Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KAIP PAVOGTI NUOTAKĄ (2008) 101 min.
Made of Honor
Romantinė komedija N-7
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 08 08
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Štai jums tokia situacija: mergina ir vaikinas yra geriausi draugai, pažįstami jau daugelį metų, supranta vienas kitą be žodžių. Komplikacijos prasideda, kai vienas iš jų planuoja suorganizuoti sabotažą per kito vestuves. Visa tai yra iš kažkur girdėta ir matyta. Ar prisimenate komediją "Mano geriausio draugo vestuvės"? Jos prodiuseriai jau negalėjo sukurti antro tokio paties filmo, todėl sumąstė apversti viską aukštyn kojom ir sukeisti pagrindinių personažų lytis.

Taip Julia Roberts pavirto Patricku Dempsey. Moterų auditorijos numylėtinis vaidina beprotiškai įsimylėjusį milijonierių, kuris sutinka tapti pabroliu savo geriausios draugės vestuvėse su Škotijos piliečiai vien tik tam, kad išnaudotų paskutinį įmanomą šansą suvilioti ilgametę mylimąją ir pagaliau ištarti žodžius, kokius ji labai nori išgirsti.

Britų režisierius Paulas Weilandas (TV serialas "Ponas Bynas") iš anksto žinojo, kad filmas bus lyginamas ir gretinamas su nepamirštamąja 1997-ųjų romantine komedija, kuri Lietuvoje suviliojo beveik 15 tūkst. žiūrovų. Todėl jis stengėsi paįvairinti scenarijų netikėtumais ir atrišo aktoriams rankas neplanuotoms improvizacijoms. Patrickas Dempsey ir Michelle Monaghan tapo komedijos bendraautoriais ir pasigavo azartą, todėl kiekvienas mėgino kažkuo nustebinti.

Filmavimo procesas Niujorke vyko gan sklandžiai, išskyrus smulkų faktą, kad jiems nepavyko išsivaduoti nuo nuolatinių stebėtojų tarybos. Nuo dvejiems "Auksiniams gaubliams" nominuoto Patricko Dempsey žavesio alpstančios gerbėjos persekiojo jį kiekvieną dieną ir nepaliko ramybėje net įjungus kameras. Tačiau TV serialo "Grei anatomija" aktorius visai nepyko dėl padidinto dėmesio, nes puikiai suprato, kad būtent šie žmonės padarė jį pasaulinio garso žvaigžde ir du kartus išrinko populiariausiu TV aktoriumi. Karjeros pradžioje pačius įvairiausius žanrus išbandęs 42-ejų metų vyrukas ("Epidemija", "Bėk", "Riksmas 3") nusprendė neišradinėti dviračio ir vaidinti tai, kas geriausiai sekasi.

7 giminingiausi filmai: "Pamergė pagal užsakymą", "Mano geriausio draugo vestuvės", "Slėpkit pamerges!", "Vedybų planuotoja", "Pabėgusi nuotaka", "Graži moteris", "Užkerėtoji".

VIKTORAS  2008-08-18 17:21:59 

blogas komentaras irgi yra komentaras, kam tada is viso reikalingi komentarai ir balsavimai visokie, jei filma galima tik girti???


TO AS  2008-08-10 16:39:31 

kuriu velniu kankintis ir ziureti filma jei jis tau nepatinka??? nesuprantu kam tas laiko gaisimas? ziurek filmus kurie tau patinka ir juos komentuok


SSSS  2008-08-09 13:34:03 

man visai patiko. grazi romantine komedija ir kas tokiu nemegsta tai geriau tegul neina. aisku buvo ir banaliu scenu, bet ziurejosi linksmai:)


MADE-OF-HONOR  2008-07-30 21:20:48 

o man patiko. sauni romantiska komedija, Patrick Dempsey lb zavus :) fainas filmas.


AS  2008-07-27 18:46:19 

Eiline, banali komedija. Tik jau ne kine tokius filmus ziureti. Nesuprantu, nejaugi jau nebera is ko sudarineti repertuarus, kad tokius filmus rodyt zada...Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13931
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt