Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ĮBROLIAI (2008) 95 min.
Step Brothers
Komedija T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 09 19
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Brenanui Hafui (akt. Will Ferrell) 39-eri. Jis retkarčiais susiranda darbą, bet šiaip jau gyvena išlaikomas savo vienišos motinos Nensės (akt. Mary Sreenburgen). Deilas Dobakas (akt. John C. Relly) – 40-metis bedarbis, gyvenantis su savo (taip pat) vienišu tėvu Robertu (akt. Richard Jenkins).

Kas sieja šiuos du gerokai pagyvenusius jaunuolius be to, kad jie abu bedarbiai ir gyvena su tėvais? Ogi bendra nelaimė – jų tėvai, taip sakant „ant senatvės“, susimylėjo ir susituokė. Dabar Brenanas ir Deilas priversti gyventi ne tik po vienu stogu, bet ir – o siaube! – viename kambaryje. Tai dviems tėvų lepintiems 40-mečiamas tikra tragedija. Jie nesiruošia dalintis nei tėvų dėmesiu, nei gyvenamuoju plotu, nei žaislais... atsiprašau, daiktais.

Užverda nuožmi charakterių kova, kurioje griebiamasi visų įmanomų priemonių – smulkių niekšybių, psichologinio smurto ir t.t. Naujai iškepti įbroliai negali vienas kito pakęsti ir daro viską, kad atsikratytų vienas kito. Arba bent jau apkartintų viens kitam gyvenimą.

O tėvai, Nensė ir Robertas, matydami įbrolių nesantaiką, nusprendžia laiko veltui nešvaistyti. Jie imasi žygių, kad atsikratytų lizde pernelyg užsitupėjusių jauniklių. Nensė ir Robertas organizuoja savo sūneliams pokalbius dėl darbo – ką gali žinoti, o gal pavyks?

Tik, deja, visos tėvelių pastangos nueina perniek. Brenano ir Deilo savanaudiškumas, narciziškumas ir tinginystė yra didesni nei jų tėvų meilė jiems. O gal net ir vienas kitam... Paskendę savo egoistiškuose siekiuose, Brenanas ir Deilas nė nepastebėjo, kaip ėmė byrėti jų naujoji šeima.

Negalėdami žiūrėti, kaip kenčia jų tėvai (tik nežinia, kiek tame yra nesavanaudiškos meilės), Brenanas ir Deilas nusprendžia susivienyti ir sukurpia planą, kuris sugrąžintų tėtį ir mamą vieną pas kitą. Galbūt tam net prireiks išsikraustyti iš tokių patogių tėvų namų, bet tik galbūt...

„Įbroliai“ – komedija, juokais pasakojanti apie rimtus dalykus: vaiką kiekvieno viduje, kuris augant, deja, taip pat auga, bet nė kiek nenori subręsti.

FEDIA  2008-10-04 14:44:08 

Jei pries ziuredami filmus visi zmones skaitytu tokiu kaip jus komentarus tai kino sales butu tuscios...cia apskritai retai kada raso patenkinti gyvenimu zmones :D


JUSTAS  2008-10-02 11:14:02 

Be konkurencijos blogiausias filmas, kurį esu žiūrėjęs kino teatre. Ever. Per 40 minučių (kiek sukandęs dantis sugebėjau jame išbūti). nebuvo progos net šyptelėti. Rekomenduoju nebent B.Stillerio, A.Sandelrio humoro gerbėjams


KAZKAKOKS  2008-09-29 12:11:20 

labai banalu, prasta vaidyba, siuzeto nera, taciau laika praleidau neblogai.


ADONIS  2008-09-22 23:41:52 

Nerealus filmas, viena geresnių komedijų per pastaruosiu kelis metus. Tiems, kurie ieško siužeto linijų (kaip kažkuris komentatorius), į tokius filmus geriau neit. Kas nori gerai pasijuokti, tada prašom. Pirmą pusė filmuo juokiausi nesustodamas.


TOMCE  2008-09-22 14:22:58 

Paskaites kai kuriu zmoniu komentarus pamaniau, kad sis filmas bus tikra nuobodybe,bet kai pats paziurejau si filma susidariau kita nuomone.Asmeniskai man filmas buvo juokingas.Man kaip paprastam ziurovui (neekspertui) sis filmas paliko dideli ispudi,siulyciau paziuret :)


NUSITEIKUSI  2008-09-20 01:10:43 

N U O B O D Y B E, o ne filmas.. neradau jokios siuzetines idejos, nerasite ir normaliai atrodanciu aktoriu. Istorija apie du atsilikelius su kazkokiu iskrypusiu happyendingu. Ne uz ka nerekomenduociau.


MARTYNAS  2008-09-18 08:33:31 

Tai va, maciau šį filmą. Nieko ypatingo nors treileris buvo super. Juokeliai kaip 8-mečių vaikų. Juokingo teksto nepamenu kad ka pasakytu. Vnz filmas vaikams , kad neliktu 40 metų gyvent su tėvais.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 14626
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt