Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
UŽDRAUSTA KARALYSTĖ (2008) 113 min.
The Forbidden Kingdom
Veiksmo ir nuotykių komedija T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 07 11
Kino platintojas: Meed Films

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Kung fu fanatikas Džeisonas Tripitikas (akt. Michael Angarano) vienoje sendaikčių krautuvėlėje randa stebuklingą ginklą, kurio dėka nukeliauja į senovės Kiniją. Čia jis sutinka du legendinius kung fu meistrus, kuriuos vaidina Jet Li ir Jackie Chan, bei gražuolę juodaplaukę (akt. Yifei Liu). Jų padedamas Džeisonas privalo grąžinti ginklą teisėtam jo savininkui ir nugalėti Kiniją siaubiančios armijos vadą. Prasideda pavojinga, nuotykių ir įspūdingų grumtynių kupina kelionė.

Šis filmas – tai pirmas bendras Rytų kovos meistrų Jet Li („Romeo turi mirti“, „Bebaimis“, „Partneriai mirti“) ir Jackie Chan („Piko valanda“, „Aplink pasaulį per 80 dienų“, „Kung Fu Panda“) darbas. Kovų choreografiją kūrė garsusis Wo Pingas, dirbęs ties „Matricos“ trilogija ir filmu „Sėlinantis tigras, tūnantis drakonas“.

Nepakartojamo grožio Kinijos peizažai, įspūdingos kovų scenos ir kvapą gniaužiantys specialieji efektai – visa tai pamatysite epinėje veiksmo ir nuotykių komedijoje „Uždrausta karalystė“.

DŽEKIS  2008-08-30 17:45:48 

Man asmeniškai labai patiko šis filmas, todėl nesuprantu kodėl dauguma yra nusistatę prieš jį. Gal ir neįdomu žiūrėti filmų kaip vaiką skriaudžia, jis išmoksta muštis ir duoda į kaulus savo skriaudikams, bet pačio filmo vaizdai ir pačios kovos nuostabios. Čia tos kovos yra viskas, o ta "vaikiškoji" dalis yra minimaliausia. 10/10


MMM  2008-07-23 14:44:11 

filmas ankstyviems paaugliams. Nepatiko.


ZXC  2008-07-18 14:06:35 

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa puikus kinas


A  2008-07-17 15:42:03 

Filmas gana silpnas.


ZIUROVAS  2008-07-15 02:52:58 

sio filmo didelis pliusas, tai nerealiai grazios aktores (Yifei Liu, Bingbing Li). dar vienas privalumas, idomios kautynes tarp J.Chano ir J.Li - puiki kovine choreografija. Yra truputi neblogo, kiek naivoko jumoro, o daugiau.. suamerikietinta honkongo kino produkcija kun-fu stiliuje. Koktu ir liudna ziureti, kaip amerikonui, patekusiam i senoves kinija dialogai nuo vietinio(kinisko) dialekto tuoj persoka prie anglu kalbos. Juokingai kvailai atrodo bandymas perteikti mitologine senove, kurioje vietiniai kuo puikiausiai kalbejo angliskai. del to sis filmas prarado didele dali savo zavesio (reikejo viska kurti originalo kalba). Na, o visa kita, tai eiline pasaka-pramoga tevams ir vaikams. Nei kuo nustebino, nei kuo pradziugino. Kokybiskai ir pakankamai profesionaliai sumontuotas amerikoniskas honkongo stiliaus perdirbinys, pritaikytas grinai amerikos rinkai. siaip neblogas filmas, nors yra ir geresniu.


ZEALOT  2008-07-11 21:36:21 

Tai tikrai ne vienas geriausių Jackie Chan'o filmų, tačiau jei žiūrėti tiesiog kaip į filmą atsipalaidavimui, jis tinkamas peržiūrai - kovų scenų užtenka, o ir yra iš ko pasijuokti.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 10387
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt