Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
KARANTINAS (2008) 89 min.
Quarantine
Mistinis siaubo trileris N-16
JAV
Premjera Lietuvoje: 2008 11 28
Kino platintojas: Acme

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Televizijos žurnalistė Andžela Vidal (akt. Jennifer Carpenter) ir jos operatorius (akt. Steve Harris) gauna užduotį parengti reportažą apie naktinį gaisrininkų darbą. Tai viena iš laidų, kurias jie turi parengti serijai skirtai supažindinti gyventojus su jų miestu ir tarnautojais, užtikrinančiais kasdieninį jų saugumą bei komfortą. Darbas nuobodus, o žinojimas, kad tokias laidas žiūri nebent keletas neturinčių ką veikti televizijos žiūrovų, tikrai neguodžia. Filmavimo grupė atvyksta į gaisrininkų stotį, tačiau jie žinoma tikisi ko nors įdomesnio ir labiau jaudinančio nei įprastinis interviu su gaisrininkais. Ir netrukus filmavimo grupės viltys išsipildo - pasigirsta pagalbos skambutis. Įprastinis 911 iškvietimas nuveda juos į gyvenamųjų butų apartamentus. Čia jie randa jau atvykusį policininką, kuris taip pat atsiliepė į iškvietimą. Kažkuriame iš butų staiga pasigirsta klaikus moters klyksmas. Pakvimpa sensacija ir visi griebiasi savo darbo – policinikas, gaisrininkai, o ypač filmavimo grupė. Ir išties paaiškėja, jog tai tikra sensacija, tik visai ne tokia, kokios tikėjosi televizininkai ir tikrai ne tokia, kokios jie norėtų... Apartamentų gyventojai infekuoti keistu virusu, kuris kiekvieną infekuotąjį paverčia kraujo ištroškusiu maniaku. Užtenka, kad infekuotasis įkąstų ir tavo gyslomis tekantis kraujas ima pernešinėti užkratą. Įvykio vietoje netrukus pasirodo Ligų Kontrolės Centro darbuotojai ir izoliuoja visus, esančius apartamentų teritorijoje. Jie nesiaiškina, kas ir kada atvyko, jiems nesvabru, ar žmonės besibūriuojantys aplink įvykio vietą iš tikrųjų infekuoti. Ligų Kontrolės Centro darbuotojams aišku tik viena: jei esi netoliese ligos židinio, tu esi potencialus viruso nešiotojas. Tad visa filmavimo grupė, policininkas, gaisrininkai – visi, buvę šalimai apartamentų, izoliuojami ir zonoje paskelbiamas karantinas. Dabar niekuo dėtas aplinkybių aukas iš visų pusių supa pavojus. Apartamentų teritorijoje klaidžioja infekuotieji kraujo ištroškę maniakai, o už apartamentų ribų laukia snaiperiai, kuriems įsakyta nušauti kiekvieną, peržengusį karantino zonos ribą. Kai karantinas baigiasi, vienintelis liudijimas apie tai, kas ten įvyko, žinių komandos filmavimo juosta...

WHATEVER  2009-01-04 15:49:20 

Visas filmas patiko, nenuobodus, tik be pabaigos ir paaiškinimo kaip ir nuo ko ta pasiutligė prasidėjo ir kas ten per žmogėnas rūsy paskutinius suėdė.


K.  2008-12-30 22:01:31 

Super! tikrai tikejaus paprasto be[rasmio filmo,bet jis buvo istike baisus,na nepaneigsiu tu detaliu kad kai operatorius tranke viena mergina kamera nesijuokiau,bet siaip tikrai geras filmas! tikrai siulau paziuret ;)


AS  2008-12-09 21:48:03 

Lievesnio filmo turbut nebuvau macius.Toks neidomus,nuobodus ir nebaisus visiskai.filmo gale juokemes ir negalejom sulaukt kada baigsis.


TROLIS  2008-12-07 21:49:47 

Neaišku, kur žiūri platinimo kompanijų vadybininkai. Pastarasis filmas prieš gerą pusmetį užsienyje išleistas DVD formatu. Ir dar - ne tas filmas, kurį vertėtų žiūrėti didžiajame ekrane. Jau geriau G. Romero "Mirusiųjų Dienoraščius" būtų nusipirkę - ir vizualinė pusė geriau atrodo, ir ne tokia ištęsta nuobodybė. Pataupykite pinigus


DM  2008-12-07 14:41:54 

Ziauriai geras filmas!!!!


ANONIMAS  2008-12-06 21:28:46 

Filma ivertinti labai sunku: pradzioje jau galvojau, kad tokio neidomaus turinio ir tokios neprofesionalios aktoriu vaidybos reiketu labai gerai paieskoti ... filmas panesejo i kazkoki labai nenusisekusi dokumentini filma apie ugniadesius, o paskui turinys igavo spalvas ir filmas pasidare tikrai ne toks kaip kiti siaubekai.. Uz originalumas patys auksciausi balai, na o vaidyba pagrindines veikejos tiesiog slyksti, - uz ja geriau vaidino net 3,4 eiles aktoriai (visi zinome, jog kada sirdis is baimes atsidure "paduose", - naturali zmogaus reakcija - sukaustytas kvepavimas, o siame filme kaip prabegus 10 Km krosa :) .. atrodo, kad aktorius kitokiu budu negali perteikti siaubo atmosferos.. ziurejome filma keliese ir pabaigoje vieningai nutareme, kad gerai padirbejus prie sio filmo vaidybos ir kitu smulkmenu filmas gautusi auksciausios klases.


SASA  2008-12-04 21:05:21 

Nesigailiu pažiūrėjęs, šį filmą. Tiesą sakant, tiek daug šiurpuliųkų man dar nė vienas filmas nėra įvaręs, o siaubekų peržiurėjau tikrai nemažai. Galima paligint su DOOM 3 žaidimu. Ten tai pat daug staigių ir netikėtų akimirkų. Net pašoki iš krėslo. Na, čia kaip kam, bet man tai suteikė daug emociju, o filmui įdomumo. Na ir kas kad filme kamera dažnai dreba, juk toks scenarijus, toks operatoriaus darbas. Ir išvis, filmus reikia žiūrėti kino teatruose, o ne šudiną versiją parsisiuntus ir paskui verkti, kad filmas nebuvo vertas dėmesio. Ačiū. P.S.: Kinoteatros - JEGA!!!


ZENAS  2008-11-30 16:13:42 

Kuriem filmas nepatiko tai argumentuokite del ko nepatiko. Dabar paraso kazkoks veikejas pasivadines "AS" . Ir raso, kad jam filmas nepatiko ir nepataria niekam ziuret. Tai jofana parasyk del ko nepatiko, jeigu daugiau zmoniu parasys kazkoki dalyka del kurio filmas nepatiko, tada bus galima daryti isvadas, vat sitas filmas nevertas demesio nes jau 10 zmoniu parase kad jiem nepatiko tas pats dalykas.


KAROLINA  2008-11-30 01:40:16 

visad skaitydavau kitu komentarus ir galvodavau ka cia kas nesamones raso, nekomentavau nei vieno filmo, bet sita pakomentuosiu... NESAMONE!!! filmo vaizdas tai kaip filmavimas is megejiskos kameros vaizdas laksto, dialogo nulis tik zviegia visi ir tiek... buvo tikrai daug geresniu filmu su sia tema, nepalyginsi su 28 savaites po ar 28 dienos po... ka jau kalbeti apie as esu legenda... temos tos pacios, bet sitas kazkokia nesamone, iskart istryniau ir visai nesuintrigavo.. nu zodziu neturiu zodziu bet eiti i kino teatra ziureti nepatariu :) mano nuomone aciu uz demesi:)


KATE  2008-11-29 10:54:56 

na man tai sis filmas labai patiko,toks tikroviskas.12
Filmo aprašymas aplankytas kartų: 17201
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt