Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ĮVYKIS (2008) 90 min.
The Happening
Fantastinė drama T
Indija, JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 06 13
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Mes tai jautėme. Matėme ženklus. Dabar tai... vyksta...

Eliotas Moras (akt. M. Wahlbergas) dirba eiliniu mokyklos mokytoju, kai jį užklumpa nepaaiškinami dalykai. Didžiules šalies teritorijas palieka bičių spiečiai... Niekada nemiegančiame Niujorke sustoja mašinų eismas... Dingsta ryšys su vis daugiau ir daugiau Amerikos miestų... Eliotas tampa vienu iš tūkstančių paprastų šalies gyventojų, kurie vis dar atsisako patikėti tuo, kas jau akivaizdu: link jų žaibišku greičiu artėja nesuvokiama ataka, o gal virusas ar gamtos katastrofa. Vedamas vidinio nerimo ir nieko nepaaiškinančių valdžios atstovų, vyras bando išsklaidyti nežinomybę. Tačiau greitai Elioto viduje lieka vienintelis – išlikimo – instinktas. Trokšdamas išgyventi ir apsaugoti artimuosius, kartu su šeima jis bėga nuo besivejančios katastrofos. Kas sunaikina šalies gyventojus, atimdamas jiems kalbą, orientaciją ir galiausiai priverčia nusižudyti? Ką daryti, kai žinai, jog galimybių išlikti mažėja su kiekviena sekunde? Ar apskritai įmanoma išvengti to, kas jau vyksta?

„Įvykis“ – tai naujas vieno originaliausių šių dienų režisieriaus M. Nighto Shyamalano filmas. Tradiciškai pats sukūręs scenarijų, jis liko ištikimas mistikos, nesuvokiamo, bet egzistuojančio pasaulio, pirmykščių emocijų ir meilės temoms. Šįkart M. Nightas Shyamalanas žiūrovams užduoda klausimą, kaip elgiasi žmogus mirties akivaizdoje.

VILTE  2008-06-15 21:34:56 

Siaubinga. Nepatariu eiti niekam. Filme niekas neaišku, atrodo ča turėtų būti vos ne siaubiakas, bet įpaišyta tokiųų durnų bajerių - tik amerikiečiai tokius gali sugalvot! Salė nuolat leipo juokais nuo filmo durnumo, o juk filmas atrodo turėjo būti rimtas. Vaidyba - apgailėtina. Siužetas taip pat. Akivaizdu, jog režisierius norėjo sukurt filma apie pasaulio pabaiga, tačiau visiškai nekreipė dėmesio į tai, kaip visa tai pavaizduot. Iš tikrųjų neatsimenu, kada mačiau tokį šūdą. Vis dar gailiuosi, kad taip be reikalo išmečiau pinigus.


WTF  2008-06-15 15:14:17 

Pries ziuredami filma, pasiziurekit IMDB komentarus, ten jie kur kas issamesni ir labiau pagrindziami. Pastebesite, jog dauguma yra peikiantys ir tikrai neveltui... Filmas yra nevykes, scenarijus visiskai nepagristas, nesuprantamas, ideti i filma siurpinantys vaizdai, toks jausmas, kad ziurova svarbu buvo labiau isgasdinti nei vystyti istorijos, siuzeto. IR PERSPEJU, neveskite vaiku, filmas skirtas ne jiems, pastebejau, jog daug teveliu sumasto vestis vaikus, filme yra kraupiu scenu, tokiu kaip nukandamos rankos, tieskiama galva i stikla.


TOMAS  2008-06-14 17:38:03 

Laukiau šio filmo. Prisipažinsiu, esu M.Night Shyamalan filmų fanas. Patiko tiek Ženklai, tiek Kaimas, tiek ir naujasis darbas - Įvykis. Šį kartą režisierius žmones priešpastato gamtai, kaip bejėgius, panikuojančius, pasiduodančius ir norinčius nužudyti... save. tačiau kelių miestelių tragedija paliečia ne visus. išsigelbėja tik keli žmonės. tačiau svarbiausias momentas ir yra mano manymu čia - ką režisierius "palieka gyvus". tai drąsūs, atkaklūs, atsakymų ieškantys, nepasiduodantys ir ... mylintys vienas kitą žmonės. būtent šias savybes režisierius pateikia kaip išsigelbėjimą. nebanalu. filosofiška. paprasta. bet vėl genialu. filmas prikausto nuo pat pirmų akimirkų. nuoširdžiai rašau 5. dar vienas geras režisieriaus darbas. kupinas mistikos, pamąstymų, klausimų ir galbūt atsakymų. gerų paieškų.


KLUIKIUS  2008-06-13 23:26:33 

Filmas nuostabus butinai nueikite paziureti, tokio nuostabaus kurinio senai neregejau. Labai gili mintys jame slypi.Aciu.


DZIONIS  2008-06-13 23:24:02 

N kagi grizau katik is premjieros... Ka galiu pasakyti apie filma tai tik vienu zodziu tragedija. Paklausite kodel? nueisite pamatysite kaip "litai" iskrenda i ora be naudos;] O jei rimtai tai filmas visiskai nevertas demesio banalybe ir beprasmybe.


RICARDAS  2008-06-13 20:24:45 

Pažiūrėjęs šį filmą šiek tiek nusivyliau.Tikėjausi kažko daugiau,įspūdingiau.O pamačiau visiškai nieko ,taigi mielieji filmą įvertinu (1).


ELIJA  2008-06-13 19:59:12 

tokio briedo dar nebuvau maciusi. Jokios logikos, jokios normalios idejos. Neaisku nei kas, nei kodel, is vis niekas neaisku....:))12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 22006
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt