Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TAMSOS RITERIS (2008) 152 min.
The Dark Knight
Kriminalinė veiksmo drama T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 07 25
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Dar viena intriguojanti istorija apie legendinį komiksų personažą Betmeną. Fantastiniame veiksmo filme „Tamsos riteris“ („The Dark Knight“) paslaptingasis žmogus šikšnosparnis vėl mes iššūkį nuskikaltėlių pasauliui ir taps vilties ir teisingumo simboliu korupcijoje skendinčiam miestui. „Tamsos riteris“ - paskutinis užbaigtas kino projektas, kuriame spėjo nusifilmuoti netikėtai miręs aktorius Heathas Ledgeris. Juostoje jis atlieka nesaikingo linksmintojo - juokdario Džiokerio vaidmenį. Režisieriaus Chriso Nolano kriminaliniame veiksmo trileryje taip pat pasirodo aktorius Christianas Bale‘as, suvaidinęs filmuose „Traukinys i Jumą“, „Manęs čia nėra“ ir „Prestžas“.

Padedamas leitenanto Džimo Gordono ir advokato Charvio Dento, Betmenas ruošiasi sunaikinti kriminalines organizacijas, kurios savo nusikaltimais ir išsišokimais vargina miesto gyventojus. Šis bedradarbiavimas duoda nemažai naudos, bet netrukus juos ima persekioti gerai įbaugintiems Gotemo gyventojams pažįstamas piktadarys Džiokeris.

Filmo režisierius Cristopheris Nolanas laikomas vienu originaliausių jaunosios kartos režisierių. Jo provokuojantys trileriai "Memento", "Nemiga" ir „Prestižas“ sėkmingai buvo rodyti Lietuvoje.

ASTA  2008-08-05 14:47:43 

Deja, si karta dedu tikrai neauksta vertinima. Esu suzaveta Ledgerio vaidinimu ir visais antraplaniais aktoriais. Taciau, Batmano ir jo drauges vaidmenims, mano nuomone, kaip ir su "Zmogus voras" filmu, rezisierius neturejo laiko sulaukti, kada atsilaisvins tinkami aktoriai. Nezinau, kodel Christian Bale yra taip stumiamas i heroju pozicijas. Taciau, tai tik mano nuomone, reitingai rodo, kad ji mazumoje.


VERO  2008-08-05 10:58:42 

geras filmas. nuosirdziai sakau, kad vienintelis batman'as kuris man patiko. Ledger'io vaidmuo nerealus. Shakes... toks jausmas, kad jis tieisog gyveno tuo personazu, nerealiai patiko jo vaidmuo... jam dar ne viena apdovanojima reikia skirt. geras aktorius


  2008-08-03 16:36:43 

Gal Heath Leadgerir bus kuo nors apdovanotus, tačiau noriu priminti, kad befilmuojant šį filmą šis aktorius mirė. KAS CIA PER KOMENTARAS? JEI MIRE TAI TIPO NEREIKIA IR APDOVANOTI? IR FILMUOJANT NE SITA, O SEKANTI FILMA


EZILKA  2008-08-02 09:25:39 

Gal Heath Leadgerir bus kuo nors apdovanotus, tačiau noriu priminti, kad befilmuojant šį filmą šis aktorius mirė.


FOUNTAIN  2008-07-31 16:24:04 

Sveiki, filmas nustebino geraja prasme. Jokeris tiesiog... pritrenkiantis. Is tikruju jei sumazinti visu saudymusi ir gaudymusi, tai viskas butu kaip ir grazu. Tu specialiuju efektu man asmeniskai buvo per daug. Atsizvelgiant i tai, kad komiksus skaito vaikai, tai jiems tai tikrai spec. efektu niekad nebus per daug. Siaip mane visad siurpas nukrato, kai sakomos ivairios filosofines ar pamokomos frazes amerikietiskuose trileriuose.. tai skamba taip kvailai, o daugiau apie viska ka diskutuociau, tai tik is gerosios puses. Rimtai padarytas filmas. Geras reziserius.


LAURYNAS  2008-07-31 11:00:29 

Galiu ant pirštų suskaičiuoti kelias komiksų ekranizacijas esu matęs, tačiau pastaroji Batman'o versija - tikrai išskirtinės kokybės adaptacija. Visos prieš tai matytos versijos juokingos, keliančios žiovulį. Jeigu kas atsimena šias multiplikacines serijas dar iš CartoonNetwork laikų (buvo vieninteliai išskirtinės grafikos, pilki ir niūrus epizodai vaikams)- šis filmas būtent toks. Absoliuti filmo dinamika išlaikyta beveik tris valandas. Nepriekaištingi tekstai ir dialogai šių laikų valdžios, teisėsaugos, mafijos, didelių pinigų ir korupcijos apsupty. Daug kokybiško veiksmo, perpinto siužeto, įspūdingų efektų. O Ledžerio vaidyba tikrai įeis į istoriją. Filmo kuliminacija, mano galva, dviejų sausakimšų evakuotais gyventojais kruizinių laivų scena. Visumoje, iš 10 duodu 9 vien todėl, kad tai komikso ekranizacija. Eikit, kas dar nematė.


SIAMAS  2008-07-30 16:35:06 

"Tamsos riteris" isties stiprus filmas...Amerikoje jau dabar muša visus rekordus, manau prie to prisidejo kad tai vienas paskutinių Heath Ledgerio filmų...Kalbant apie jo įkūnytą Jokerį, tai manau vienas geriausių Heath vaidmenų, daugumoje vietų nustelbęs ir patį Batmaną...Įdomus, netikėtas siužetas,gera aktorių grupė(Morganas Freemanas, Gary Oldmanas)prisidėjo prie filmo sėkmės...Tiesa pats batmanas (Ch.Bailey)atrodo ne visai tinkamas tam vaidmeniui- trūko vidinės jėgos ir pasitikėjimo...bet, kaip ten bebūtų filmas išvengė saldaus "blogiečių/geriečių/barbių/fantastinių žaisliukų" ivaizdžio...tai visai kitas priėjimas prie komiksų perteikimo ekrane...verta pamatyti.


MINDAUGAS  2008-07-30 11:18:09 

Filmas tikrai geras, Heath'o Leadger'io vaidyba nepakartojama, bet tikrai negaleciau sakyti jog cia geriausias visu laiku filmas ar sedevras. Beabejo sis Jokerio personazas tikrai ieis i istorija galbut net bus apdovanotas oskaru kurio jis vertas. Zodziu filmas vertas to kad ji ziuret kino teatre gal net ne viena karta.


CHARIZMUTE  2008-07-29 22:21:54 

Labai labai geras filmas :)


ZIUROVAS  2008-07-29 01:11:51 

Nestandartinis pastaruju metu daugiabiudzetinis hollywood'inis pramoginis/komercinis/komiksinis filmas. Jei filma vertinti kaip baigtine istorija, tai jis tikrai originaliai sukurptas: daugialypis nenuspejamas Jokerio veidas ir poelgiai, draskomi vidiniu abejoniu gerieciai herojai, idomios ir nevisada nuspejamos veiksmu kombinacijos tiek is blogieciu, tiek is gerieciu puses. Kas krito i akis, tai totaliai idiotiski policininkai, kuriu Mieste, pagal dangoraiziu skaiciu turetu buti tukstanciai, kai tuo tarpu ekrane visos ju pajegos apsiriboja tik keliomis masinomis. jei tai butu baigta epopeja, tai filmas tikrai stiprus (nors cia ir jauciamas labai stiprus hollywoodiniu sablonu kvapelis), vien tai, kad blogiukai laimi ir tikrai ne rozemis klota pabaiga. Retai kada isvysi tokia niuria pabaiga. Ir kas filma daro nepakartojamu, tai nepaprasta Heath Ledger'io vaidyba ir persikunijimas i Jokeri. Minusai-filmas kiek per ilgas, per daug naiviu siuzetiniu liniju, ne visada itikinima pavojaus akimirka ir pasikartojantys Jokerio pokstai su "backomis"; ir dar hi-tech is fantastikos srities pas BatMan'a. ir graudziai juokingai atrode paskutiniuose epizoduose begantis Betman'as-kaip koks slunkius vos kojas bepavelkantis, o ne kaip superherojus.123
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 30894
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt