Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SPEED RACER (2008) 129 min.
Speed Racer
Veiksmo filmas visai šeimai A
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 05 16
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Broliai Andy ir Larry Wachowsky po ilgos pertraukos vėl kibo į darbą. Šie du „Matricos“ kūrėjai į didžiuosius kino ekranus perkėlė visiems gerai pažįstamus herojus iš bene geriausio visų laikų animacinio serijalo „Lenktynininkas Spydas“, kurį 1960-aisiais sukūrė japonas Tatsuo Yoshida.

Moderniausios technologijos, įspūdingi specialieji efektai, milžiniškas greitis ir pavojingi triukai.

Broliai Wachowsky į kūrybinę grupę pasikvietė tikrus talentus: prodiuserius Joelį Silverį („V – tai Vendeta“) ir Grantą Hillą bei „Oskaru“ apdovanotą specialiųjų efektų meistrą Johną Gaetą

Specialiųjų efektų veiksmo filmas „Speed Racer“ žiūrovus kviečia pasinerti į kvapą gniaužiančių lenktynių maratoną ir pasigrožėti įspūdingais, moderniais, galingais ir niekur nematytais automobiliais.

Gimęs būti lenktynininku, Speed‘as Racer‘is yra azartiškas, veržlus, nepralenkiams ir bebaimis. Jokie varžovai jam negali prilygti. Vienintelis jo idealas – lenktynėse žuvęs brolis Rex Racer, buvęs vienas geriausių lenktyninių automobilių vairuotojų pasaulyje.

Speed‘o Racer‘io tėvas sūnui sukonstravo galingą bolidą „Mach 5“, kuriuo vaikinas svajoja patekti į šlovės olimpą. Kai jaunasis lenktyninkas atmeta pelningą „Royalton“ pasiūlymą, jis ne tik užsitraukia šios korporacijos šefo pyktį, bet ir atskleidžia skandalingą žinią – dar neprasidėjus svarbiausioms varžyboms, pramonės gigantai jau yra susiderėję dėl pergalės. Pagal jų dūdelę šoka geriausi lenktynininkai, priversti savo užsakovams maksimaliai didintų pelną. Kadangi Speedas Raceris nesutinka su nesąžiningomis „Royalton“ taisyklėmis, kompanija deda pastangas, kad bolidas „Mach 5“ nepasiektų finišo linijos. Azartiškasis Speed‘as pasiryžęs laimėti svarbiausias savo gyvenime lenktynes, kurios kadaise pražudė jo vyresnį brolį.

Sprogstamosios galios kokteilis: „Matricos“ kūrėjai, efektingos lenktynės, japoniška Manga, tarptauninės kino žvaigždės, įspūdingi specialieji efektai ir nenuslūgstanti įtampa.

TOMAS  2008-05-11 22:01:16 

Prie tų mažyčių karučių greitai eina priprasti. Kiek sunkiau bus mažiesiems su anglų kalba. Lietuviškai dubliuotas Kazliškas vertimas tiesiog būtinas. Spec. efektai užbūriantys. Rekomenduoju paveizėt ant didelio ekrano.


SPYGA  2008-05-11 20:57:10 

unreal.. meslas pataupykit pinigus! jei jums daugiau nei 7m NEIKITTTTTT.. per klaida nuejau nes ale matricos kurejai ir ale l.jau efektingu efektu filmas :DD tai net juokas nebeeme uz 15 min tai palikom sale.. dar db jauciu nuoskauda taip kad nedarykit tos pacios klaidos..


EDVINAS Z.  2008-05-11 01:44:40 

Mano nuomonė apie šį filmą yra gan prasta.. per daug jau tų spec efektų, labai nusivyliau Matricos kūrėjais.. filmo spec efektai jau tokie prasti kad net verkti norisi, labai užneša į Šnipų vaikučius :D , nežinau..gal tikėjausi ko nors panašesnio į realybę.. 3 balus duodu už senus gerus laikus.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 18573
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt