Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NAKTINIS SKERDYNIŲ TRAUKINYS (2008) 100 min.
The Midnight Meat Train
Kriminalinis siaubo trileris N-16
JAV
Kalba:  anglų

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Leonas (akt. Bradley Cooper) – jaunas pradedantis fotografas. Jis kasdieną šlifuoja Niujorko gatves, vildamasis, kad jo kamera užfiksuos ką nors nepaprasto. Ką nors, kas išgarsintų jį. Tačiau, deja, stebuklai vyksta tik pasakose ir romantinėse dramose... o Leonui tuo tarpu tenka ir toliau nuobodžiai klaidžioti didmiesčio labirintais ir tikėtis, kad vieną dieną jo nuotraukos bus pastebėtos ir galbūt ne sudomins kokią nors galeriją.

Tačiau mažytis spindulėlis vis dėlto sušvinta ir Leono gyvenime. Jo mergina Maja (akt. Leslie Bibb) įtikina draugą Jurgį (akt. Roger Bart) supažindinti Leoną su garsios galerijos savininke Siuzana Hof (akt. Brooke Shields). Atrodo, Leonui pagaliau pradeda sektis. Dabar viskas priklauso tik nuo jo paties – dirbti, dirbti ir dar kartą dirbti.
Padrąsintas Siuzanos, Leonas nusprendžia atskleisti tikrąją Niujorko dvasią. Leonas dar atkakliau ima per fotoobjektyvą tyrinėti Niujorką. Jis toks atkaklus, kad klaidžioja po miestą tol, kol nenusileidžia naktis. Nusileidus nakčiai, Leonas taip pat nusileidžia – į metro. Čia vyksta tikrasis naktinis Niujorko gyvenimas. Ir Leonas neapsirinka. Jo kamera užfiksuoja incidentą – jauna, nuostabaus grožio azijietė tarp dviejų banditų. Leonas dar spėja nufotografuoti merginą, prieš jai įlipant į metro.

Po keleto dienų Leonas pastebi nepažįstamosios iš metro nuotrauką laikraštyje. Paaiškėja, kad jaunoji azijietė – garsus modelis. Ir panašu, kad Leonas buvo paskutinysis, matęs ją gyvą – mergina nužudyta. Dar kartą atidžiau patyrinėjęs nuotraukas, Leonas pastebi, jog metro duris prilaiko ranka – tam, kad mergina spėtų įsmukti pro jas. Supratęs, jog jis greičiausiai tapo nusikaltimo liudininku, Leonas nuneša į policiją tą lemtingąją naktį padarytas nuotraukas. Tačiau policija, vietoj padėkos, apkaltina Leoną modelio persekiojimu.

Norėdamas įrodyti savo nekaltumą, Leonas dar kartą nusileidžia į miesto gelmes. Jis nusprendžia išsiaiškinti merginos žūties paslaptį ir kas buvo tas nepažįstamasis, prilaikęs metro duris.

Ne savo noru tapęs detektyvu, Leonas susiduria su kraupiai niūriu žudiku (akt. Vinnie Jones), žinomu Raudonmedžio vardu. Jis naktiniame metro skerdžia nepažįstamus. Nuojautos vedinas, Leonas paseka skerdiką. Tai ką jis pamato, atskleidžia Leonui siaubingą paslaptį...

„Naktinis skerdynių traukinys“ – naujausias režisieriaus Ryuhei Kitamura filmas. Režisierius Ryuhei Kitamura, dar vadinamas „mažuoju siaubo perliuku“. Tai siaubo filmų genijus, prieš kurio darbus nublanksta tokios siaubo juostos kaip „Nakvynės namai“ ir „Pjūklas“.

FILMU MEGEJA  2008-07-13 11:57:52 

sis filmas yra visiskas sudas su daugeliu suduku tai visiska nesamone niekas neziurekit SUDAS SUDAS SUDAS!!!!!!!!!!!!Filmo aprašymas aplankytas kartų: 5763
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt