Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NIEKADA NEPASIDUOK (2008) 110 min.
Never Back Down
Veiksmo drama T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 06 27
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Ar prisimenate seną gerą vaikišką hitą "Karate vaikis"? Vaizdajuosčių eros metais jis buvo labai populiarus ir keliavo iš vienų namų į kitus. Todėl nenuostabu, kad filmas tapo kultiniu ir sulaukė dar dviejų tęsinių. Nuo tų gražių ir nerūpestingų laikų jau praėjo 24 metai, ber Holivudas nepamiršo "Karate vaikio".

Režisierius Jeffas Ladlow panaudojo esminę idėją ir perkėlė veiksmą į stipriai pasikeitusią šiuolaikinę visuomenę, kurią jau sunku įsivaizduoti be mobiliųjų telefonų ir "Youtube" interneto svetainėse publikuojamais filmukais.

Paslaptingų praeities nuodėmių turintis 17-metis klajoklis savanoriškai atsisako aistros futbolui ir grįžta namo į Orlandą, kad padėtų mamai atsigauti po tėčio mirties. Jau pirmomis dienomis universitete jis susižavi žavia mergina, kurios buvęs širdies draugas Rajanas pasiūlo išsiaiškinti santykius kumščiais. Geraširdis Džeikas yra tvirtai įsitikinęs, kad moka muštis ir gali apginti save, tačiau bekompromisinėje dvikovoje stipriai gauna į kaulus, kad vos sugeba paeiti.

Jis atsigauna, pradeda intensyviai treniruotis ir susiranda Rytų kovos menų mokytoją (jį vaidina Steveno Spielbergo dramoje "Amistadas" sužibėjęs Djimonas Hounsou). Po gausybės alinančių fizinių ir psichologinių išbandymų Džeikas atgauna pasitikėjimą savo jėgomis, išmoksta nugalėti asmeninius demonus ir galutinai atsisako blogiausių įpročių. Jis ryžtasi dalyvauti pogrindiniame kautynių turnyre, kurio finale turės progą atkeršyti savo skriaudikui. Neoficialiame čempionate galioja vienintelė taisyklė - čia nėra jokių taisyklių.

Dailiai nuaugusius pasitreniravusius vaikinus ir seksualias pupytes suvienijęs MTV stiliaus veiksmo trileris labiausiai patiks moksleiviams ir jaunosios kartos žiūrovams, kurie domisi stilingai nufilmuotomis dvikovomis ir pagauna azartą stebėdami intriguojančius susirėmimus ringe. Svarbią reikšmę berniukiškame filme užima garso efektai ir beveik nenutylanti muzika, kuri paryškinanti bekompromisines kumštynes ir suteikianti dar daugiau adrenalino kruviniems pasispardymams. Jeigu kažkas sugalvotų sukryžminti Davido Fincherio intelektualųjį trilerį "Kovos klubą" ir muzikinę dramą "Šokis hip-hopo ritmu", tai rezultate gautųsi kažkas panašaus į "Niekada nepasiduok"

Šiame filme akcentuojami nelegaliai organizuojami pogrindiniai turnyrai, kurio ringuose už pinigus nuožmiai ir negailestingai mušasi Rytų kovos menus ir Graikų-romėnų imtynes įvaldę mėgėjai, kadaise patys pasisėmę įkvėpimo iš Jeano Claude'o Van Damme'o šlovingosios karjeros hitų "Kikboksininkas" bei "Kruvinas sportas"

AGNE  2008-06-29 12:40:46 

Man tai tam filme per daug fantastikos. Nieko ypatingo


JUSTAS  2008-06-28 21:04:08 

Na ka galiu pasakyt.dar vienas amerikieciu "bojavykas",tas pats kas komedija ziuret:D


VALDAS  2008-06-25 16:33:15 

Aprasimas cia idetas tai didziaja dalim neitema . Siaip filmas vakarui paziuret tai puse velnio , bet tik tiek .Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11408
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt