Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
HANKOKAS (2008) 92 min.
Hancock
Veiksmo komedija N-7
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 07 04
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Šiandien jis ateis! Neeilinės prigimties superherojus Džonas Hankokas yra nelaimingas vienišius, ištvirkęs sekso maniakas ir konfliktiško charakterio alkoholikas, kuriam patinka gelbėti žmones ir būti dėmesio centre. Tik štai kiekviena gelbėjimo operacija atneša dar didesnių ir nenumatytų nuostolių eiliniams piliečiams. Jis vaikšto/skraido nesiskutęs, prausiasi tik per pačias svarbiausias šventes (jų beveik nebūna), miega kur papuola, piktnaudžiauja stipriais gėrimais ir nekvaršina sau galvos dėl piktų replikų. Hankokui visai nesvarbu, ką apie jį galvoja kiti.

Filmo scenarijus jau trejus metus keliavo iš vienos Holivudo studijos į kitą. Visi jį gyrė ir žavėjosi, bet niekaip nesugalvojo, kaip iš originalios rašliavos išspausti pinigą. Jaunojo talento Victoro Ngo veikalą mėgino koreguoti patyręs scenarijų ekspertas Akiva Goldsmanas ("Nuostabus protas", "Da Vinčio kodas"), o apie galimybę režisuoti rimtai svarstė tokie pasaulinio kino grandai kaip Michaelas Mannas, Jonathanas Mostow ir Gabrielle Muccino (jis vadovavo Willui Smithui dramoje "Ieškantys laimės"), kol galiausiai į kėdę buvo pasodintas su politine veiksmo drama "Karalystė" puikiai užsirekomendavęs Peteris Bergas.

Šiuolaikiniame kine jau sunku įsivaizduoti bent vieną vasaros sezoną be Willo Smitho ("Nepriklausomybės diena", "Vyrai juodais drabužiais", "Aš - robotas", "Blogi vyrukai"), kuris galingai atidaro kiekvieną filmą ir Holivude turi grėsmingą pravardę Ponas Liepa (Mr. July). Todėl niekas nebenori pirmąjį liepos savaitgalį jam painiotis po kojomis. Visi prodiuseriai žino išankstinę diagnozę - Hankokas ateis ir išsineš kelis šimtus milijonų. Pats Willas Smithas yra tvirtai įsitikinęs, kad "Hankokas" bus pats sėkmingiausias ir pelningiausias jo filmas, kurio nepajėgs sustabdyti jokios jėgos. Jeigu aktoriaus pranašystė pasitvirtins, tai Lietuvoje fantastinė veiksmo komedija turėtų driokstelti apie 450 tūkst. Lt pajamas ir pagerinti filmo "Aš esu legenda" fantastinius lankomumo rekordus.

O juk dar nereikėtų pamiršti JAV pilietybę gavusios Pietų Afrikos gražuolės Charlize Theron, kuri taip pat užsiaugino gausų gerbėjų būrį. Seksualioji "Oskaro" premijos laureatė vaidina marketingo eksperto žmoną, kurią netyčia nusižiūri ir įsimyli sarkastiškasis Hankokas. Tiesa, prieš tai jis didvyriškai išgelbėja gyvybę tam pačiam PR specialistui, kuris atsidėkodamas pasisiūlo superherojui pataisyti jo subjurusią reputaciją visuomenės akyse ir sukurti visiškai naują įvaizdį.

"Hankokas" neturi užnugaryje jokio populiaraus komikso ir nesulauks jam prilygti galinčio priešo. Jis pats yra gerietis ir niekšas viename asmenyje. Kaip ir Žmogus-voras, Supermenas ar Betmenas, jis pasižymi antžemiška galia, bet ne visuomet žino, kaip teisingai panaudoti didingą jėgą, o gelbėti žmonių dažniausiai išsiruošę apsvaigęs arba neišsiblaivęs po vakarykščio. Kaip ir dera neįpareigojančiam vasariškam pramoginiam hitui, režisieriaus Peterio Bergo filmo meniu tikrai rasite populiarių aktorių komandą, brangiai kainuojančių specialiųjų efektų, romantišką meilės trikampį, pasiutusiai juokingos komedijos ir daug daug kvapą gniaužiančio veiksmo. Ar jūs pasiruošę? Hankokas jau ateina...

7 giminingiausi filmai: "Supermeno sugrįžimas", "Betmenas: pradžia", "Kaukė", "Laukiniai laukiniai vakarai", "Žmogus-voras", "Geležinis žmogus", "Fantastiškas ketvertas".

JOKUBSSSSXXX  2008-08-20 09:57:14 

eilinis nuobodus filmas ejau tik todel kad buvo Will Smith filme


VIKTORAS  2008-08-18 17:13:57 

verta paziureti, jei tai vienintelis nepaziuretas filmas kompe o judinti pele ir siustis nauja labai tingis


  2008-08-16 21:05:47 

VERTA PAZIURETI, GERAI PRALEIDAU LAIKA


SIAMAS1  2008-08-03 22:39:38 

Verta pamatyti si filma...Mr.July (taip dabar vadinams Will Smith del savo filmu pasirodymu liepos menesiais) ikunija vienisa supermena, jis puikiai laviruoja tarp vidines dramos, humoro, heroizmo...Isvengta pigiu fanatastiniu triuku, gana netiketi filmo siuzetai, nepriekaistinga Chalizes Theron vaidyba suteikia filmui dinamiskumo, privercia ziurova spelioti del filmo pabaigos(kuri gan netiketa). Momentais gal igrista W.Smith personazo perdeta abejingumo israiska, bet viska gelbeja jo paties ir specialiuju efektu zaismas...


DO  2008-07-29 16:53:08 

Sis filmas tikrai nera toks idomus, kaip kad buvo reklamuojama. geriausiu atveju namie paziureti, i kino teatra eiti tikrai neverta, vietomis gana nuobodu.


P  2008-07-28 23:22:42 

kaip tik, tai neeilinis filmas apie superherojus. netipiškas pagrindinis veikėjas, jo problemos ir elgesys. nėra tipinių super blogiukų, su kuriais superhyro galėtu luptis parodydamas visas galias. juokeliai laiku ir vietoj, buvo, kad visa salė "lydėsi". Will Smith vaidyba tikrai puiki. Tik prie filmo žanro pamiršo prirašyti, kad tai ne tik veiksmo komedija bet ir puiki melodrama. Kaip tik nerekomenduojama 13-14 amžiaus vaikams, nes jiems nebus ko gero įdomios pagrindinio veikėjo problemos.


MIXUS  2008-07-27 14:25:20 

visikas slamstas, skirtas vaikams iki 13 metu. negalejau sulaukti kada baigsis, gerai kad neuztemptas


;D  2008-07-24 19:50:07 

nerealiai geras ;DD du kartus buwau ;DD


LINA  2008-07-23 11:53:28 

nesamonių nesamonė tik vaikams. Negaišinkit savo brangaus laiko, eidami į šita filma


JOE  2008-07-15 11:40:31 

Filmas visai kitoks nei teko matyt anksčiau - bent jau tokių didvirių tikrai nebuvo. O kartu dar ir gera komedija, daug veiksmo, įspudingi FX. Kitavertus, filmą galima dalinti į dvi dalis: pradžioje - veiksmo filmas, einant į pabaigą - melodrama. Visgi, tai filmas, kurį tikrai verta pasižiūrėti, ypač dėl neformato.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 37983
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt