Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
SVETIMŠALIS (2008) 115 min.
Outlander
Veiksmo ir nuotykių filmas T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 10 24
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Viešpatauja nuožmūs vikingų laikai. Kiekvienas kovoja už save ir išlieka tik stipriausieji – aplinkinės gyvenvietės nebūtinai draugiškos ir visi svetimšaliai, pasirodantys horizonte, nėra laukiami svečiai. Netoli senovinio vikingų Heroto kaimo sudūžta kosminis laivas, tačiau jo pilotas išgyvena. Jis vardu Kainanas (akt. James Caviezel). Jis – ateivis iš tolimųjų žvaigždžių. Išsilaisvinęs iš po laivo skeveldrų liekanų, Kainanas suvokia, jog jis ne vienintelis, likęs gyvas po katastrofos. Kartu su Kainanu į Žemę atskriejo dar vienas – nuožmus ir grobuoniškas - ateivis Murvenas. Murvenas keliauja vikingų žemėmis šluodamas viską, kas pasitaiko pakeliui. Jis įsitikinęs, kad žemiečiai vikingai priešiški ir jog tai jų kaltė, kad jam taip nepasisekė. Tačiau dar labiau jis trokšta sunaikinti Kainaną, savo didžiausią priešą. Lyg tyčia Heroto gyvenvietė išgyvena ne pačius geriausius laikus. Senasis Heroto valdytojas mirė, o jo vieton turi stoti vienas iš sūnų – Viglifas arba Rotgaras (akt. John Hurt). Tačiau nė vienas neturi savybių, kurios būtinos geram valdovui ir kuriomis galėjo didžiuotis jų tėvas Halga. Vienas jų per kvailas, o kitas stokoja drąsos. Susipainioję savo baimėse ir nesuvokdami, kas iš tiesų vyksta, broliai sučiumpa Kainaną ir uždaro jį kaip belaisvį. Tačiau Kainanas yra vienintelis, suprantantis, kokią grėsmę kelią kartu su juo atskridęs grobuonis, ir tik jis žino, kaip atsikratyti žiauraus ateivio. Tačiau Kainanas Žemėje vienas. Kaip žinia, vienas lauke – ne karys. Jei Kainanas nori išnešti sveiką kailį, jam teks susivienyti su vikingais, o vikingams teks pasikliauti juo, jei nori nukauti nuožmų žvėrį, nukritusį jų žemėn lyg prakeiksmas tiesiai iš dangaus. Vikingai ir Kainanas susivienija ir stoja į kovą su nuožmiu ateiviu Murvenu. Pasikliauti jie gali tik savo beatodairiška drąsa ir Kainano ginklų iš kosminio laivo likučiais.

Nuotykinis filmas „Svetimšalis“ – nauja fantastiška veiksmo juosta. Jei jums patiko tokie filmai kaip „Svetimas“, „Grobuonis“ ar „Terminatorius“, tuomet meskite viską ir lėkite į kino teatrus: prasideda nauja pasaulių kova.

DARIUS  2008-10-28 16:53:13 

Keista, kad toks filmas taip nepastebimai be jokiu reklamu praslinko, o ir ne visi kinoteatrai rodo ir seansu mazai. Taip ir jauciasi, kad pinigu pagaileta "promotinimui" :) Taciau nepaisant visko, filmo kokybe puiki, geri aktoriai, nepriekaistingi efektai, kostiumai... vienu zodziu jei patiko "13 karys ", "Beovulfas", "Grobuonis"... sis filmas jums tikrai patiks.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 11211
1998-2018 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt