Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NEPAŽĮSTAMIEJI (2008) 90 min.
The Strangers
Siaubo trileris N-16
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 08 08
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Šiurpiais ir tikrais įvykiais paremto siaubo trilerio veiksmas vystosi vos keletą nakties valandų, bet žiauraus, sadistinio ir psichologinio išbandymo aukoms nebus lengva sulaukti saulėtekio.

Vos 30 metų perkopusio režisieriaus ir scenaristo Bryano Bertino debiutinis filmas padalijo garsiausius JAV kritikus ir žiūrovus į dvi nesutariančias stovyklas. Tiek daug kardinaliai skirtingų nuomonių išprovokuoja tik labai retas šio specifinio žanro kūrinys, o kai kurie specialistai jaunąjį talentą jau lygina su austrų režisieriumi Michaeliu Haneke ("Pianistė", "Smagūs žaidimėliai", "Paslėpta").

Siaubo atrakcionas prasideda ištuštėjusių vasarnamių kvartalo gatve riedančiame automobilyje. Aplinkui tamsi, tyli ir žvaigždėta naktis. Kristen (akt. Liv Tyler) ir Džeimsas (akt. Scottas Speedmanas) ką tik sudalyvavo geriausių draugų vedybų vakarėlyje. Jie nusprendžia negrįžti į namus ir likusią nakties dalį praleisti kartu jaunuolio tėvams priklausančiame vasarnamyje.

Prieš kelias valandas Džeimsas išdrįso pasipiršti mylimajai Kristen, bet ji dar nėra pasiruošusi ištarti galutinį atsakymą. Galbūt mergina apsispręs ir pasakys "taip" žvakių šviesoje, kai jie bus vienui vieni. Bet romantiškas akimirkas nutraukia stiprus bildesys į duris. Ant slenksčio stovinti jauna mergina pasiteirauja, ar čia kartais negyvena Tamara. Džeimsas maloniai paaiškina, kad nepažįstamoji viešnia sumaišė adresą ir turėtų ieškoti kituose namuose.

Įsimylėjeliai užgesina šviesas, tačiau greitai išsiaiškina, kad jie čia yra ne vieni. Su Tamara susitikti pageidaujanti viešnia vėl pasirodo kieme, o aplinkui vasarnamį vis garsiau šmirinėja po kaukėmis veidus pasislėpę ir Maiko Majerso pamokas siaubo trileryje "Helovynas" išstudijavę užpuolikai. Dvi merginos ir vienas vaikinas įvairiais psichologinio gąsdinimo metodais nepalieka ramybėje miegoti susiruošusių Kristen ir Džeimso. Jie niekam negali pranešti apie nekviestus maniakus, nes telefono laidus kažkas paslaptingai nutraukė, o Kristen mobilusis telefonas kažkur pradingo.

Iš nakties šešėlių išlindę ir kuoktelėję psichopatai jaučia nenumaldomą malonumą kankinti ir terorizuoti kitus. Jauni maniakai neturi konkrečios priežasties kerštui, bet tiesiog tyčiojasi iš savo aukų, sėja tobulos baimės sėklas ir varo tarp keturių sienų įkalintą porelę į beprotybę.

Košmariškiausia teroro ir šoko naktis dar tik prasideda!

avis  2009-12-06 21:35:34 

Nesuprantantys komentuoja... Esu mates daug panasaus zanro filmu, tad tikrai galiu pasakyt, kad Strangers - labai geras tikrai siaubiakas;Ypac pabaiga - galvok kaip nori: pasidaryk filmo isvada pats arba tikekis tesinio...


NAYNA  2008-08-11 00:06:59 

nu ok, gal ir ne shedevras, bet itampos buwo :)) pora wietu wisai smagiai ishgasdino tad sawo, kaip siaubo filmo, zanra pateisino :))


NIUZAS  2008-08-09 17:17:32 

Filmas net nepriskirtinas siaubo filmams ir kas iesko aštrių pojūčių, tikrai nusivils. Nuobodus filmas, periodiškai sukeliantis sunkiai tramdoma isteriška juoką. Pamates Išleistuvių naktį jau tikrai galvojau kad šiais metais nebus Lietuvos kinoteatruose prastesnio siaubo filmo, bet aš žiauriai klydau. Klasikinis pavyzdys kaip gerą idėją prasto scenarijaus ir kai kurių aktorių vaidybos dėka galima paversti į visišką sh.


LIJA  2008-08-08 23:08:55 

joks cia ne siaubo filmas....neverta eiti i filma...apie ka tas filmas taip ir nesupratau....


AS  2008-08-02 22:13:13 

Visa filma galima apibudinti vienu vieninteliu zodziu - NUOBODUS. 3 balabi vien del nuostabios Liv Tylor vaidybos. Beje, pabaigos nelabai supratau is viso ... Filmas tikrai silpnas.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10809
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt