Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
NUOTAKŲ KARAI (2009) 94 min.
Bride Wars
Romantinė komedija T
JAV
Premjera Lietuvoje: 2009 01 16
Kino platintojas: Forum Cinemas

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

Nesituokite tą pačią dieną, kaip ir jūsų draugai – tai kenkia sveikatai

Dvi geriausios draugės jau nuo mokyklos laikų: Liv (ją vaidina Kate Hudson) ir Ema (akt. Anne Hathaway). Kaip ir bet kurios kitos geriausios draugės – jos amžinai kartu: juokiasi, verkia, ar apie vaikinus plepa, o šiaip viena už kitą paskutinius marškinius atiduotų.

Plepėjimas apie vaikinus, žinoma, neįmanomas be tobulų vestuvių įsivaizdavimo. Taip beplepėdamos merginos baigia mokyklą, išvažiuoja studijuoti ir galų gale, žinoma, susiranda tuos – vienintelius – vaikinus. Neperskiriama draugystė tarp merginų taip pat išlikusi, tad abi su didžiuliu entuziazmu ima planuoti savo tikras vestuves ir svajoti apie nuostabiausią dieną savo gyvenime.

Kol, betvarkant būsimos didžiosios dienos reikalus, į juos įsivelia mažutė kanceliarinė klaida. Abiejų merginų vestuvės paskiriamos tą pačią dieną. Iki smulkmenų tarpusavio pokalbiuose išgvildenę tobulų vestuvių scenarijus, draugės ima konkuruoti dėl aptarnavimo, maisto tiekimo firmos, vestuvių vietos, svečių dėmesio... Kol galų gale, nei vienai nenorint atsitraukti, konkurencija perauga į tikrą karą.

DALIA  2009-01-22 11:58:36 

Niekam nerekomenduoju mesti pinigeliu ir eiti i si fima. Jokiais budais nepavadinciau jo komedija, vos keli demesio neverti juokeliai per visa fima, tikrai neidomus, banalus filmas.


VIKTORIJA  2009-01-17 22:54:37 

Dieve koks nuostabus filmas..=) seniai tokio įdomaus ir gero širdžiai filmo nemačiau..vietomis ir ašarėlę išspausti buvo galima, nes, manau, kad tikrai filmas palietė kiekvieną jauną netekėjusią panelę..išėjau pilna jėgų ir geros nuootaikos=) dar vienas pliusas, kad galima daug ko išmokti prieš jau savo vestuves!=) N U O S T A B U S! 5 balai be jokių priekaištų.


AS  2009-01-17 14:34:33 

Nepasakyciau,kad labai juokinga komedija... yra ir daug geresniuFilmo aprašymas aplankytas kartų: 16580
1998-2022 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt