Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MEILĖS GURU (2008) 0 min.
The Love Guru
Komedija
JAV

Lankytojų reitingas:
Režisierius:  Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Nesiseka meilėje? Kreipkitės į guru!

Pitka – amerikietis berniukas, paliktas prie Indijos šventyklos vartų ir išaugintas šventų žmonių: sielos vadovų, kitaip vadinamų guru. Suaugęs Pitka (akt. Mike‘as Myersas) sugrįžta į tėvynę – Jungtines Valstijas. Pasaulį žmonių, apsėstų paviršutiniško savęs tobulinimo ir sielos ramybės paieškų.

Paklausa visokio plauko sielovadininkams didžiulė, tad Pitka netrunka susikurti „meilės guru“ reputaciją. Poros bando išsaugoti santuoką, vienišiai ieško antrosios pusės – ir visiems jiems Pitka padeda.

Tikrasis išbandymas ateina, kuomet guru paprašomas „sulipdyti“ atšalusią žinomo ledo ritulininko ir jo žmonos santuoką. Žmona, kerštaudama vyrui, susitikinėja su jo varžovu – kitu ledo ritulininku, tuo tarpu nelaimingas vyras tėra blankus savo paties šešėlis ir kelia pavojų, kad jo komanda nepasieks iškeltų tikslų NHL lygoje.

Užduotis Pitkai – sutaikyti porelę, kad mėgaudamasis šeimynine laime, ledo ritulininkas atvestų savo komandą į visų laukiamą pergalę.

AS  2008-08-04 08:55:48 

Patikekit, tokios konkrecios nesamones dar seniai nebuwau maciusi...


NUOBODUS  2008-08-01 11:28:50 

filmas yra labai nuobodus, o alba ir justinas visiskai filmo nepagerina nes ju vaidmenys tai absurdiski. ir siaip nebuvo vietos filme kad nusijuokciau.jei atvirai tai nepatarciau net per kompa ziuret.


IRMA  2008-07-23 11:55:53 

gana kvaila, bet visai nieko komedijaFilmo aprašymas aplankytas kartų: 5231
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt