Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KELIONĖ Į ŽEMĖS CENTRĄ (2008) 90 min.
Journey to the Center of the Earth
Nuotykių epas A
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 08 15
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Žiulio Verno klasikinio romano "Kelionė į Žemės centrą" ekranizacija

Filme "Kelionė į Žemės centrą" žiūrovų laukia susidūrimas su nauju pasauliu, gyvenančiu pagal savus įstatymus, kuriame nebūna žiemų, ir kuriame iki šiol gyvena dinozaurai bei kiti keisti priešistoriniai sutvėrimai. Juostoje gausu paslapčių, mįslių ir netikėtų posūkių.

Geologijos profesoriui Trevorui (vaid. Brendanas Fraseris) į rankas pateko senas islandų manuskriptas, kuriame perskaityta žinia apverčia aukštyn kojomis visus jo planus. Jis su savo palydovais -  sūnėnu ir dingusio brolio dukra leidžiasi į neįprastą kelionę ieškoti „dingusio pasaulio“. Nuotykių ieškotojai pasiryžę pasiekti Žemės centrą ir įminti mūsų planetos paslaptis. Žygeivių trijulės laukia pavojingi nuotykiai ir sunkūs išbandymai. Jų jėgas sekins  troškulys, aklina tamsa, klaidžiojimas painiais labirintais. Drąsuoliai susitiks su dinozauru T-Rexu ir kitais priešistoriniais padarais. Jie patirs laisvą kritimą į angliakasių šachtą, pasivažinėjimą amerikietiškais kalnelių viražais, neįtikėtiną plaukiojimą požeminiame vandenyne, susidūrimą su plėšriomis piranijomis, pasivaikščiojimą po įspūdingo grožio olas ir daugybę neįsivaizduojamų netikėtumų.

Filmas kviečia pasinerti į unikalų pasaulį, kupiną nenusakomų įspūdžių, užburiančios gamtos ir netikėtų reiškinių. Unikali priešistorinė gamta, deimantiniai urvai ir magnetinės anomalijos padovanos visiems nepamirštamas akimirkas. Nuotykių epas mus pradžiugins stulbinančiais Islandijos gamtos peizažais, nes juostos kūrėjai nufilmavo gražiausius salos pasididžavimus ir tokias vietas, į kurias dar niekuomet nebuvo patekęs nė vienas žmogus.

"Kelionę į Žemės centrą" sukūrė režisierius debiutantas Ericas Brevigas, kuris Holivude užsitarnavo specialiųjų efektų vunderkindo vardą ir du kartus buvo nominuotas "Oskaro" premijai už karinę dramą "Perl Harboras" bei fantastinę pasaką "Kablys".

Netikėtumai, pavojai, nuotykiai ir unikali gamta įspūdingame nuotykių epe „Kelionė į Žemės centrą“

ERNI  2008-09-23 19:54:38 

o kaip ten su situo 3D, eidamas i normalu kina pvz.: vingio ar akropolio kiekvienas gauna 3D akinius uz ta pacia kaina,kaip ir normalus filmas?


GIEDRIUS  2008-09-15 21:04:11 

Visumoje mano 9-metei mergaitei patiko, o 12-ka metis sunus jau pakankamai suvoke, kad sis filmas nelabai ko vertas.


:/  2008-09-10 11:50:27 

Oh my god! Welcome to the crap of the year...


CHARIZMUTE  2008-08-30 21:38:41 

Neblogas filmas visai seimai :)


ROKAS  2008-08-30 17:26:22 

Visiska nesamone, nieko vertas filmas.


PASAULIS_SPALVOTAI  2008-08-29 00:26:46 

Per daug viskas lengva, per daug greita ir per daug paprastas požiūris į viską. Labai jau ramiai sureaguoja visi, kai vienas kažkuris ar iš vis jie visi atsidūria ant mirties slenksčio, jiems čia kaip įprastas dienos įvikis.... Tos muštynės su gelėmis labai kvailos buvo, banaliai viskas atrodė. Tiek balų duodu iš pasigailėjimo, dar dėl to, kad šiaip Brendan Frazer visai patinka kaip aktorius ir dar todėl, kad bent jau kaip ir tikėjausi filmas buvo geresnis už tokias nesamones kaip Mumija II ar Mumija III, nes ypatingai II Mumija neverta net 1 balo buvo, III jau šiek tiek geriau, bet vis tiek nepanašu į I dalį. Šiaip pakanakamai nuvylė, ypatingai tai, kad žiūrėdama filmą, mačiau, kad iš istorijos buvo galima išdirbt tikrai daug daugiau, tereikėjo truputį daugiau fantazijos ir originalumo, tada būtu gal ir visai neblogas nuotykių filmas buvęs... Dabar.... pernelyg toks kasdieniškas.


VYTAUTĖ  2008-08-27 11:00:32 

nesamnė tik leliukams


PATRIKAS  2008-08-25 19:16:51 

Tai va. Filmas labai fainas, superinis itp. Ne zinou kaip ziurise jo kino teatrose be akiniu 3D, bet mano saima ir as tureiom laime ziureti jo Lenkijoj butent su akiniejs ir dar buvo lankiskai dabinguotas, zinuoket efektus jouciesi pres savo nuosi ir nereikie neko skaititi. Buvo super. Eiket net be akiniu.


INGRIDITA  2008-08-23 19:08:45 

Super filmas;)


JI  2008-08-23 14:11:41 

filmas buvo tikrai geras. ir be to kas nežno, čia nebūtini jokie akiniai. galit patys įsitikinti paskaitę Maxi Panelę. Filmo Eric Brevig režisierius taip sukūrė filmą kad akinių nereikėtų.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 24479
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt