Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TRANSPORTERIS 3 (2008) 100 min.
Transporter 3
Veiksmo filmas T

Premjera Lietuvoje: 2008 12 05
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Scenaristas: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Giminingi filmai: 
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Frenkas (akt. Jason Statham) vėl gauna užduotį nugabenti krovinį. Na, sakyti „gauna“, būtų ne visai tikslu. Tai mafijos boso užduotis, o tokios ne gaunamos, bet atliekamos priverstinai. Iš Marselio siuntinys turi pasiekti Odesą. Tik šį kartą viskas truputį kitaip... Siuntinys šį kartą neįprastas – jaunutė mergina Valentina (akt. Natalya Rudakova). Ji - Ukrainos Aplinkosaugos ministerijos vadovo Leonido Vasiljevo (akt. Jeroen Krabbe) dukra. Mergina buvo pagrobta ir Frenko užduotis ją nugabenti į paskirtąjį punktą.

Ak, tiesa, pamiršome paminėti, kad Frenkas kaip priedą prie užduoties gavo „žavų“ aksesuarą – apyrankę, kurioje įstatytas sekimo prietaisas, kuris sprogs, jei bus nuimtas, išjungtas ar kaip kitaip pažeistas. Valentinos tėvas visomis jėgomis stengiasi apsaugoti ir susigrąžinti dukterį. Tad Frenką visą kelią persekioja jo siųsti smogikai. Visa laimė, Frenkas turi pagalbininką – inspektorių Tarkonį (akt. Francois Berleand).

Nepaisant nuolatos virš galvų švilpiančių kulkų, ciniško Valentinos nusiteikimo ir velniškų Frenko pastangų nepasiduoti kerams, herojai vis dėlto įsimyli vienas kitą. Jų kelias nusitiesia nuo Marselio per Štutgartą ir Budapeštą iki Juodosios jūros. Kas žino, ką Frenkui ir Valentinai atneš ši nelengva ir pavojinga kelionė? Kas jų laukia pasiekus kelionės tikslą?

„Transporteris 3“ – tai nauji Frenko Martino („Transporteris“, „Transporteris 2“) nuotykiai. Jo laukia nauja užduotis, nauja kelionė ir nauji sunkumai. Tai filmas mėgstantiems greitį, įtampą ir veiksmą.

S.STALONE  2008-12-06 12:35:26 

Kolega is peties padirbejo filme. Veiksmas vyksta nuo pat filmo pradzios iki galo, nera laiko nuobodziaut. Efektai geri, kovu scenos ispudingos. Tik buvo filme pora fantastiniu scenu su Automobiliu ir vandeniu.Kita Automobiliu ir traukiniu. Bet nepaisant siu scenu filmas labai geras, ir vienas is tu kuri privalo paziureti visi veiksmo filmu megejai.


BINARYFINARY  2008-12-05 22:40:17 

kaip ir ankstesne filmo dalis - didele ilga audi reklama ir tiek :) jei idomu galima namie paziuret, i kina eit neapsimoka manau..


MATASM  2008-12-05 22:17:05 

Geriausia dalis is visu triju, nesitikejau. Ziureti TIK kine.


VYTAUTASGOTA  2008-11-30 19:14:55 

Tikrai geras filmas. Ziurejau ekrano kopija. Bet tikrai dar karta nueisiu paziureti i kina. Nerealiai daug veiksmo. Trecioji dalis niekuo nenusileidzia pries tai buvusioms. Netgi siaip ziurint manau tai geriausia dalis.


CESLOVAS  2008-11-25 19:01:39 

Is trailerio turetu but neblogas su daug nerealiu efektu, veiksmo nusimato daug12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 16609
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt