Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SVYNIS TODAS: DEMONIŠKAS FLYTO GATVĖS KIRPĖJAS (2007) 116 min.
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street
Kriminalinis trileris N-16
Didžioji Britanija, JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2008 02 29
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ypatingas ir išskirtinis vieno iš išradingiausių šiuolaikinio kino režisieriaus Timo Burtono intriguojantis kriminalinis trileris - tai Stepheno Sondheimo miuziklo ekranizacija.

To paties pavadinimo Brodvėjaus miuziklas 1979 – aisiais tapo kultiniu ir buvo įvertintas net aštuoniomis „Tony“ premijomis. „Svynis Todas“ - jau šeštasis bendras dviejų Holivudo gigantų Timo Burtono ir Jonny Deppo projektas. Ši porelė nesustoja maloniai nustebinti. J. Deppo vaidyba kaip visada aukštumoje, o Svynio Todo vaidmuo šiame filme nepanašus nė į vieną anksčiau suvaidintą aktoriaus herojų. Jis ir Helena Bonham Cater be jokių dublerių sudainavo visas jiems parašytas partijas/arijas ir Venecijos festivalyje buvo puikiai įvertinti.

Bendžaminas Barkeris su miela žmona Liuse ir dukrele Joana gyvena ramų šeimyninį gyvenimą ir sėkmingai valdo kirpimo saloną Londone. Viskas būtų tiesiog idealu, jeigu ne vietos teisėjas Turbanas, kuris yra baisiai susidomėjęs Benjamino žmona. Pavydusis teisininkas pasistengia/pasirūpina, kas kirpėjas būtų neteisingai apkaltintas ir atlikti bausmę išsiųstas į Australiją. Po 15 metų tremties Bendžaminas gauna žinią apie žmonos mirtį. Jis nusprendžia grįžti į Londoną slapyvardžiu Svynis Todas ir vėl atidaryti kirpyklą. Bet jo tikslas mintys/tikslai labai niūrios: jis trokšta visų, kurie jį privertė gyvenime kentėti, keršto. Svynis meistriškai skuta barzdas džentelmenams, apie kuriuos po apsilankymo kirpykloje daugiau niekas negirdėjo. Draugiškoji panelė Lovett, čia pat įkūrusi kepyklėlę, padeda paslėpti Svynio Todo skerdynių pėdsakus, kepdama mėsos pyragaičius iš žmogienos ir parduodama kruvinus delikatesus nieko nenutuokiantiems miestiečiams.

Šioje beprotiškai keistoje ir isteriškai linksmoje istorijoje susilieja muzikinės baladės, klaidinanti mistinė atmosfera, kraują stingdantis siaubas ir tamsiausios žmogaus sielos paslaptys.

Režisierius Timas Burtonas stebina nerealia vaizduote ir siūlo žiūrovams siurrealios siaubo operos seansą su tokiomis žvaigždėmis, kaip Johnny DeppasHelena Bonham Carter, Alan Rickman ir Saša Baronas Cohenas. Skandalingajam "Boratui" patikėtas ekscentriško blogiuko Sinjoro Adolfo Pireli vaidmuo.

ZIUROVAS  2008-03-01 21:48:07 

tai miuziklas(!) o ne filmas. Tad jei vertinti kaip filma, jam duociau ne daugiau kaip 2balus (vien del kostiumu, makiaza ir smarkiai kompiuterizuoto gotikinio Londono vaizdu). Visa kita.. labai slykstus vaizdai (asmeniskai man) kai tokiame filme atvirai rodoma kaip pjaustomos zmonems gerkles, kaip is ju liejasi kraujas. slykstu ir prastas skonis. Miuziklas-aktoriu balsai, ritmas, rimas, stilius... tai vidutiniokisko spektaklio atributai. duociau tik 3balus.


VERONIKA  2008-03-01 16:51:13 

Depp'as moka pasirinkti ekstravagantiskua vaidmenis, bet ir moka juos suvaidinti. 10 uz aktoriu vaidyba ir atliktas partijas. kazkas teisingai pastebejo-tinkamas filmas norintiems tapti vegetarais :) manau tikriems gurmanams verta nueiti


ANDRIUS  2008-03-01 12:57:44 

Neisejau is sales nes aplink buvo daug zmoniu. Scenarijus pilnas meslas!!! Gal kostiumai ir filmavimas neblogas ... nesuprantu kam Johny Depas sutiko filmuotis tokiame filme ?! Vienu zodziu sugadintas vakaras :(


CHARIZMUTE  2008-03-01 00:32:41 

Idomus ir labai originalus siaubo miuziklas, sumaisytas su gotikos elementais ir kaip visada nepriekaistinga Johnny Depp vaidyba.Tikrai patiko.


EGEE  2008-02-29 23:27:32 

Ispudingas filmas! aisku, galima visada rasti trukumu, taciau vaizdas nuostabus, o pabaigos tokios tikrai nebuvo galima tiketis! senokai teko matyti filma su tokia netiketa pabaiga! Verta paziureti!


ZIUROVE  2008-02-29 13:14:39 

norintirms tapti vegetarais - filmas pats tas.


GIEDRIU  2008-02-29 10:16:33 

Jau toks mėšlas, kad truksta zodziu! Retas atvejis, kad sedėjau kinoteatre ir drebėjau besinervuodamas "ka as cia veikiu?" Ziurejau iki galo tik del šalia esančių draugų. Įmanoma žiūreti kokį pusvalandį: dekoracijos, kostiumai, apipavidalinimas. Dar Boratas trumpai pasimakaluoja. Visa kita absoliuti nesamonė. Nei dainuot kas moka, nei baisu, nei gražu, nei juokinga, nei įtampa. Gaila beprasmio vakaro ir 12 lt.


AUSRA  2008-02-28 14:54:03 

Na, tikejausi kazko geresnio, nes dauguma filmu, kuriuose vaidina Depp'as yra isties labai geri. Jau pabodo Depp'o vienodumas, atrodo, kad jis nebeatsikrato per Karibu piratus perimto pirato vaidmens, tos pacios veido mimikos, grimasos. Kas per daug ilgai kartojama, tampa nebeidomu... Pirma karta ziurejau 2005-uju metu sio filmo pastatyma, ir galiu pasakyti, kad ankstesnis pastatymas man kur kas labiau patiko. Nors sie du filmai ir vadinasi vienodai, taciau juos abu galima ziureti kaip atskirus, nes ta pati istorija pateikta visiskai kitaip...Tad tiems, kuriems smalsu pamatyti ir pirmaja sio filmo versija su Ray Winstone, mielai siulyciau jas palyginti ir ivertinti.


STINGER  2008-02-25 22:37:02 

kai Burton'as su Depp'u susitinka,rezultatas visada labai geras. filmas toks niurus,kad kraujas jame dar ispudingesnis atrodo. morala reikia izvelgti,bet jis yra. o ir galas netiketas.


AAJUS  2008-02-24 19:54:31 

Labai geras filmas, malonu buvo žiūrėti. Rekomenduoju. Įdomus filmo stilius. Daug dainuojama vietoj paprasto šnekėjimo. Aplinkos dekoracijos perdėtos, kaip komikse. Teatrališka, išraiškinga vaidyba. Taip pat patiko skirtingų žanrų suderinimas. Žudymo scenos su perdėtai daug kraujo, juodo humoro komedija ir drama su netikėta pabaiga. Komedijos žanrui ypač pasitarnauja trumpi epizodai, kur pasirodo Borato ir AliG vaidmenų atlikėjo personažas, prancūzas su savo prancūzišku akcentu. Nepatiko tik dainos man. Išskyrus vieną mažą berniuką, visi aktoriai, manau, balso gero neturiFilmo aprašymas aplankytas kartų: 32626
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt