Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
ADMIROLAS (2008) 123 min.
Адмиралъ
Karinė drama T
Rusija
Kalba:  rusų
Premjera Lietuvoje: 2008 10 10
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Sėkmingiausio visų laikų rusiško filmo "Likimo ironija, arba laimingų Naujų!" saldžioji porelė Konstantinas Chabenskis ir Liza Bojarskaja vėl susitinka kine, bet visiškai kitokiame ir neromantiškame žanre. Įdomu ir tai, kad trečiasis pelningo naujamečio pokylio dalyvis Sergejus Bezrukovas taip pat gavo šaukimą į karą. Ant populiarumo bangos užšokę trys Rusijos aktoriai iškeitė degtinę, mišraines ir saldainius į revoliucijos pavojus ir didingos meilės intrigas. 2005-siais tarptautinių kino festivalių orbitoje pasižymėjęs naujosios kartos režisierius Andrejus Kravčukas (drama visai šeimai "Italas" buvo apdovanota Berlyne) drąsiai ėmėsi rusiškais mąstais milžiniško 16 mln. JAV dolerių biudžeto karinės dramos šturvalo ir pasiryžo atvairuoti didelius lūkesčius generuojantį filmą prie titaniškų finansinių rekordų. Prodiuseriai pasirinko žiūrovams patinkančią formulę, kurioje sukryžmino tikrus istorinius įvykius ir išgalvotą jausmų dramą. Siužeto užuomazga yra artima "Likimo ironijai", nes karo didvyriu laikomas admirolas Kolčiakas (Konstantinas Chabenskis) beprotiškai įsimyli geriausio savo draugo generolo Kapelio (Sergejus Bezrukovas) gražiają žmoną Aną (Liza Bojarskaja). Mylinčio tėvo ir vyro širdyje žaižaruoja revoliucija, kuri susitapatina su įsiplieskiančia revoliucija jo gimtojoje šalyje.

Lietuvos žiūrovai pamatys ambicingąjį proginį filmą tą pačią dieną, kai jis startuos Rusijos kino teatruose. Tai jau yra nusistovėjusi mūsų kino rinkos tradicija, padedanti apsaugoti kūrinį nuo piratavimo viruso, todėl skandalų ieškotojams nereikėtų daryti išvadų, kad "Admirolo" premjera numatyta spalio 9-ajai, kai Rusija švęs komunistų bolševikų sukilimo metines. Žinoma, politinių niuansų režisierius Andrejus Kravčukas neišvengs ir kaip visuomet paryškins neįveikiamos rusiškos sielos stiprybę. Tačiau pagrindinis filmo akcentas - tai įspūdingos batalinės scenos, laivų mūšiai atvirame vandenyne ir kruvini susirėmimai ant balto sniego. Rusai kuria tokią galingą karinę dramą, kurią jiems nebus gėda lyginti su "Perl Harboru" ir "Patriotu".

7 giminingi filmai: "1612", "Sibiro kirpėjas", "Mes iš ateities", "Devintoji kuopa", "Caro tarnas", "Karas", ""Likimo ironija, arba laimingų Naujų!".

DARIUS  2008-10-31 13:27:10 

Filmas geras. Tiek pradzioje vertetu pasakyti tiems, kurie ruosiasi ziureti. Nesutikciau su nuomone, kad moterims nepatiks, kiek teko girdeti atsiliepimu butent moterims labiausiai ir patinka... Kas liecia mano asmeninius ispudzius, tai filmo pabaiga pritempta kazkokia ir bereikalinga, meiles linija keistoka ir neesmine (mano manymu). Svarbiausia ir kas labiausiai mane uzkabino, tai revoliuciniu laiku vaizdavimas, kaip keiciasi visuomenes tvarka, kaip subyra zmoniu gyvenimai, kaip zmones prisitaiko... ir visa tai buvo.


KINOTANKAS  2008-10-20 23:22:29 

Paziurejau. Deja... Jis tikrai netempia i Sibiro kirpeja ar 9aja kuopa. Sis filmas butu nieko, taciau meiles linija sustabarejus, dramos beveik ner (taigi moterys nusivils), karo linija - juru musiai kompu piesti (ir dar negeriausia kokybe), taktika, karinis gudrumas - vienintele ka isspaudzia - jei juroje "EKIPAZAS - I MUSI", jei sausumoje "URAAA" ir krutine pries kulkosvaidi. Kas sakykim patiko, bolsevikas su usais, kuris suima Admirola. Jis toks savas, matytas ir pazistamas, tarsi herojus is gretimo buto :) Tai yra todel, kad jis cekisto simbolis, NKVD-KGB pradininkas. Jis tarsi galutinai atskleidzia dvi gilias filmo mintis - 1. Rusija turi but valdoma tokiu gudriu kaip jis. 2. Svetimsaliai (visoki prancuzai ir cekai) - nekiskit nagu prie Rusijos. Jei kisit - filme galit pamatyt kas jums nutiks... Zodziu nera meiles, nera karo yra tik ideologija :)


GULBINAS  2008-10-19 01:34:20 

Filmas vertas demesio.Iki 5 siek tiek truksta scenarijaus ispildymo del admirolo ir jo mylimosios seimu.


PAINUS  2008-10-16 09:21:18 

Filmo pradžia buvo gera, tikėjausi ir likusio tokio filmo. Bet jis pakrypo į ištemptą draminę istoriją, kurioje retkarčiais įterpdavo karinių konfliktų epizodus. Susidarė nuomonė, kad režisierius bandė sukurti kažką panašaus į "Sibiro kirpėją", bet jam tai nepavyko. :) Tikėjausi geresnio filmo.


KOSTAS  2008-10-15 22:04:55 

filmas labai geras. o straipsnio autorius, turbut, nera mates isvis sio filmo. isvis vedarus aprase. net nezino kieno ta Ana zmona buvo.


RAMUNE  2008-10-15 12:38:50 

Filmo pradzia buvo gana ispudinga, bet po to nuvyle visiskai nuobodi ir neitikinanti meiles linija bei labai jau apatiski pagrindiniai herojai. Zmone isgyvena tokias tragedijas ir perversmus, o pagrindinio herojaus veide visa filam nevirpteli nei vienas raumenelis ir apskritai jokiu pokyciu jo bei jo mylimosios charakteryje. Man, kaip moteriai, buvo tikrai nuobodu :) O siaip filmas nufilmuotas tikrai kokybiskai, grazios batalines ir masines scenos, bet tik tiek. Zmogiskasis filmo faktorius nuvyle.


AAAAA  2008-10-14 17:11:37 

Vilniuje nera Cinamon, todel ir nerodomas. Jei nepastebejote, filmas nerodomas forumcinemas kinoteatruose :) Cia reiktu turbut forumcinemas klausti, kodel jie nerodo sio filmo


ROBIKAS  2008-10-13 21:59:19 

Labai puikus filmas, idomus iki pat pabaigos. Tokios istorijos su kariniu prieskoniu tikrai patiks daugeliui. Tikrai sedi gale filmo titrai bega, sviesa dega o zmones kazko laukia !!!


GIOVANI  2008-10-13 18:12:21 

Uz filma duodu stipru ketverta,truputi iki Pearl Harboro ir Patrioto trūksta.Gal truputeli vietom patemptos scenos ,bet siai neblogai.Ypač patarčiau pažiūrėti jaunimeliui,nes tikrai susidarys vaizda ,kas vyko Rusijoje po revoliucijos,na o zmogui,kuris rase filmo aprasymą,siulyciau pasiieškoti kito darbo ,siaubas :(


NAT  2008-10-13 12:39:08 

gal filmo aprasymo autorius girtas buvo, tai rašydamas???iš pradžiu Kolčaką pavadino Sobčaku, o dabar aprašyme parašė, kad Kolčakas isymylėjo Kapelio žmoną...patarymas, atidžiau žiūrėti filmą...o filmas superinis12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17031
1998-2020 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt