau apie tai ir dainuoju"... Deppas nuostabus. Siek tiek primena jo senaji Zirkliaranki. Tokie vaidmenys jam tinka. geri kostiumai, dekoracijos. tik erzina tie kraujo klanai. geriau galejo buti daugiau mistikos, siurpaus laukimo. paciam filmui pritruko elegancijos, nes tos skerdynes labai jau nuvalkiotos.o gal tiesiog nereikejo visu is eiles rodyti taip tiesmukai.


GODA  2008-03-02 14:43:08 

fantastiskas miuziklas (bet tikrai ne kriminalinis trileris, kas taip sugalvojo:)?).jame daug "neskaniu" vaizdu, bet jis ispudingas. tim burton , kaip visada, zavingai zaidzia su spalvomis, johnny depp kaip visada meistriskas ir nuostabus, ir neblogai dainuoja. isorija kaip per kersta pamirstama visa kita. ivertinimas - 5 is 5. tik zinokit, ko tiketis: These are desperate times, Mrs. Lovett, and desperate measures are called for!


DEDELINAS  2008-03-02 02:32:38 

Filmas tikrai idomus.nors muzika ir dainos Mulen Ruzo neaplenkia, bet juk nekasdien dainuojanti Johny Deppa pamatysi :D siaip tai filmas neturi visiem jau atsibobusio happy endo.Vienu zodziu stiprus ketvertas is penkiu balu sistemos :DFilmo aprašymas aplankytas kartų: 32624
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt