Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
AŠ ESU KYBORGAS, BET TAI NIEKO (2006) 105 min.
Saibogujiman kwenchana
Komiška drama


Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Norėjau sukurti filmą, kuris patiktų mano dukrai ir kurį žiūrėdami su savo draugais garsiai kvatotume“, – sako filmų „Senis“, „Užuojauta keršto poniai“ kūrėjas Chan-wook Park. Bet filmą apdovanojo ne vien duktė, bet ir 2007 m. Berlyno kino festivalis (Alfredo Bauerio prizas). 

Jangūn –mergina, uždaryta psichiatrinėje ligoninėje. Ji tiki, kad yra kyborgas, griežtai atsisako valgyti ir maitinasi vien elektrošokais, manydama, kad taip „pasikrauna“. Vaikinas Ilsūnas, paguldytas į tą pačią ligoninę dėl šizofrenijos ir visuomenei nepriimtino elgesio, greitai susidraugauja su mergina. Gerai nusiteikusi Jangūn ima svajoti, kaip išžudyti visą ligoninės personalą, tačiau jos psichinė būsena blogėja valandomis. Įtikinęs merginą, kad maistą pakrovė elektros energiją, Ilsūnas priverčia kyborgą pavalgyti.

MODISH  2008-04-20 03:57:58 

prastas. is "kino pavasario" matytu filmu sis - prasciausias. shyza be jokios motyvacijos. labai retai iseinu nebaigus ziuret filmo, is pastarojo - isejau iskentejus du trecdalius. net nebuvo smalsumo kuo baigsis.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2451
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt