Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
BEKRAŠTĖ ISTORIJA (2006) 117 min.
The Fall
Nuotykių drama T
Didžioji Britanija, Indija, JAV
Kalba:  anglų
Premjera Lietuvoje: 2008 09 26
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Įspūdingą koncertą Vilniuje surengti žadančios legendinės grupės R.E.M stilingų vaizdo klipų režisūra išgarsėjęs indų kilmės menininkas Tarsemas Singhas (jis yra atsakingas už populiarųjį mistinį trilerį "Celė" su Jennifer Lopez) dovanoja nepamirštamą, ambicingą, jautrią ir pribloškiančio grožio pasaką, kuri bus aktuali ir įdomi skirtingo amžiaus žiūrovams.

Toronto, Berlyno ir daugelį kitų prestižinių kino festivalių apkeliavusio neeilinio nuotykių epo scenos buvo 4 metus filmuojamos 28 pasaulio šalyse kartu su tūkstančiais aktorių ir kaskadininkų, todėl režisieriui beveik nereikėjo naudoti jokių specialių efektų ir kompiuterinės animacijos. Išradinga vaizduote pasižymintis Tarsemas surado tinkamas lokacijas gimtojoje Indijoje, Pietų Afrikoje, Italijoje, Himalajų kalnuose Nepale, Namibijos dykumoje, egzotinėse Balio, Fidžio ir Maldyvų salose, Italijoje, Čekijoje, Rumunijoje, Prancūzijos sostinėje Paryžiuje, Egite, Kinijoje, Čilėje, Kambodžoje, Brazilijoje, Argentinoje, JAV ir t.t.

Precedento neturintis filmas suteiks unikalią galimybę bent jau mintyse apkeliauti pasaulį per dvi valandas ir pamatyti turistų retai lankomas nerealaus grožio vietas.

Kelionė prasideda 1915 metais Los Andžele vaikų ligoninėje. Žingeidi mergaitė Aleksandrija (akt. Catinca Untaru) akivaizdžiai nuobodžiauja ir laukia dienos, kai gydytojai nuspręs nuimti nuo sužeistos rankos gipsą. Lakstydama klaidžiais koridoriais ir nešiodama nuoširdžiai surašytus laiškelius medicinos seselėms ji visai atsitiktinai užsuka į jauno vyriškio palatą. Rojus (akt. Lee Pace'as) yra profesionalus kaskadininkas, bet bandymas atlikti sudėtingą šuolį nuo tilto nebyliam vesterno žanro filmui jam baigėsi didele nelaime.

Vyriškis guli lovoje paralyžuotas ir kamuojamas nepakeliamo skausmo. Jis trokšta gauti dar vieną dozę morfijaus, bet tiksliai žino, kad gydytojai neišpildys paguodos prašymo. Būtent todėl Rojus nusprendžia pasiūlyti žaidimą charizmatiškajai mažylei. Jis pažada papasakoti kvapą gniaužiančias fantastiškas istorijas apie meilę ir kerštą, jeigu Alensandrija nueis į ligoninės sandėlį ir niekam nematant paims keletą uždraustų tablečių.

Nenutuokdama tikrų sunkiai sužeisto vyriškio ketinimų, mergaitė sutinka pagelbėti Rojui, nes ją labai sudomina neva realiai įvykusio nuotykio įžanga. Aleksandrija nori kuo greičiau sužinoti, kas gi nutiko penkiems didingiems herojams, kuriuos tyronas valdininkas ištrėmė į dykumos salą ir paliko likimo valiai.

Po kauke savo veidą slepiantis karžygys Juodasis banditas, iš vergovės pasprukęs fiziškai stiprus afrikietis Ota Benga, paslaptingasis burtininkas iš Indijos, sprogdinti viską aplinkui mėgstantis italų kilmės anarchistas Luidžis ir gamtos paslapčių žinovas Čarlzas Darvinas su ištikimuoju beždžioniuku trokšta atkeršyti jų bendram priešui.

Rojus išsamiai ir detaliai pasakoja išgalvotas epines istorijas apie pagrobtą Princesę, pavojingas keliones su drambliais ir efektingus susirėmimus su smogikais. Kiekvieno žodžio atidžiai klausanti 5 metų mergaitė lakios vaizduotės dėka įsivaizduoja neįtikėtinus nuotykius gražiausiose pasaulio vietose su ekstravagantiškais kostiumais, pavojingais kaskadiniais triukais, egzotiniais gyvūnais, nerealiomis karalystėmis, mitiniais miestais ir grandiozinėmis dekoracijomis.

Vyriškio papasakoti žodžiai Aleksandrijos vaizduotėje akimirksniu pavirsta magiškomis ir spalvingomis fantazijomis, kuriose įvairiausius veikėjus vaidina ligoninės personalas, vaikščioti negalintis Rojus ir netgi ji pati.

Lietuvos kino teatrų ekranus jau šį rugsėjį užlies tobulas grožis, žodžiais neatpasakojami vaizdai, jaudinančios emocijos, užburiančių nuotykių pojūtis ir ne profesionalios rumunų aktorės Catinca'os Untaru lengvai įsimenantis vaidmuo. Tai yra vaizdingojo kino poema!

IEVA  2008-11-28 11:22:08 

Nerealus filmas. Labai patiko ir tikrai rekomenduoju


SHMIKIS  2008-11-25 09:46:47 

Filmas tai nei šioks nei toks. Siužetas aiškus kaip penkios kapeikos. Pasaka - istorija pasakojama kažkaip labai banaliai, vaikiškai. Ok, filmas vaikams...Bet vaikams kažkodėl buvo nuobodu (įsitikinau, nes už manęs sėdėjo kokia 15-ka 8-13 metų škėtų ir visą filmą neužsičiaupė). Na jei nevaikams - tai kam? Man asmeniškai laaaabai patiko tik vietos, vaizdai, operatoriaus darbas...Gal vieno kito personažo vaidyba. 4, ne daugiau.


MARTYNAS  2008-11-24 08:40:57 

Filmas Bekraste istorija totali nesamone. Is esmes nei vaikam nei suaugusiems skirtas filmas. Kazkoks iskrypimas.Jai norit susigadint nuotaika paziurekit si filma.


LORYTE  2008-11-20 17:49:18 

Kosmaras, o ne filmas! Kvailesnio ir labiau depresisko filmo neesu maciusi... Traumu trauma! Sugadino nuotaika visam vakarui...


AISTĖ  2008-10-04 12:40:11 

beprotiškas pakvaišęs filmas!


BONJOUR  2008-10-01 00:28:47 

Filmas nerealus. Ir graudus ir linksmas (kupinas tokių "prikolų", kaip sukryžiuoti pirštai ir t.t.). Tikrai prifantazuotas filmas su gražiais vaizdais ir nuostabiomis scenomis iš viso pasaulio (Praha, Egiptas, Indija, dar velnias žino kas...). Tikrai gera atsvara holivudiniam greito vartojimo kinui.


REMIS  2008-09-20 15:16:42 

teko ziuret HDTV kokybe - fantastiskos spalvos, netradicinis siuzetas ir personazai. rekomenduoju paziuret ir prisimint kas yra tikras kinas!


ALYSS  2008-09-19 09:44:53 

Geras filmas. Dziaugiuosi, kad turejau proga ji pamatyti nors ir visai neketinau i jo ziureti. Filmas uzburia savo istorija, pasaka kuria papasakoja yra tokia nuostabi. Tiems kuriems patinka ir zino kas yra geri filmai tikrai patarciau apsilankyti ir siame. Turetu tikrai patikti. Gero kino.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 13071
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt