Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
LENGVI PINIGAI (2008) 100 min.
Ca$h
Kriminalinė komedija T

Premjera Lietuvoje: 2008 08 22
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Populiarių europietiško kino žvaigždžių rinktinė, egzotiškos veiksmo vietos, kiekviename epizode blizganti prabanga ir sunkiai nuspėjama intriguojanti istorija yra svarbiausi šio ryškaus ir pramoginio prancūziško kino ingridientai.

Komiškoje dramoje "14,99 eurų" išgarsėjęs Jeanas Dujardinas, charizmatiškasis veteranas Jeanas Reno, visuomet žavi italė Valerio Golino ir Lietuvoje dar nežinoma seksuali gražuolė Alice Taglioni įsivelia į pavojingą kriminalinių machinacijų žaidimą su solidžiais pinigais ir skaudžiomis išdavystėmis. Pagal savo scenarijų dirbęs režisierius Ericas Besnardas suraizgė labai žaismingai sumontuotą stilingą žiūralą, kuris vien tik Prancūzijos kino teatruose priviliojo daugiau nei 1 mln. žmonių.

Prabangaus gyvenimo malonumus pamėgęs smulkus sukčius Kašas (akt. Jeanas Dujardinas) specializuojasi organizuodamas grandiozines aferas. Jam nuolat sekasi įgauti turtingų verslininkų pasitikėjimą ir reikiamu momentu paliekti juos ant ledo, o savo kišenes ar banko sąskaitas pasipildyti solidžiomis pinigų sumomis. Tačiau įmantrios apgaulės mechanizmą perpratę konkurentai iš žiaurumu garsėjančios gangsterių gaujos nužudo Kašo jaunesnįjį brolį Solalą (akt. Clovisas Cornillacas), kuris turėdavo svarbų vaidmenį kriminalinių nusikaltimų schemose.

Aklavietėje atsidūrusiam ir keršto trokštančiam Kašui skubiai reikia surinkti naują patikimų aferistų ir banditų komandą, kad galėtų sėkmingai užbaigti jau pradėtą ir kruopščiai suplanuotą operaciją. Apsukrusis vyrukas pasiūlo viliojantį sandėrį milžinišką patirtį susikrovusiam vagšiui Maksimui (akt. Jeanas Reno), kuris savanoriškai įtraukia į pavojingų intrigų sūkurį jauną patrauklios išvaizdos kolegę Garance (akt. Alice Taglioni).

Kašas, Maksimas ir Garance ruošiasi įgyvendinti įspūdingiausią vagystę per savo karjerą, kuri užtikrintų stabilias pajamas daugeliui metų. Bet jiems reikia apgalvoti kiekvieną smulkmeną, sukurti pabėgimo maršrutus ir apsisaugoti nuo netikėtų barjerų. Sukčių trijulei pagalbą pasiūlo nelegalius kriminalinių nusikaltimų metodus puikiai išmananti Džulija (akt. Valeria Golino). Juos sužavi ne tik stulbinantis moters grožis, bet analitinis mąstymas ir sugebėjimas numatyti įvykius keliais žingsniais į priekį.

Tačiau daugybėje aferų tapę nugalėtojais vyrukai net neįtaria, kad iš tiesų Džulija yra infiltruota slaptoji policijos agentė, kuri turi aiškią užduotį - iš vidaus sužlugdyti Kašo planuojamą prabangaus deimanto vagystę Monake.

Prancūzijos Rivjeros kurortuose nufilmuota kriminalinės trilogijos "Oušeno vienuoliktukas/ dvyliktukas/ tryliktukas" prancūziška versija šturmuos Lietuvos kino teatrus jau nuo rugpjūčio 22 d.

ZIUROVAS  2008-09-08 19:21:25 

savo siuzetu kiek painesnis nei "ouseno 11 -12 -13" filmas. bet is principo panasus i hollywood'ini, tik suprancuzintas remeik'as. sio filmo privalumas labai erotiskos ir grazios moterys; o daugiau..kaip prancuziskas romanas: susipazinimas, greitas pasimylejimas ir issiskyrimas. viskas cia vyksta greitai ir atrodo pabaiga turetu gautis logiskas nuspejama, taciau viskas baigiasi kiek kitaip. Filmas su sarmu, bet truputi nuobodokas. Per daug dialogu, per daug lakstymu, per daug intrigu vingiu..sis filmas kaip patiekalas visai neblogas, taciau be juntamo prieskonio :-)


AHA  2008-08-30 19:23:53 

Tiems, kuriems patiko ocean 11-13 ir panasus geri filmai, labai labai nerekomenduoju eiti i si. Kazkokia misraine, nuolat kaitaliojama, kas kieno pusej, kas ka isdurineja, po kokio pusvalandzio atsibosta sekti ta visa chaosa ir norisi kad greiciau kazkas, bet kas pasivogtu tuos pinigus/akmenukus ir filmas pasibaigtu. visiskai valios ugdymui ir geda sita slamsta lyginti su gerais filmais apie sukcius, o mes tikrai turim su kuo lyginti. net per tv nebutu verta ziureti...


DENDY  2008-08-26 12:06:53 

holivudishkam ousenui dar toli iki shito filmo :)) vienas geresniu db rodomu kino teatruose :) intriguojantis, nenuspejamas, smaikstus, nebanalus su geru aktoriu komanda :) wiskas ko reikia geram filmui :)Filmo aprašymas aplankytas kartų: 8282
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt