Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
PAVOJINGASIS BANKOKAS (2008) 100 min.
Bangkok Dangerous
Veiksmo trileris T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 09 12
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Amerikoje po truputį apsiprantantys kultinio siaubo trilerio "Akis" autoriai broliai Pangai jau nebeleido perdarinėti antrojo savo filmo kitam režisieriui. Jie nusprendė patys sukurti dar vieną 1999-ųjų hito "Pavojingasis Bankokas" versiją Vakarų pasaulio žiūrovams, kai prodiuseriai įkalbino į Tailando sostinę atvykti įžymųjį svečią iš Holivudo Nicolasą Cage'ą ("Kodas: lobiai", "Kalinių lėktuvas", "Tamsos baikeris", "Dingti per 60 sekundžių").

Honkonge gimusiems identiškiems dvyniams Oxyde'ui ir Danny tai yra ypatinga akimirka, nes būtent šiurpiu veiksmo trileriu "Pavojingasis Bankokas" jie pradėjo sėkmingą karjerą kine. Holivudo studijos finansuojamų filmavimo darbų pradžią paženklino Bankoke išprovokuotas sukilimas prieš kariuomenę. Kruviname konflikte kūrybinės grupės nariai nenukentėjo, bet 6 dienas vis dėlto negalėjo normaliai dirbti, nes Nicolasą Cage'ą apdraudusi bendrovė reikalavo papildomų garantijų.

17 premjeros Lietuvoje laukiantis aktorius suvaidino šaltakraujišką samdomą žudiką, kuris Bankoke planuoja įvykdyti 4 pelningus įsakymus, bet netikėtai įsimyli vietinę merginą. Neprigirdinti nebyli gražuolė pakeičia amerikiečio nusikaltėlio planus. Režisieriams teko pakeisti scenarijų, nes originalioje versijoje būtent žudikas nieko negirdėjo ir nekalbėjo, o su aplinkiniais bendravo specifiniais ženklais. Bet jiems sunku buvo įsivaizduoti filmą su Nicolasu Cage'u, kuriame aktoriui neleidžiama išleisti nė garso.

Holivudinis azijietiško veiksmo trilerio perdirbinys ne tik pateiks išsamią samdomo žudiko gyvenimo peripetijų analizę, bet prikaustys adrenaliną pumpuojančia įtampa ir užburiančia egzotika. Broliai pasistengė, kad go-go šokėjų pasirodymų, lenktynių su motoriniais laivais, sudėtingų kaskadinių triukų ir įspūdingų sprogimų užtektų net pačiam reikliausiam žanro gerbėjui.

7 giminingi filmai: "Pavojingasis Bankokas" (1999 m.), "Nešantys žinią", "Šaftas", "Prancūzų ryšininkas", "Dviveidis", "Beverli Hilso policininkas", "Romeo turi mirti".

JUOZUKAS  2008-09-16 11:47:36 

Prasčiausiai filmas kokį mačiau su mano gerbiamu aktoriumi N.Cagu buvo "Karklų žmogus". Nejaugi "Pavojingas Bankokas" dar prastesnis ? Aš dar jo nemačiau. Gal jis griebia bet ką perdaug nesirinkdamas? Suprantu, kad ir aktoriams reikia lėšų pragyvenimui, bet man gaila būtų, jei jis savo sugebėjimus švaistytų pigiems filmams... Jei tai


CINEMA  2008-09-15 19:16:32 

Filmas geras. Mums su draugais tikrai patiko. Vertas demesio, ir zinoma, ypac N. Cage. Rekomenduoju


EXPOSURE  2008-09-15 16:24:20 

Pradesim nuo to kad IMDB + 450% since last week. Tam kam patiko vudzio dainu filmu lygis kaip Ghost Rider šitas nepatiks. Rezisierius ne is holivudo ir tai iskart jauciasi, nors nera sis filmas sedevras taciau Nicolas Cage jame "ziurisi" ko nepasakytum apie paskutinius popkornus kuriuose jis filmavosi. Filmas geras, verta eiti ziureti. (Dar man patiko wing tsun kung fu intarpai, nes si stiliu pats mokaus :)


MANAS-KINO  2008-09-15 09:27:38 

Kaip man patinka tokios kritinės nuomonės kaip panelės LINOS. Šiaip kažkuo nuvylė, bet vistiek skiriu 5 balus??? Sakyti, kad filmas nuvylė būtų labai neteisinga, nes jis buvo tiesiog apgailėtinas! Aš labai tikiuosi, kad N. Cage'as daugiau nelis į tokį buką formatą ir nediskredituos savo vardo. Kaip prisimenu tokius jo šedevrus kaip Leaving Las Vegas arba Lord of war darosi kuoktu nuo dabartinio jo filmo. Tikiuosi, kad tai tik laikinas nesėkmių ruožas ir ateityje būsim apdovanoti normaliais filmais. Beje man kaip aktoriaus gerbėjui neptinka jo bandymai kovoti su laiku - na ir kam reikėjo prisiauginti tas kasas? Juk tokiam aktoriui ne GROŽIS svarbiausia turėtų būti, o KŪRYBA!


BIGT  2008-09-12 19:23:58 

Pravalas!!! Nicolas Cageas yra vienas iš dviejų man labiausiai patinkančių aktorių, bet šiandien ką mačiau buvo baisiausia kičinė nesąmonė. Apgailėtinas filmo siužetas, gėdinga vaidyba ir dar pilčiau purvo, bet šitas filmas net nevertas mano pykčio. Labai tikiuosi, kad daugiau nereikės išeidinėti filmui net neįpusėjus, o taip aš elgiuosi labai retai. Gėda!!!


LINA  2008-09-12 18:08:49 

siaip tai nezinau kazko tikejaus geresnio vis del to nicolas cage :D bet kazkuo tai nuvyle ;( bet dedu 5 kadangi as i prastus filmus neinu :P :D12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17686
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt