Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NESUSEKAMAS (2008) 100 min.
Untraceable
Kriminalinis trileris T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 04 18
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

FTB yra skyrius, užsiimantis kibernetiniais nusikaltimais: pradedant internetine pornografija ir baigiant slaptos informacijos nutekėjimu. FTB kibernetinių nusikaltimų skyriaus detektyvė Dženiferė Marš (akt. Diane Lane) - viena geriausių FTB darbuotojų. Ji ištyrusi jau ne vieną bylą. Tačiau tokio košmaro jai dar neteko matyti...

Sadistas maniakas įkūrė internetinį puslapį, kuriame gyvai transliuoja žiaurias egzekucijas. Jo pasirinkti kankinimo būdai ir priemonės netelpa į jokius suvokimo rėmus. Bet tai dar ne viskas. Puikiai pažinodamas ydingą žmogiškąją prigimtį ir tamsius pasąmonės vingius, maniakas į pagalbą pasitelkia kiekvieną, tyčia ar netyčia užklydusį į jo svetainę. Kuo daugiau lankytojų sulaukia jo svetainė, tuo žiauriau kankinama auka. Skamba neįtikėtinai ir nežmoniškai. Tačiau realybė kitokia – svetainė nepaprastai populiari. Ji tokia populiari, kad vieną iš savo aukų maniakas Anapilin palydi sveikinimais pasiekus lankomumo rekordą.

Dženiferė, jos partneris Grifinas Daudas (akt. Colin Hanks) ir Portlendo policijos detektyvas Erikas Boksas (akt. Billy Burke) stoja į kovą su internetiniu maniaku. Tik, deja, tai nėra taip paprasta – susekti jį neįmanoma, nes paaiškėja, kad jis ne tik profesionalus žudikas, bet greičiausiai dar ir hakeris. Visi pėdsakai, galintys atvesti pas jį, paslėpti arba veda į akligatvius. Visos detektyvų pastangos baigiasi tuo, kad jie suseka niekuo dėtą eilinį interneto vartotoją. Na, niekuo dėtą, jei žudynių stebėjimą galima pavadinti nekaltu laisvalaikio užsiėmimu... O patys detektyvai apsilankyti maniako svetainėje negali – tada jie taptų atsakingi už nekalto žmogaus mirtį.

Tačiau Dženiferė pasiryžusi pagauti žudiką ir nenuleidžia rankų. Detektyvė greitai ima lipti ant kulnų nusikaltėliui, tačiau nė nepastebi kaip įsitraukia į pavojingą katės-pelės žaidimą su žudiku maniaku. Tampa nebeaišku, kas ką gaudo ir kam derėtų saugotis. Naktinės Portlendo gatvės tampa pavojingos ne tik Dženiferei, bet ir jos dukteriai bei mamai (akt. Mary Beth Hurt).

O beveidis maniakas tarsi nematomas šešėlis seka visus Dženiferės žingsnius: jis žino daugiau nei turėtų ir daugiau nei norėtų detektyvė, jis veikia tyliai ir greitai ir jam svetimas žmogiškas gailestingumas.

Trileris „Nesusekamas“ – naujas filmų „Harto karas“ ir „Virpesiai“ kūrėjų darbas. Tai puikios pusantros valandos gero ir protingo trilerio gerbėjams

PAULIUS  2008-05-04 23:29:12 

Biski nuobodus kol nerodo siurpiu vaizdu, bet namie paziureti gerai :)


DOVILIUX  2008-04-14 16:50:46 

Beje, jei kas dar nežinot, tai Kolinas Henksas (Colin Hanks), vaidinantis šiame filme, yra visiems gerai žinomo Tomo Henkso (Tom Hanks) sūnus. Tai vat :)


EXPERTAS  2008-04-13 11:22:46 

Gan idomus filmas, tik pabaigos nelabai supratau "~30 mln. Active Treads" ?


GREENFAIRY  2008-04-07 17:27:02 

Tikrai gera ideja,tikekimes,neleis nuobodziauti prie ekrano.. ;)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11310
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt