Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GUNDANTI KLASTA (2008) 108 min.
Deception
Romantinė drama N-16
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 07 11
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Darboholikas buhalteris Džonatanas Makveris (akt. Ewanas McGregoras) yra taip atsidavęs savo darbui, kad beveik neturi laisvalaikio. Jis nuolat pasilieka veiklos net iki vėlyvo vakaro, kai grįžta namo kelioms valandoms miego. Vyrukas gyvena vienas ir jaučiasi pernelyg drovus, kad galėtų užkalbinti jam patinkančią merginą. Juolab romantiškiems pasimatymams net savaitgaliais nelieka laiko.

Vieną vėlyvą vakarą Džonatanui atliekant auditą garsioje teisininkų firmoje, prie jo netikėtai prieina advokatas Vajetas Bosas (akt. Hugh Jackmanas). Po trumpo pokalbio charizmatiškas nepažįstamasis suformuluoja intriguojantį pasiūlymą, kuris padaro didelį įspūdį Džonatanui. Netrukus vyrai tampa gerais draugais, pradeda žaisti tenisą, lankytis prabangių drabužių parduotuvėse, kol galiausiai Vajetas pristato anoniminį sekso klubą.

Jis veikia nelegaliai ir labai paprastai. Neaiškių šaltinių dosniai finansuojamoje organizacijoje kaupiamas vyrų ir moterų telefonų sąrašas. Kai tik kažkas užsimano vienos nakties nuotykio arba greito sekso po sunkios darbo dienos, tai tereikia tik išsirinkti labiausiai pageidaujamą partnerę, paskambinti konkrečiu numeriu ir ištarti tik penkis žodžius - ar tu šiandien esi laisva?

Šiame išskirtiniame sąraše paminėti žinomi visuomenės veikėjai, pasiturintys verslininkai, garsūs politikai, populiarūs žurnalų veidai, kurie trokšta intymumo be jokių įsipareigojimų, nepageidaujamos painiavos ir kaltinimų perkant seksualines paslaugas.

Džonatanas pamėgina vieną kartą ir užsikabina ant anoniminio sekso kabliuko. Jis pagauna save karštų aistrų sūkuryje beveik kiekvieną naktį. Bet maloni pramoga netrukus tampa ne tokia jau linksma, kai drovusis buhalteris pažeidžia esminę taisyklę ir įsimyli elitiniam Niujorko sekso klubui priklausančią žaviąją merginą, kuri slepia savo tikrąjį vardą ir paslaptingai prisistato slapyvardžiu S (akt. Michelle Williams).

Anksčiau jis dirbo 18 valandų per parą ir neturėjo laiko asmeniniam gyvenimui, todėl dabar nenori išleisti likimo dovanos iš rankų ir savanoriškai įsivelia tamsiąją sekso klubo veiklą. Beprotiškų jausmų kūną parduodančiai gražuolei vedamas Džonatanas patenka į nepavydėtiną situaciją, kokios negalėjo įsivaizduoti net pačiame košmariškiausiame sapne. Išdavystė, klasta, apgaulė, vagystė, pagrobimas ir žmogžudystė.

Čia vėl atsiranda Vajetas, kuris geranoriškai pasiūlo pagalbą išsipainioti iš įtarimų voratinklio, jeigu Džonatanas sutiks atlikti tam tikrą delikačią paslaugą. Lyg tyčia, Niujorko gatvėse policijos pareigūnai suranda kelis maišus su nužudytų žmonių kūnais ir greitai nustato, kad šie kruvini nusikaltimai yra susiję.

Stilingais reklaminiais klipais išgarsėjęs režisierius Marcelis Langeneggeris debiutiniame filme susirinko įspūdingą aktorių komandą, kurioje išsiskiria pavojingą žaidimą lošiantys škotas Ewanas McGregoras ir australas Hugh Jackmanas. Aštraus siužeto trileryje svarbiu personažu tampa nakties tamsos apgaubtas Manhetenas, kurį ypač gražiai nufilmavo ir savotiška pavojaus atmosferą sukūrė profesionalo operatoriaus Dante Spinotti ("Karštis", "Los Andželas slaptai", "Greitas ir negyvas", "Raudonasis drakonas", "Iksmenai 3") kamera.

ELIJA  2008-07-21 10:43:20 

Stipriai kažko truksta šitam filmui. Silpna.


:O  2008-07-19 15:18:40 

jeigu cia romantine drama, tai tada as visiskai neiko nebesuprantu :DD


DEC  2008-07-19 15:15:51 

geras filmas, idomus, keistas kazkoks.... grazus zmones dar plius :D man patiko.


AS  2008-07-18 09:42:26 

Tikrai neblogas filmas, prikausto demesi iki pat pabaigos :)


SNCH  2008-07-14 22:34:36 

Patiko. Siužetas įtraukia ir nepaleidžia viso filmo metu. Įdomiai klostosi įvykiai, nors ir pakankamai nuspėjamai. Romantika siužetas nealsuoja, labiau panašu į įdomios struktūros trilerį. Vertas peržiūros darbas!


JORA  2008-07-14 14:52:53 

Visų pirma, tai nedrįsčiau šio filmo pavadinti romantinė drama. Ko ko, o romantikos jame neperdaugiausia, užtat trilerio elementų - pakankamai.Antra, gerai parinkti aktoriai, įtikinama vaidyba, tik gal Michelle Wiliams truputi per paprasta herojai, nors... skonio reikalas. Filmas savo esybe primena W.Aleno "Match point". Geras filmas, vertas žiūrėjimo kino teatre.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10848
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt