Naujienos Anonsai Repertuaras   Cinema fb Pirk DVD Topai Apie Cinema.lt Paslaugos Reklama
Reklama
 
Filtruoti repertuarą pagal
           
PATKPŠSSav.
FILMAS
TIGRO UODEGA (2006) 107 min.
The Tiger's Tail
Komedija
Airija

Lankytojų reitingas:
Režisierius: 
Uždaryti
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Uždaryti
Jūs esate -  balsuotojas
Jūs įvertinote -  balais
Uždaryti

„Tigro uodega“ – tai juodoji veiksmo komedija apie Airiją, šiuolaikinį ekonomikos pakilimą išgyvenantį „keltų tigrą“, ir pasiturintį verslininką, kurio gyvenimas atsiskleidžia sutikus savo antrininką.

Šis filmas, kurio scenarijaus autorius, režisierius ir prodiuseris yra John Boorman, ir kuriame vaidina ilgametis jo bendradarbis Brendan Gleeson („Generolas“, „Haris Poteris“), taip pat Kim Cattrall („Seksas ir miestas“), Sinead Cusack, Claran Hinds ir Briain Gleeson, yra puikiai parašytas, intelektualus ir dramatiškas trileris.

Čia pasakojama apie Lijamą O‘Lirį (Brendan Gleeson), Airijos nekilnojamo turto plėtros agentą, sugebėjusį laiku užsiropšti ant „keltų tigro“ nugaros ir greitai praturtėti. Jis imasi ambicingo plano pastatyti nacionalinį stadioną, bet konkurentai sugriauna jo planus. Prasiskolinusiam Lijamui tenka kovoti dėl išgyvenimo krintančiose rinkose. Įtampa veda jį prie nervinio išsekimo, o tada savo siaubui jis sutinka savo antrininką.

Ar tai jo mirties pranašas? Nusivylusi Lijamo žmona Džeinė (Kim Cattrall) mano, jog tai tėra pervargusio vyro haliucinacija. Lijamas stoja akistaton su savo antrininku ir sužino šokiruojančią tiesą, kuri priverčia jį paklausti savęs: „kas aš“?

Apdovanojimai:

2008 m. Airijos kino ir televizijos apdovanojimas už geriausią operatoriaus darbą


Filmo aprašymas aplankytas kartų: 2113
1998-2021 e-Space™, kontaktams: info@cinema.lt  www.cinema.lt   maistasinamus.lt