Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
MANO DRAUGAS (2006) 83 min.
Ein Freund von mir
Komedija / drama
Vokietija

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Mano draugas yra juokinga istorija apie du draugus. Tokių skirtingų draugų dar nėra buvę. Tai komedija apie beprotišką draugystę ir meilės atradimą.

Karlas ir Hansas – kaip ugnis ir vanduo, kaip greičio pedalas ir stabdis. Skirtingesnių vyrų nei šie, negali būti. Karlas – intravertas matematikas sėkmingai kopia karjeros laiptais siekdamas tapti geriausiu draudimo srityje. Išlepintas sėkmės vaikinas gerai uždirba ir turi nuostabų butą. Nepaisant to, visa tai jam nerūpi; kas yra laimė – jis niekad nepatyrė. Sutrikęs Karlo viršininkas bando jį provokuoti ir išsiunčia į automobilių nuomos verslą įvertinti rizikos grupės. Siekdamas susipažinti su šio verslo užkulisiais, Karlas leidžiasi pasamdomas kaip vairuotojas automobilių nuomos punkte, kur susipažįsta su Hansu. Trykštantis energija ir nuolat aktyviai visur dalyvaujantis Hansas netikėtai įtraukia Karlą į savo pasaulį. Tai greitų automobilių, malonumų ir draugysčių pasaulis, o taip pat pasaulis, kuriame yra Stelle, jo karalaitė, moteris, kurią jis myli ir nori vesti.

Sebastianas Schipperis gimė 1968 m. gegužės 8 d. Hanoveryje. Miuncheno Otto Falckenbergo mokykloje 1992 – 1995 m. baigė aktoriaus studijas. Vėliau dar dvejus metus buvo ansamblio narys teatre Münchener Kammerspiele. Jis vaidino tokiuose filmuose kaip: Kleine Haie (režisierius: Sönke Wortmann, 1992 m.), Anglas ligonis (režisierius: Anthony Minghella, 1996 m.), Winterschläfer (režisierius: Tom Tykwer, 1997 m.), Die Nacht singt ihre Lieder (režisierius: Romuald Karmakar, 2004 m.).

Po Sebastiano Schipperio debiuto su filmu Didvyriai (1998 m.), komedija Mano draugas yra jo antrasis vaidybinis filmas.

MATSAITIS  2008-10-13 12:27:48 

Labai neblogas filmas. Siltas, linksmas, bet tuo paciu ir rimtas. Gal ir nera is koju verciantis sedevras, bet labai dziaugiuosi, kad pamaciau.Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2040
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt