Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ŠOKIS HIP-HOPO RITMU 2. GATVĖS (2008) 98 min.
Step Up 2 the Streets
Muzikinė drama T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 02 22
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Šokiai valdo Lietuvą jau antrus metus iš eilės. TV laidos apie šokius dygsta lyg grybai po lietaus ir aršiai konkuruoja tarpusavyje, šokių klubuose daugėja lankytojų, o profesionalams jau nepakanka paprastų čempionatų, todėl jie jau nusitaikė į "Eurovizijos" tarptautinį šokių konkursą. 2006-siais pasirodžiusi režisierės Anne Fletcher drama "Šokis hip-hopo ritmu" pasipuošė netikėto hito laurais ir vien tik JAV kino teatruose pagal pajamas net 3 kartus viršyjo biudžeto išlaidos, Lietuvoje susikrovė nerealius 220 tūkst. Lt. Tokia sėkmė padiktavo prodiuseriams idėją pratęsti karštą temą apie gatvės šokius.

Muzikinės romantinės dramos ėmėsi visiškai nauja komanda - režisierius choreografas Jonas Chu ir mažai aktorinės patirties turintys profesionalūs šokėjai. Jie pasirinko tradicinę scenarijaus formulę ir nemėgino išradinėti dviračio, nes puikiai žinojo, kad kūrinio stiprybė labiausiai priklausys nuo šokių numerių sudėtingumo, hip-hopo choreografijos subtilybių ir akrobatinių triukų. Kadangi abiejų giminingų filmų siužetai neturi beveik nieko bendro, tai scenarijaus autoriai numatė dvi skirtingas istorijas sujungiantį trumpą epizodinį vaidmenį "Šokis hip-hopo" ritmu žvaigždūnui Channingui Tatumui.

Maištingoji gatvės šokėja įstoja į elitinę Merilendo meno mokyklą, bet jai sunkiai sekasi rasti savo vietą tarp gabių studentų ir pamiršti gyvenimo gatvėje dėsnius. Mergina atgauna pasitikėjimą savo jėgas tik suviliojusi geidžiamiausią vaikiną, kuris kaip tik yra profesionaliausias šokėjas visoje mokykloje. Andi ir Čeisas pradeda treniruotis kartu ir pažadina savo širdyse tūnančią meilę. Jie ryžtasi dalyvauti pogrindiniame ir nelegaliame Baltimorės šokių čempionate "Gatvės". Tai bus karštas mūšis be jokių taisyklių, kuriame nugalės ištvermingiausia ir išradingiausia pora.

7 giminingiausi filmai: "Šokis hip-hopo ritmu", "Purvini šokiai", "Purvini šokiai: Havanos naktys", "Šok su manimi", "Pašoksime?", "Sutaupyk paskutinį šokį", "Pamergė pagal užsakymą.

MI  2008-02-11 15:27:54 

laukiu filmo.p.s noriu sudalyvaut. :D


STEP UP 2  2008-02-11 11:17:16 

manua, akd bus afigienas filmas. Gal kas norit sudalyvaut ir megeju gatves sokio konkurse ir laimet neblogu prizu ? :)


JUSTE  2008-02-10 19:30:08 

Nerealiai geras filmas... Maciau tikriausiai kokis 5 kartus ir dar ziureciau...Laukiu nesulaukiu antros dalies, tikiuosi, kad bus irgi toks geras, kaip ir pirmasis.


RUTELIA  2008-02-09 21:42:27 

maciau pirma dali, gal kokius 4 kartus, nerealus filmas..:P Lb tikiuosi kad ir antroji dalis bus tokia pat ispudinga, lauksime premjeros..:)


STEP UP  2008-02-09 12:30:51 

Kaip neatrodytu banalu ir kvaila kiekvienais metais iseina filmai apie meile muzikai ir sokiams:You Got Served,Stomp The Yard,Step Up.Dabar Step Up II The streets.Bet siuos filmus tikrai verta paziureti del geriu aktoriu,graziu zmoniu,geros muzikos ir del svajoniu sisipildimo.O gi svajojame visi.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 52957
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt