Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SEKLYS (2007) 86 min.
Sleuth
Veiksmo trileris T
JAV
Kalba:  anglų
Titrai:  lietuvių kalba
Premjera Lietuvoje: 2008 05 02
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Endriu Vaikas (akt. Michael Caine) – milijonierius detektyvinių romanų rašytojas. Jo gyvenimas pertekęs visko, ką galima gauti už pinigus. Tačiau turbūt teisingai žmonės sako: laimės nenusipirksi. Endriu asmeninis gyvenimas byra į šipulius. Jo žmona pabėgo su jaunu aktoriumi Mailo Tindeliu (akt. Jude Law). Jis tiktų Endriu į sūnus ir jau tikrai neprilygsta jam savo pajamomis – Mailo bedarbis.

Tačiau tai Mailo nekliudo paveržti moterį iš Endriu. Jam pakanka įžūlumo vieną vėlyvą vakarą pasirodyti ant Endriu namų slenksčio. Mailo puikiai supranta, kur kiša galvą, o Endriu – kas pas jį atėjo. Abu puikiai suvokia, koks pokalbis jų laukia ir kokia bus jo tema.

Endriu pradeda nė neleidęs Mailo peržengti slenksčio: „Čia tavo automobilis?“ Na, taip, kieno daugiau jis galėtų būti, jei vieną iš dviejų jis pats puikiai pažįsta – tai jo paties automobilis. Nelaukdamas patvirtinimo, Endriu mesteli: „Mano didesnis.“ Ką jis norėjo tuo pasakyti? Pasigirti, konstatuoti faktą ar įžeisti Mailo? Žinia, puolimas – geriausia gynyba.

Tačiau Mailo atėjo ne maldauti Endriu malonės. Jis atėjo pareikalauti, kad šis išsiskirtų su žmona, nes nori ją vesti. Mailo jaunas ir drąsus, tačiau jis nesupranta, kad Endriu lengvai nepasiduos. Įskaudintas vyras taip paprastai žmonos kažkokiam geltonsnapiui neatiduos.

Endriu užmeta jauką: pareiškia, jog Mailo nepavyks aprūpinti prie prabangos įpratusios moters. Ir pataiko tiesiai į dešimtuką – Mailo pasitikėjimas savimi susvyruoja. Metas antrajam žingsniui. Endriu ilgai nedelsia. Jis pasiūlo Mailo sandėrį: Mailo suvaidins brangenybių vagystę, kurias pardavęs galės ramiai gyventi su Endriu žmona, o Endriu susišluos draudimo pinigėlius. Kaip kompensaciją už prarastą žmoną. Laimi visi.

Taip pasirodo ir Mailo. Tačiau, deja, nemokamas sūris tik spąstuose. Jaunasis aktorius neįvertina sukto detektyvų rašytojo proto ir apgauto vyro pykčio. Ir spąstai užsitrenkia...

Turbūt ne kartą esate girdėję apie gyvūnus, kurie patekę į spąstus, nusigraužia koją, kad išsilaisvintų. Kad ir koks gudrus pasirodė beesąs Endriu, bet Mailo taip pat ne iš kelmo spirtas.

Endriu ir Mailo pradeda katės-pelės žaidimą. Kieno bus viršus? Kas gaus pinigus, o kas laimės mylimą moterį? Ir kuris iš jų ją iš tikrųjų myli? O gal nemyli nei vienas?.. Gal tai tik dviejų, įtakos nepasidalinusių patinų kova?

Gal prizas jau nebesvarbus? Gal svarbiausia tai, kieno žodis bus paskutinis?...

„Seklys“ – filmas, pastatytas pagal A. Shaffer‘io pjesę. Tai antroji - pirmoji nufilmuota 1972-aisiai m. - pjesės kino versija. Nepakartojama juosta apie dviejų varžovų proto žaidimus. Nepriekaištingas nuostabių aktorių J. Law ir M. Caine (1972-ųjų m. versijoje jis suvaidino Mailo vaidmenį) tandemas įtrauks į suktą labirintą, kelią iš kurio žino tik vienas iš jų. O galbūt tik mano, jog žino...

nuotaka  2010-03-07 02:47:26 įvertino 

tiesiog nuostabus! Abu aktoriai sukuria du besimainančius personažus.


JI  2008-08-19 19:38:08 

Labai geras filmas :} vertas demesio.


ZIPA  2008-06-15 23:20:12 

Tikai verta ziureti!!! Labai labai patiko, jau seniai taip nesimegavau joku filmu!SUPER! SUPER! SUPER! SUPER! SUPER! SUPER! SUPER! SUPER! SUPER! SUPER! SUPER! SUPER!


ARON  2008-05-15 16:36:36 

filmas tikrai geras, vaidyba puiki.dialogai šmaikštus. filmas gurmanams o ne bumerio gerbejams:)


NESAMONE  2008-05-12 17:13:42 

sudas nesamone filmo gale jie (gejai) slamstas neikit tikrai sudas visas filmas neaiskus pabaiga is vis sudas


ALEX  2008-05-12 13:04:20 

Įdomu, kas į šį puslapį rašo aprašymus? Filmas ,,Seklys" - komedija? Gal šie "rašytojai" pirma tegul pasižiūri filmą...


JULIJA  2008-05-07 20:01:39 

labai geras intelektualus filmas. aktoriu vaidyba nepriekaistinga. labai geras filmas, 5 balai


EV  2008-05-03 23:54:55 

Is tikruju nepasakyciau, kad cia komedija - man daugiau tai veiksmo filmas. Siaip idomus, kadangi du aktoriai sugeba islaikyti demesi viso fimo metu! Smagu tai, kad nenuspesi, kaip toliau ivykiai klostysis. Verta pamatyt, nors antra karta neziureciau.


IKSAS  2008-04-16 11:08:05 

savotiškas filmas, kuriame vaidina tik du aktoriai. man patiko, toks lengvai žiūrimas filmas.


GODA  2008-03-07 13:07:44 

nemaciau sito filmo, bet maciau originala - 1972 metu filma, kuriame taip pat vaidino Michael Caine, tik atvirkstini vaidmeni. o dabar jis atliks Lorence Olivier role. kazko ypatingo nesitikiu, bet paziureti gal reikes, nes originalas tai tiesiog puikus.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14574
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt