Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SU KIRPĖJU ZOHANU GERIAU NEJUOKAUK! (2008) 113 min.
You Don't Mess with the Zohan
Nuotykių komedija N-7
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 07 18
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Aktoriai: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Susipažinkite: Sandleris, Adamas Sandleris! Televiziniame humoro šou "Šeštadienio nakties karštinė" užaugęs komikas dar 1998-siais pirmą kartą įžengė į Lietuvos kino rinką. Platinimo kompanijos kantriai ir ilgai rodė mums beveik visus amerikiečių šmaikštuolio filmus, bet dauguma iš jų vidutiniškai surinkdavo apie 70 tūkst. Lt pajamas ir vienintelė komedija "Kietas tėtušis" sugebėjo susikrauti 161 tūkst. Lt lobį. Tačiau 2006-siais situacija kardinaliai pasikeitė ir fantastinė dramedija "Klik! Arba gyvenimas pagreitintai" jau išviliojo 332 tūkst. Lt, o sekančiais metais startavusi komedija "O dabar jus skelbiu Čaku ir Lariu" pašventė vestuvės už 282 tūkst. Lt.

Per dešimtmetį naujoji gerbėjų karta užaugo, o Adamui Sandleriui vis dar užtenka parako juokinti ir ieškoti neišmėgintų temų. Šį kartą komikas pasikvietė geriausiai jį pažįstantį režisierių Dennisą Duganą (tai jau ketvirtas judviejų bendras filmas) ir sumąstė "zoolanderiško" tipo aferą. Aktorius vaidins Izraelio antiteroristinės organizacijos "Mosad" specialųjį agentą Zohaną, kuris sufabrikuoja savo mirtį, apsimeta kitu asmeniu, pasidaro naują šukuoseną ir išvyksta į Niujorką dėl didžiausios svajonės. Jis žiauriai trokšta tapti stilistu ir kirpėju, nes šis darbas yra mažiau pavojingas ir žymiai geriau apmokamas. Tačiau linksmų plaučių ir lanksčių kojų vyrukui nebus taip paprasta pabėgti nuo spalvingos praeities, žalingų įpročių ir nenumaldomo noro, ką nors stilingai nudėti.

Po šešerių metų pertraukos Adamas Sandleris griebėsi scenaristo plunksnos ir prisiminė karjeros pradžią, kai pats sau rašydavo tekstus. Tualetiniu humoru, ironiškais pokštais, komišku absurdu ir veiksmo trilerių parodijomis persmektas linksmas situacijas jam padėjo užtaisyti vienas iš geriausių publikos juokinimo ekspertų Juddas Apatowas ("Užkibo", "40-ties ir vis dar skaistus", "Nuotykiai su Diku ir Džeine").

Veiksmo komedijoje bus ne tik daugelį žmogiškųjų silpnybių pašiepiančio sandleriško humoro. Moteriško grožio jėgą čia skleis žaviąją palestinietę įkūnyjanti nuostabioji kanadietė Emmanuelle Chriqui ("100 merginų"), kurią populiarusis vyrų žurnalas "FHM" išrinko į seksualiausių pasaulio moterų dešimtuką (6-oji vieta). Iš savo įvaizdžio nepasididžiavo ironiškai pasišaipyti dainininkė Mariah Carrey, o jos linksmąjį pasirodymą labai gerai įvertino išankstinių seansų žiūrovai. Ko gero, tai bus savotiška dovana jos slaptų vedybų proga.

7 giminingiausi filmai: "O dabar jus skelbiu Čaku ir Lariu", "Klik! Arba gyvenimas pagreitintai", "Visados kaip pirmą kartą", "Psichoterapija", "Vestuvių dainininkas", "Šėtoniškas Nikis", "Kietas tėtušis".

SIAMAS  2008-08-17 23:58:40 

Perskaicius recenzijas pamaniau kad tikrai sis filmas-niekalas, bet pakeiciau nuomone pamacius ji...tai viena is pasisekusiu A.Sandlerio komediju, nes filmas tikrai lengvo turinio, smagus, pasakojantis apie agento nora ir pastangas tapti geru kirpeju,savo 'neiprastomis' priemonemis priviliojanciu buri klienciu...isvengta pigiu juokeliu, pakankamai saikios humoro dozes...


HM...  2008-08-05 18:34:50 

Jeigu man reiktų pasirinki, ką žiūrėti, Boratą, ar šį filmą, žiūrėčiau Boatą nes didesnį niekalą panašia tema būtų jau sunku surasti. Gerai, kad iūrėjau per pc, galėjau bent nagus susitvarkyti filmo metu :)


IRMA  2008-08-01 11:28:32 

eilinis amerikieciu niekalas susijes su "anuo galu". kai kurios vietos taip perdetos, kad net juokas neima. tinka tik ziureti namie kaip eilini filma per tv


JI  2008-08-01 07:56:11 

tikrai geras filmas :)))) seniai taip juokiausi is kokio nors filmo


NOJUS  2008-07-22 12:20:38 

Kad ir kaip keista, filmas paliko labai neblogą įspūdį. Žinoma, kad suprastum apie ką kalbama turi būti šiek tiek cinikas ir mėgti juodąjį humorą, bet šiaip vienas geresnių filmų su Adamu Sandleriu.


TIMAS  2008-07-11 11:01:52 

Pirmos 5 minutes dar idomios buvo, truputi juokingos, toliau visiskas niekalas, kirpeju kursai kazkokie, nebent namie parsisiuntus paziureti, nevertas i kinoteatra eiti:/


KINEMA  2008-06-30 22:49:16 

Tokio niekalo nesu seniai maciusi...:( Isjungeme pc ipusejus filmui - ir tai daug iskentem... Gal tiesiog nesu tokio zanro gerbeja...bet labai nuvyle.


BIGT  2008-06-30 20:10:58 

Ka galiu pasakyti - filmas tikrai juokingas :)))... Adam Sandler paskutiniu metu pataiko tiksliai ten kur reikia, nebera toks pigaus slamsto darytojas. Juokiamasi is itin jautraus palestinieciu ir izraelieciu konflikto, bet patikekite subtyliai.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 18182
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt