Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MELO PINKLĖS (2008) 128 min.
Body of Lies
Drama T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 11 21
Kino platintojas: Garsų pasaulio įrašai

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Irako kare sužeistas žurnalistas tampa CŽV agentu ir imasi pavojingos misijos – susekti ir sunaikinti Al Qaed‘ą lyderį Jordanijoje, kuris, kaip manoma, ruošia teroristinį išpuolį JAV.

CŽV agentas, buvęs žurnalistas, Rodžeris Ferris (L. DiCaprio) atskleidžia neginčijamus įrodymus, kad Al Qaeda teroristinės organizacijos lyderis veikia Jordanijoje ir ruošia eilinį teroro aktą Jungtinėse Valstijose. Patyręs Centrinės žvalgybos tarnybos agentas, puikiai manipuliuoti žmonėmis mokantis ir savimi pasitikintis bei nuolat derybas karščiausiuose taškuose vedantis Edas Hoffmanas (Russell Crowe), patiki Ferrio pateiktais įrodymais ir nutaria buvusį žurnalistą siųsti į Jordaniją su pavojinga misija – naujasis agentas turi užmegzti ryšį ne tik su teroristais, bet ir su Jordanijos žvalgyba. Ir dar nežinia, su kuo dirbti lengviau… Visus Ferrio menkiausius judesius Jordanijoje iš savo namų telefonu reguliuoja Edas.

Ruošiantis ir vykdant užduotį, Ferriui ramybės neduoda abejonės, kiek jis gali pasitikėti savo tariamais sąjungininkais – ne tik Hoffmanu, kurio „stogą“ jis užsitikrino, bet ir išoriškai neįtikėtinai paslaugia Jordanijos slaptąja žvalgyba. Juk Ferris rizikuoja ne tik operacijos baigtimi, bet ir savo gyvybe. Kuo arčiau taikinio, tuo aiškiau Ferris suvokia atsidūręs veidrodžių kambaryje, kai susigaudyti, kas yra priešas, o kas - sąjungininkas, tampa neįmanomai sunku.

„Melo pinklės“ - tai stiprus veiksmo trileris su puikia aktorių komanda, kuriai diriguoja kokybiškus filmus kuriantis Ridley Scottas. Filmas nagrinėja tokias temas, kaip tarptautinis terorizmas, slaptoji CŽV tarnybų veikla, skandalinga JAV užsienio politika, karas Irake, teroristų planuojamos provokacijos ir neskelbiami prezidento George‘o W. Busho darbeliai. Ridley Scottas sukūrė dar vieną drąsų filmą apie tamsiąją Amerikos veido pusę.

MODISH  2009-02-05 01:22:27 

idomus filmas.


G  2008-12-08 00:56:25 

Nieko įspūdingo. Imdb 7.5 nevertas. Tema kaip jau kažkas rašė išsemta, Syriana šiuo atžvilgiu geriau buvo. O ir šiaip - Kruvinasis deimanatas buvo ok, Infiltruoti buvo ok, šitas gi .. neverta kino teatre pinigų leisti :)


CINEMA  2008-11-30 13:36:03 

Geras filmas. 5 balai.


ZIUROVAS  2008-11-28 22:12:51 

Man filmas patiko, is tiesu buvo labai itemptas. Filmo pavadinimo esme scenarijaus dalyje, taciau pacio filmo esme visai ne tame. Jis identiskas filmams Sirijana (Clooney, Damon) ir Karalyste (Foxx).


XANAT  2008-11-27 10:16:50 

nu ka ridley ir vel ziba ryskiausiom spalvom.. taciau filmo tema yra gana issemta, nes galima atrasti nemazai sasaju su sirijana, narsiaja sirdimi. dicaprio vaidina labai panasaus charakterio asmenybe, kaip ir kruvinajame deimante, o ponas Hani primena paskutini Skotijos karaliu. bet visi sie faktoriai tikrai neuzgozia filmo dvasios, itampos ir minties. scotto gerbejams tikrai patiks, neliks nusivyles ir tas ziurovas, norintis gerai praleisti laika su tarptautinio masto politinemis intrigomis..


SAULE  2008-11-26 22:37:27 

Vertas visu demesio !!! ;)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 21260
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt