Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
GALINGASIS STENAS (2007) 105 min.
Big Stan
Komedija T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 09 05
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Stenas (akt. Rob Schneider) visą gyvenimą pinigėlius pelnėsi sukčiaudamas ir viliodamas gerą iš patiklių ir kvailų žmonių. Dažniausiai tai būdavo pensininkės, iš kurių Stenas išviliodavo pensiją tariamoms atostogų išlaidoms. Jam ilgą laiką sekėsi gana neblogai, tačiau vieną dieną sėkmė jį apleido. Stenas buvo sučiuptas nusikaltimo vietoje.

Teismas pakrypsta nieko gero nežadančia linkme ir iš tiesų – Stenui paskiriama bausmė, nuo kurios jo išgelbėti nesugeba nė advokatas (akt. M. Emmet Walsh). Sukčiui teks keliauti į griežto režimo koloniją. Stenui tai didžiausias košmaras, kokio net sapnuose nematė. Jis smulkus ir silpnas, o kaliniai – gaujų nariai, nuteisti dažniausiai už žmogžudystes ir jau ilgą laiką nematę moterų...

Vis dėlto Steno advokatui pavyksta išpešti, kad bausmės vykdymas būtų atidėtas pusei metų. Stenas turi visą pusmetį išsrėbti košei, kurios prisivirė sukčiaudamas. Tačiau vargšą sukčių apima tokia depresija dėl gresiančios bausmės, kad jo pralinksminti negali net gražuolė žmona (akt. Jennifer Morrison). Visai netekęs vilties išgelbėti savo minkštąsias kūno dalis, Stenas nusprendžia užsirašyti į kursus pas kovinių menų guru, kurį visi vadina Mokytoju (akt. David Carradine).

Stenui prasideda sunkios treniruočių dienos. Tačiau pasiduoti jis negali, kitaip nukentės jo užpakaliukas. Per pusę metų Mokytojas glebų, smulkų sukčių paverčia žudymo mašina. Jo kumštis tampa geležinis, o reakcija – žaibiška.

Galiausiai ateina Steno bausmės įsigaliojimo diena ir jis išsiunčiamas į kalėjimą. Po ilgų mėnesių treniruočių Stenas pasitiki savimi ir nesibaimina dėl savo likimo. Jis pasirūpins savimi. Tačiau, kai už nugaros užsiveria kalėjimo vartai, Stenas supranta, kad čia viskas kitaip nei jis įsivaizdavo. Viskas daug blogiau... Visa laimė, kad kovinių menų guru, kuris treniravo Stena, ne šiaip sau vadino Mokytoju iš didžiosios raidės.

Pasitelkęs visus įgūdžius – ir ne tik naujuosius – Stenas greitai įsitvirtina tarp kolonijoje bekariaujančių gaujų ir nusipelno jų pagarbą. Pasinaudojęs tuo, buvęs sukčius įtvirtina taiką už grotų. To dar niekas nebuvo girdėjęs!

Atrodo visi turėtų šokinėti iš džiaugsmo, o ypač kalėjimo prižiūrėtojai: kaliniai ramūs, darbe mažiau pavojų... Tačiau taika ir ramybė už kalėjimo sienų ne visiems naudinga. Ypač ant Steno dantį ima griežti kalėjimo viršininkas Gaskė (akt. Scott Wilson). Jis turėjo slaptų planų uždaryti kalėjimą ir išparduoti žemę, ant kurios jis pastatytas...

Dar viena nepakartojama Rob Schneider, jums jau pažįstamo iš tokių filmų kaip „Vyras už pinigus“, komedija.

BLADE  2008-10-01 13:13:26 

geras ir linksmas filmas, parodantis, kaip zmogaus gyvenimas gali radikaliai pasikeisti ir kaip zmogus gali prie to pristaikyti ir save uzgrudinti.


KLAUSTUKAS  2008-09-24 20:09:37 

o norejau paklaust vajkus nuo 10m prijema i sy filma,ar lietuviskai igarsinta ar skaityt reik [pasaimetusi]


AGNE  2008-09-15 12:25:53 

Filmas labai patiko! Tikrai įdomus ir juokingas :) Verta pažiūrėti.


ASA  2008-09-08 22:33:04 

Truputeli skystokas, bet ziureti galima, keleta momentu neblogu yra, i kino sale eiti nelabai verta, gana ir namie toki paziureti.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8409
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt