Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MARI HUANOS EKSPRESAS (2008) 111 min.
Pineapple Express
Nuotykių komedija T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 10 17
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Deilas Dentonas (akt. Seth Rogen) dirba nuobodų darbą, tačiau viską atperka laisvalaikio valandėlės. O laisvalaikiu (ir ne tik) Deilas mėgsta patraukti dūmelį. Tad jis neretas svečias tiekėjo namuose. Jo tiekėjas – Solas Silveris (akt. James Franco) ir jis visai neseniai gavo siuntą su nauja ir ypač reta marihuanos veisle – „Mari Huanos ekspresu“. Tad Deilas, kur buvęs kur nebuvęs, apsireiškia pas Solą. Jam garbės reikalas išbandyti naują rūšį.

Tačiau tą patį vakarą Deilas netikėtai tampa žmogžudystės liudininku ir iš baimės nusikaltimo vietoje pameta visą savo brangųjį „Mari Huanos ekspresą“. Vis dėlto Deilo apsirūkiusios smegenys dar pajėgia suvokt, kad reikia sugrįžti pas Solą ir išsiaiškinti, ar „Mari Huanos ekspresas“ labai reta veislė. Deja, pasirodo, kad reta. Tokia reta, kad jos pėdsakai veda tiesiai į Solo namus.

Dabar pavojus gresia ne tik tiesioginiam nusikaltimo liudininkui – Deilui, bet ir Solui – niekas juk nesismulkins ir nesiaiškins, kas iš tikrųjų buvo nusikaltimo vietoje. Nukeps abu – tuo galima neabejoti. Tad Deilas ir Solas susirenka būtiniausius daiktus ir sprunka.

Vyrukai netrunka įsitikinti, kad tai ne paranoja, sukelta dūmelio. Juos išties gaudo blogiukai ir jie jau pasistengs, kad reikalas būtų kuo greičiau atliktas. Ir jiems gali pasisekti, nes, Deilo ir Solo nelaimei, čia įsipainiojusios dvi galingiausios miesto jėgos – mafija ir policija. Žmogžudystę, kurios liudininku tapo Deilas, įvykdė mafijos galva (akt. Gary Cole) ir papirkta policininkė (akt. Rosie Perez).

Deilo ir Solo laukia arši kova už gyvybę. Tai tikras iššūkis – nė vienas jų net pistoleto rankose nebuvo laikę. Visas jų gyvenimas pralėkė trinantis po įstaigas arba pučiant, o dabar teks apsimesti veiksmo filmų herojais. Ką gi, teks kautis...

„Mari Huanos ekspresas“ – dar viena puiki komedija, padovanota filmo „Kietakiaušiai“ kūrėjų. Nuotaikinga veiksmo komedija apie du nevykėlius, bandančius išnešti sveiką kailį iš mirties nagų.

VIKTORAS  2008-11-03 14:19:01 

Sis filmas mane labai pradziugino! Ogi todel, kad ziuredamas filma per kompa ir uzuodes, kad filmo eiga yra sudina, galejau paspaust stop ir delete be jokiu parkiu, be jokio isejimo is sales ir paguodos alaus bokalo! aciu torentams:D


ASTA  2008-10-24 00:59:30 

Jei tektu balsuoti renkant blogiausia metu filma, siam filmui be dvejoniu abejoniu atiduociau pirma vieta! Gaila laiko (net dvieju valandu) ir pinigu isleistu siam filmui. Taciau yra vienas geras dalykas - pirma karta gyvenime pamaciau, kaip buriai zmoniu iseina vos ipusejus filmui... taigi taigi...


JUSTME  2008-10-23 18:13:09 

Na filmas tikrai nera tobulas, bet kaip daugelis cia sake, kad visiskas sudas tai taip tikrai nera. Yra visgi ir is ko pasijuokti ir siaip toks linksmas filmas. Na aisku jei nepatinka komedijos ir ateini i kino teatra kazka


ANDRIALIS  2008-10-20 18:08:16 

Juliau, tu galvoji zodis pineapple reiskia viena ananasas? Pasinagrinek zodyna ir suprasi. Pvz> Lietuviu kalboj zole gali reiksti ir narkotika ir ta pacia zole kuria skuti sekmadienio vakarais, prisigalvot galima visko. O apie filma - linksmas, smagu buvo ziureti. Na gal ir ne sedevras, taciau draugu kompanijoje, smagiai pasijuokem.


VARDAS  2008-10-20 12:25:01 

gedingesnio filmo nesu mates;)) gailejausi kad ejau tik nuotaika sugadino..:)


CACA  2008-10-20 11:46:37 

na jau is pavadinimo galima suprasti kas per filmas,o nuejus i kina,pasidaro gaila leisti sawo brangaus laiko tokiom nesamonem...pirma kart is filmo isejau jam nesibaigus,netgi neipusejus :)


RAMUS  2008-10-19 18:14:20 

Tai nera filmas, kuris keicia gyvenimus ji pamaciusiems. Bet savo zannre jis tikrai neblogas. Lengvas, atpalaiduojantis ir, nors niekur kritiku nepamineta, labai vykusiai ir subtiliai parodijuojantis veiksmo filmus, kur "geris nugali blogi". Man patiko.


X  2008-10-18 15:26:15 

Filmas tikrai nevertas didziuju ekranu, na nebent su draugais ateinate apsipute ir kine tuo metu daugiau neberodo jokio kito filmo... Siuzetas tragiskas, aktoriai tinkantys tik tokio lygio holivudiskam shudevrui...


PRORAB  2008-10-01 16:51:54 

Nuo tada kai The Fall - bekraste istorija :) Zmogau, ne zodiai yra svarbus, bet turinys.


JULIUS  2008-09-28 11:12:32 

Nuo kada pineapple (ananasas) tapo marihuana vertimu? :/Filmo aprašymas aplankytas kartų: 15784
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt